Axl

19 thoughts on “5. zasedání zastupitelstva města, 28.6.2023

 1. Jsem zvědavý jak bude řešena práce tajemníka.Mám zkušenost stejného charakteru také zmizeli ze spisu dokumenty.Tajemník se stal velice mocným člověkem,který ovlivňuje chod MěÚ a zcela běžně ignoruje platné zákony.Každé volební období by měl být vítěznou stranou postaven nový tajemník takto dochází k tomu,že tajemník pracuje pro každý režim přijít Číňani také by se přizpůsobil..Děkuji kontrolnímu orgánu,především p.Klapovi za provedenou kontrolu a zveřejnění výsledku

  1. Myslíte,že je tak lehké najít vždy nového tajemníka?? Nejsou lidi ani do funkcí řadových zaměstnanců úřadu.

   1. To nemůže být důvod k tomu ,aby na prameni seděla žába.Nebo Vám nevadí,že se zhtrácejí dokumenty? V každém případě by měl být kontrolován a měl by dodržovat zákony..V neposlední řadě se nabízí mnoho věcí,které svým rozhodnutím ovlivnil proti zájmu občanů a je možné,že z toho mohl někdo profitovat.Kdo ví co vše se mohlo stát nebo stalo.

   2. Ještě bych doplnil svoji odpověď.Oni tací lidé potřební do funkcí se na pracáku nehledají.Ten kdo je dobrý práci má.Zde se musí vyhlásit konkurs či výběrové řízení a oni se jistě zájemci najdou lidé mění místa pro lepší pracovní podmínky,výši platu atd. Základní plat tajemníka 61 800 Kč je pěkný.Tajemník by si měl uvědomovat,že je ve funkci pro lidi a že lidé tam nejsou pro něho,Občanům by měl sloužit ne škodit.

 2. Dobrý den, odpovídám na příspěvek pana Boučka. Kandidoval jsem do humpoleckého zastupitelstva za piráty. V předvolební kampani jsme našim voličům slíbili především, že budeme transparentní a i z toho důvodu jsem přijal možnost stát se členem kontrolního výboru. Máme rozpracovanou kontrolu zabývající se poldrem. První část jsme ukončili s výsledkem, který byl projednán na posledním zastupitelstvu. Postupovali jsme při kontrole tak, jak člověku velí rozum a výslekem byl námi zpracovaný protokol. Výsledky kontroly pro mě osobně nebyly nikterak překvapující, protože jsem, jak všichni víte v celém případu angažován od samého začátku a nemít detailní znalost celého případu, nikdy by jsme se výsledku nedobrali. Otázkou ale je, zda se výsledky naší kontroly vůbec bude někdo zabývat? Snažím se pracovat tak, jak jsem při osobních setkání s voliči slíbil, že budu já osobně a Piráti v Humpolci celkově pracovat pro město padni komu padni. Je mi úplně jedno, kdo na postu tajemníka pracuje a rozhodně takto budu postupovat i při druhé části kontroly. S úctou všem, kdo celou kauzu sleduje. Karel Klap.

  1. Držím palce a nezávidím. Dle jednání zastupitelstva soudím, že doby, kdy bylo zájmem z různého důvodu „dělat vlny“, jsou tytam. Teď je třeba očividně naopak volně „splývat“ 🙂 a hlavně… „dívat se do budoucnosti a nevracet se k tomu, co bylo…“ :))))
   Holt „světlé zítřky“ nenastaly a přišla tvrdá srážka s realitou.

   frrrr

   1. v komunalni politice si na vas vzdycky nekdo otevre hubu, ze to delate spatne. No, z opozice se krici, z koalice se musi resit….a to neni tak jednoduche

  2. Pane Klap velice pěkný příspěvek,smekám před Vámi, vážím si každého kdo je poctivý,nebojí se a kdo se nestydí za své jméno a své příspěvky podepisuje. .Město Humpolec má štěstí,že se našel člověk hájící jeho občany. Ze svých zkušeností vím,že proto,že jste se nebál šlápnout na kuří oko bude snaha Vás umlčet.Poukázal jsem na skutečnost,že na expodovaném místě MěÚ pracuje osoba spjatá s bývalým režimem,která rozhoduje o osudech lidí.což by nemělo být.To je stejné jako by bývalý členové SS po válce pracovali ve státní správě Německa.Výsledek vyhrožování ze strany MěÚ Humpolec pokud budu onu osobu titulovat soudruhem a budu poukazovat na skutečnost,že pracovala pro zločineckou organizaci dle zákona č.198/1993 Sb. §1 odst.2,§2 odst.1,2 bude proti mě zakročeno dle zákona č.251/2016 Sb. § 5 odst.1 a obdržím pokutu 10 000 Kč.Můžete očekávat něco podobného včetně tlaku na rodinu.Věřím,že nezůstanete osamocen a že záležitost dotáhnete do konce.Vaši práci jistě ocení i občané což se odrazí při příštích volbách.Ztotožňuji se s anonymem ještě více chlapů(Klapů)

   1. Vy bláhově věříte,že po válce se v Německu bývalí nacisti a esesáci zcela vyhnuli státní správě? To jste bláhový

  1. Zajímavého – vypadá to že tady nějaký génius zavedl systém podpory spolků tak, že město spolkům dotuje nájmy tak hloupě, že z celkové částky teče do černé díry názvem stát 21% DPH. A podle všeho se tomu dalo zabránit tak, že se ten nesmysl s refundací tržních nájmů změní na výpůjčku. Nebo zúčastnění musí být plátci DPH. Zkráceně – spolky by na svojí činnost mohly mít o 21% více prostředků za stejného vydání městského rozpočtu. Jedná se zejména o sportoviště. Částky jdou jistě do statisíců.

 3. No pěkně, pěkně. Klouček Hralů vypadá dost marně. Ale za to Mr. Poldr, ten začíná bejt úplně za hvězdu z pořadu Ein Humpl buntes. Nádherně se nám zase rozKlapal. Zdá se ale, že už to jeho Klapání přestává bavit i paní starostku. Upřímně, nelze se jí divit!

  1. Já se nedivím že se pan Klap stará o zabezpečení své rodiny a sousedů, když je to panstvu dlouhá léta úplně jedno. Město je podvedlo a jejich životní investice nemíní ochránit. Jen více takových chlapů (Klapů).

 4. Tak buď, kruhak a stoupající pruh nebo nic.
  Konečně nějaká validní informace.

  A nepadla tam od Vlasty Brukner I nějaká informace na otevření nějaké vystavby?
  -To se řeší ta Rozkoš/Vilémov od Ryznera?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Fotbalistům Humpolce se záchranářská mise vydařila, hlavně díky vydařenému jaru

Pá Čvn 30 , 2023
Po podzimu poslední celek divizní tabulky se na jaře probral a dokázal udržet příslušnost ke čtvrté lize.
Bylo to výstižné gesto. Za hlavu se v sobotním utkání proti Břeclavi kolikrát museli chytat fotbalisté Humpolce po zahozených šancích.

You May Like

Témata