Bernard Fest bude v Humpolci o víkendu 24. a 25. června

3

O posledním červnovém víkendu se v Humpolci uskuteční už 26. ročník hudebního festivalu Bernard Fest. Hvězdami budou v pátek 24. a v sobotu 25. června mimo jiné Lucie Bílá, Mig 21, Chinaski a Wanastowi Vjecy.

Festival se odehraje po dvouleté odmlce způsobené opatřeními proti šíření koronaviru. „Festival probíhá na humpoleckém Horním náměstí. Stěhovat festival jinam např. kvůli rozestupům návštěvníků nechceme, přišel by o unikátní atmosféru, kterou mu toto místo dodává. Věříme, že letos už bude situace příznivá pro to, aby vše proběhlo bez problémů,“ říká hlavní pořadatel Zdeněk Mikulášek.

Vstupenky už jsou v prodeji, k dostání ve značkové prodejně Bernard v Humpolci a v síti smsticket. „Kdo si pospíší, bude mít vstup lacinější. Do 14. února máme zvýhodněné ceny, při koupi dvou valentýnských lístků ušetříte 200 Kč, blíže k festivalu se bude cena zvyšovat,“ upozorňuje Zdeněk Mikulášek. Vstupenky koupené na předchozí odložené ročníky jsou platné.

Hvězdou pátečního odpoledne bude Lucie Bílá, dobrou zábavu slibuje i účast skupin Tři sestry a MIG 21, v sobotu pak město rozezní rockové skupiny Chinaski a Wanastowi Vjecy. Náladu nepochybně podpoří německá dechová kapela The Heimatdamisch, populární originálními úpravami světových hitů například od AC/DC, Guns N‘ Roses, či Lady Gaga. Dramaturgie pamatuje i na mladší návštěvníky, především pro ně v sobotu dopoledne zahraje skupina Pískomil se vrací a klavírista a zpěvák Jaroslav Uhlíř. Program bude ještě doplněn o jednoho účinkujícího v každém festivalovém dni – na závěr pátečního večera a v sobotním odpoledni po 16.00.

Další informace na: www.bernardfest.cz.

Pátek 24. června

16.00 Ben Cristovao

18.00 Lucie Bílá

20.00 Tři sestry

22.00 MIG 21

Sobota 25. června

10.00 Pískomil se vrací

12.00 Jaroslav Uhlíř

14.00 Xindl X

16.00 připravujeme

18.00 The Heimatdamisch

20.00 Chinaski

22.00 Wanastowi Vjecy

Axl

3 thoughts on “Bernard Fest bude v Humpolci o víkendu 24. a 25. června

  1. The Heimatdamisch, to bude jako mnichovský Oktoberfest 🙂 V každém případě super dokáží pozvednou náladu a o tom to je. Sice se mi víc líbí rakouská skupina Die Draufgänger, ale asi je to tím, že jsou mladší a mají mooc hezkou zpěvačku 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Putování za masopustním koblížkem. Poznají tradice a zvyky

Po Úno 14 , 2022
Středisko volného času v Humpolci připravilo pro rodiče s dětmi akci nazvanou Putování za masopustním koblížkem. Na vycházku mohou se mohou vydat kdykoliv až do 1. března.
Putování za masopustním koblížkem. Poznají tradice a zvyky

You May Like

Témata