4. MOTO GUZZI SRAZ – RADUNO – MEETING – TREFFEN v Humpolci

23

Příznivci, přátelé a majitelé italských strojů na dvou kolech, je to opět tady, již počtvrté se koná motosraz MOTO GUZZI, tentokrát v Humpolci – pá-ne 12-14.7.2013

Tentokrát v Humpolci a Motorkářském doupěti; GPS:49°32’20.922"N, 15°22’0.239"E

Na programu je společná jízda do centra Humpolce, lehce soutěžní jízda o zajímavé ceny po okolí spojená s plněním úkolů a večer koncert  rockové skupiny Pražský výtěr a volná zábava.
V místní restauraci se budou podávat jídla z místní kuchyně a nebude chybět ani prasátko na rožni.
Ubytování ve vlastních stanech na louce u Doupěte nebo po dohodě v budově vedle restaurace. V případě zájmu o ubytování hostelového typu pod střechou kontaktujte na motoguzziclubbohemia@seznam.cz.
Areál bude otevřen od 12.7. 2013 10:00

http://www.motoguzziclubbohemia.cz/

————————————————

Na náměstí v Humpolci budete mít jedinečnou možnost vidět unikátní motocykly italské značky Moto Guzzi. Jedná se o nejstaršího evropského výrobce motocyklů a druhého nejstašího výrobce motocyklu na celém světě. Mnoho technických řešení, které současné motocykly všech značek používají, pochází právě z rýsovacích prken italských nadšenců z Mandella del Laria, kde továrna Moto Guzzi od samého vzniku dodnes funguje.

Motocykly Moto Guzzi poznáte snadno podle jejich unikátní koncepce (dvouválec do V podélně uložený s kardanem) a podle jejich nádherného designu, který nezapře původ v módou ovládané Itálii.

V sobotu 13.7. na náměstí budou vystaveny motocykly Moto Guzzi českých majitelů, ale účast přislíbili i guzzisté z Itálie, Slovenska, Německa, Maďarska, výběr modelů a jejich úprav tedy bude více než dost pestrý.

Akci pořádá Moto Guzzi Club Bohemia, který v Česku sdružuje majitele a příznivce strojů Moto Guzzi ve spolupráci se samosprávou města Humpolec.

www.infohumpolec.cz

———————————————-

Motoguzzi2.JPG

Čtěte dále:   Sauna Humpolec - opět v provozu

Petr

23 thoughts on “4. MOTO GUZZI SRAZ – RADUNO – MEETING – TREFFEN v Humpolci

 1. Akce to bude asi zajímavá a je dobře, že se v Humpolci stále něco děje, to je v pořádku a zaslouží to uznání. Ale co nechápu je to, kdo schválil Motorkářskému Doupěti tu strašnou hrůzu, kdy jsou stromy a podobné věci kolem celého města a i na silnicích od HB, PE, Světlé, Želiva atd. ověšené reklamou na toto doupě a jejich domácí polívky ! To zaplatili za pronájem tolik, že úředníkům nevadí, že to je zohyzdění nejen přírody, ale celkově propstředí kolem našeho krásného města ? Anebo snad už je to u nás jako v Praze a jinde, že sponzurují nějakou politickou stranu a pak si beztrestně mohou dovolit takové zvěrstvo !

   1. Pravda je, že je to děs a hrůza a nevím o jiném městě, kde by někdo něco takového dopustil !!!
    A náš pan starosta jezdí a chodí okolo a zřejmě mu vše připadá v pořádku. A pan Kocman, který vás chce jindy nechat pomalu zavřít, když zatlučete hřebík do stromu, tak s tím zřejmě též nemá problém. Je vidět, že asi peníze vládnou i naším městem………….

     1. No a úředníci a vedení MU mlčí a nic se neděje !!! Ty zrůdnosti tam visí dál !!! Tak je to asi pravda, že manýry ODS prorostly z Prahy a do Humpolce………

     2. Tak příští rok v komunálních volbách volme jiné subjekty.Jiná cesta není.

     3. Také by mne zajímalo, kolik platí majitel restaurace Pod Hradem na Rozkoši městu za ty reklamy na městských stromech, chodnících a škarpách ? To tedy estetické též zdaleka není ! Nevím, jestli za těch pár korun, které město zinkasuje se vyplatí takto nechat zohyzdit obec Rozkoš.

     4. Proč zde řešíte věci, které se ale vůbec netýkají motocyklového srazu? O co vám zde jde? Jen plkání a snaha něco zkritizovat, jasně jsme v Česku, navíc v maličkém provinčním nevýznamném městečku, tak je třeba se zviditelnit. Škoda jen, že nejste schopni komentovat konkrétní akci, která byla i v mezinárodním měřítku hodnocena, jako velice zdařená a povedená. Bohužel pro vás to znamená, že se možná někteří, kteří si u nás a v zahraničních časopisech a www stránkách, přečtou o této pěkné akci, zajedou do Humpolce na podívanou, to vám bohužel asi bude vadit také, ale vám by vadilo i kdyby si na náměstí dali sraz traktoristé z JZD Chvojkovice Brod.

      Světu mír a vaší nadutosti čest!

  1. Takových reklam jsou po silnicích tuny, proč by to nemohl být u Humpolce. Každá hospoda u cesty prezentuje jídelák a cenu menu u sinice tak aby řidič stihl zastavit

   1. Vážení zde v negativním duchu diskutující, vaše omezenost je dechberoucí a vaše maloměšťáctví zcela odstrašujícím příkladem „spoluobčanů“ typických do sebe zahleděných jedinců, kteří ad 1 budou za vším hledat záminku k politikaření, ad 2 nezvednou svoje ctěné pozadí a mozky z českého gauče a vesele si tak v sobě pěstují nesnášenlivost a negativismus zcela ke všemu. Nejste-li spokojeni se svým životem, stálo by za úvahu svoji frustraci ventilovat jinak. Měli byste být rádi, že se vůbec nějaké akce ve vašem městě pořádají a podporovat je. Pokud vám vadí upoutávače ve vašem okolí, mně zase vadí malicherní lidé, kteří nemají na práci nic jiného, než ve svém okolí nacházet záminky k tomu, aby veřejně vyslovili svůj názor, protože jinak by vás nikdo neposlouchal. Tak vám přeji pěkný den, já jdu ven :-).

  2. Máte pocit, že vše patří jen „vašemu“ městu? Než budete řešit příště stromy kolem silnic a podobné věci a shazovat vinu na město, zjistěte si komu co patří, komu co náleží a další podrobnosti, protože jinak zde ze sebe děláte jen ufňukaného chudáka, který neví co píše

   1. Reklama je jedna věc ale ta šaškárna co visí na každém druhém stromě všude kolem Humpolce je přehnaná a vypadá to hrozně. Stejnou reklamu mají cirkusáci když přijedou do města. Pan ředitel cirkusu doupě zřejmě malou dávkou sebevědomí netrpí a píše na internet jak by měli úředníky postřílet, nebo že jim dá na hubu …

    Asi máme v Humpolci nového Chucka Norrise , ale i nejlepší z nejlepších jednou skončí…

    1. Kdyby jsi zažil s úředníky to, co já, tak budeš dávno po smrti.
     A proč nenapíšeš své jméno Ty poseroutko.
     Milan David

 2. Už jsem jednou dnes vyjímečně reagoval. (bohužel jsem doposud reakci neviděl zveřejněnou a tak ještě jednou a podobně)Nebudu se zde na tomto pro mě primitivním místě registrovat. Jmenuji se Milan David a na rozdíl od všech primitivů píši svým jménem. Pokud má se mnou někdo problém, tak mi to přijďte říc osobně do očí a ne zde plivat nesmysly Vaší ne příliž inteligentní osoby. Povím Vám několik postřehů, jak vnímám Humpolec. Vnímám ho tak, že se více považuju za občana Havlíčkova Brodu, protože bydlím na ulici 5. května bývalá Německobrodská ulice. Upozornění na Vaše komentáře jsem dostal od známého, který také kroutil hlavou. Pisálkovi s reklamama na polévky bych rád vysvětlil, že není dobré mě spojovat s jakoukoli politickou stranou a už vůbec ne s úředníky z Humpolce s kterými jsem se řadu let soudil a naštěstí vyhrál. Pro Vaši nebo tvoji informaci stromy na zmiňovaných místech nejsou v kompetenci města nýbrř silnice 1.třídy. Navíc,aby k nám do Doupěte chodili jen slušní lidé a ne takový pisálkové,jako Vy, tak jsme zrušili veřejné provozovny a zřídili soukromé kluby, kdy naštěstí rozhodujeme o tom, kdo bude a nebude členem. Takže krásná shoda náhod, že než jsem četl Vaše bláboly,jsou reklamy již sundané a Vám doporučuji vzít si dovolenou a jet se kochat stromořadím okolo zmiňovaných silnit. S pozdravem světu mír , úředníkům a evroské unii obzvlášť. Milan David

  1. Pane David, nic proti Vám nemám. Motorky všeobecně se mi líbí a jsem rád že takové akce v Humpolci jsou.
   Dokonce jsem i překousnul černý železný kříž a modré blikající světlo jako formu propagace ale výrok „humpolečští primitivové“ se mi zdá trošku nešťastný… 🙂

   I když je výrok vytažený z kontextu, přece jen se mě to jako Humpoláka dotklo…

   1. Vážený pane neustále se zde pohybujete jako anonymní osoba a toto je má poslední reakce. Kdyby jste opravdu měl snahu o vzdělání tak by jste se dočetl o jaký kříž v kombinaci s motorkami jde a to, že jej zneužil někdo ve 2. světové válce nemá s motorismem nic společného a proto opět používám slovo primitiv.

    S pozdravem Světu mír Milan David

    P.S.Do poručil bych Vám vůbec nejezdit ulicí 5. května,aby Vás v budoucnu zase něco nepohoršilo.

  2. Tak pokud se povazujete spise za obcana Havl. Brodu tak to doupe vezmete a tahnete s tim do prdele. Primitiv z Humpolce

   1. Odpovídá Milan David :

    Původně jsem si myslel, že tyto diskuze k ničemu nevedou,ale mýlil jsem se.
    Konečně jste se nám představil celým svým jménem.
    Děkuji Vám.

    1. Vážený pane Davide,

     já Vám naopak držím palce. Jsem rád, že se v Humpolci i díky Vám stále něco děje. Ono se totiž vždycky najde plno nepřejících lidí, kteří si budou zejména na Humpoláku léčit své mindráky různými stížnostmi a zbytečnými průpovídkami či dokonce pomluvami, ale přitom se sami nikdy k ničemu neodvážili a nic prospěšného (narozdíl od Vás) např. pro zviditelnění města neuspořádali. Nadto se neumějí ani podepsat, takže se takovými nenechte rozhodně odradit.

     Mnoho úspěchů a elánu i nadále

     Tomáš

     1. Odpovida: Milan David
      Tomáši dekuji a ja jsem v klidu – hlupáky necháváme za plotem a slušní jdou k nam rádi.

 3. Děkuji vám za tuto akci, která nám se synem umožnila vidět krásné stroje přímo u nás ve městě, děkuji vám i za to, že svým přístupem a prací zviditelňujete naše město i dalším lidem, kteří k nám zavítají a poznají tak naše město právě díky vám a vašim akcím.

  Děkuji Jan Žáček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Začíná šestý ročník soutěže Bezpečná nemocnice

St Čvc 10 , 2013
Kraj Vysočina ve spolupráci se Spojenou akreditační komisí, o.p.s., Johnson & Johnson s.r.o., Project HOPE – Česká republika, o.p.s. a Českou asociací sester, o.s. vyhlašují šestý ročník celostátní soutěže Bezpečná nemocnice. Hlavním tématem bylo zvoleno bezpečí v péči o oslabeného pacienta. Stejně jako v předchozích letech je soutěž vyhlášena ve […]

You May Like

Témata