Už osmačtyřicátý ročník zimního fotbalového turnaje Bernard Cup, který pořádá humpolecký klub je v ohrožení. Za současných omezeních pro sport se uskutečnit nemůže. V původním plánu bylo začít hrát na konci měsíce. „Vyčkáváme. Do dvaadvacátého je schválený nouzový stav, tak uvidíme co bude potom,“ vyjádřil se prezident AFC Humpolec Václav Duben.

Témata

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com