Anketa: Workoutové hřiště v Humpolci by mohlo stát v prostorách…?

6

Město Humpolec vyhlásilo na sociální síti Facebook anketu, v níž se veřejnosti ptá, kde by si přála postavit nové venkovní workoutové hřiště.

Svůj názor mohou vyjádřit i ti, kteří sociální síť nepoužívají. Stačí na papír napsat jednu variantu z nabízených možností a lístek nadepsaný slovním spojením „workoutové hřiště“ vhodit do schránky pro připomínky občanů, která je umístěná u úřední desky u humpolecké radnice směrem k finančnímu úřadu. Anketa bude uzavřena v pátek 15. listopadu 2019.

Znění ankety:

WORKOUTOVÉ HŘIŠTĚ V HUMPOLCI BY MOHLO STÁT V PROSTORÁCH…?

Město Humpolec bude mít nové venkovní workoutové hřiště. Hlasujte, na jakém místě byste si ho přáli postavit. Vytipovali jsme tři pozemky, nicméně pokud vás napadne lepší místo, sem s ním. Zásadní podmínkou je ale fakt, aby se jednalo o pozemek v majetku města. Anketu uzavíráme 15. listopadu 2019 a samozřejmě vás budeme o výsledku informovat. Pokud vše půjde podle plánu, nové sportoviště by v Humpolci mohlo být v první polovině příštího roku.

Výstavbu hřiště nabídla městu už v roce 2018 společnost Kaufland, jejíž humpolecký obchod roste na soukromém pozemku vedle současného autobusového nádraží v Okružní ulici.

 

Workoutové hřiště v Humpolci by mohlo stát v prostorách

  1. parku u plicní léčebny
  2. bývalého hřiště v Máchově ulici
  3. parku v lokalitě Podhrad
  4. jinde – kde?

Odkazy

Zodpovídá: Mgr. Aneta Slavíková; www.mesto-humpolec.cz

Čtěte dále:   Oznámení o přerušení elektrické energie dne 30.5.2023

Petr

6 thoughts on “Anketa: Workoutové hřiště v Humpolci by mohlo stát v prostorách…?

  1. Ať si ho postaví na dvoře Městského úřadu. Ti mají čas se poflakovat v práci po hřišti – a ještě s úsměvem, jak je napsáno u vchodu na úřad…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Celorepubliková stávka pedagogů ve středu 6. listopadu 2019

Út Lis 5 , 2019
Město Humpolec jako zřizovatel základních škol ve městě sdílí informaci o průběhu chystané celorepublikové stávky pedagogů ve středu 6. listopadu 2019. Čtěte dále:   Přerušení dodávky el. energie 8. 3. 2023

You May Like

Témata