Bernard opět zabodoval

Rodinný pivovar Bernard se stal nejobdivovanější firmou na Vysočině v prestižní anketě Czech Top 100 pro rok 2006. Zároveň se umístil na čtvrtém místě v celé republice v kategorii Potravinářský a tabákový průmysl. Dokázal se prosadit především odlišností svých produktů od téměř shodné chuti ostatních tzv.“europiv“.

Žebříček stovky nejobdivovanějších firem sestavuje agentura Czech Top 100 na základě hlasování manažerů významných společností, ekonomických a finančních analytiků i zástupců odborových sdružení a profesních organizací. Hodnotí se základní ekonomické ukazatele, vztah firem k zaměstnancům i vztah firem ke společnosti jako celku, kvalita výrobků a služeb a vztah k životnímu prostředí.


Vysočina má na předních místech své další zástupce. Mezi zemědělskými a lesnickými firmami se na čtvrté místo prosadila Lesní společnost Ledeč nad Sázavou. Stejné místo obsadilo v kategorii strojírenských firem, spojených s automobilovým průmyslem, konsorcium Robert Bosch s. r. o. Vůbec nejlepší tuzemskou společností roku 2006 se stala automobilka Škoda Auto před elektrárenskou skupinou ČEZ a výrobcem léčiv Zentiva. Stejné pořadí bylo i před rokem. Překvapením bylo páté místo dopravní a cestovní kanceláře Student Agency, která v minulých letech v žebříčku nebyla.


(zdroj: MF Dnes)

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Jak dlouho vydrží v Humpolci koše na psí exkrementy?

Pá Dub 14 , 2006
Před několika málo dny instalovaly Technické služby v Humpolci celkem 5 odpadkových košů na psí exkrementy a deset zásobníků se sáčky a lopatičkou v nejobydlenějších částech města. Pozinkované stojany byly zabetovány, a tak snad vydrží nápor vandalů. Jak dlouho ale dokážou odolávat těmto tlakům samotné sběrné nádoby?

You May Like

Témata