Břeclav se oklepala z rychlého gólu a Humpolec srazila pěti zásahy

Minulý víkend fotbalisté Břeclavi dostali v derby proti Lanžhotu cennou lekci. Hned v prvních minutách utkání šli do vedení, pak však přebral otěže zápasu soupeř a nastřílel svěřencům Milana Hoffmanna pět gólů. Nyní proti Humpolci se karty obrátily, Břeclav už od osmé minuty prohrávala, poté však zapnula motory a soupeře z Vysočiny přejela 5:1.

Hlavní zásluhu na vysoké výhře měl břeclavský záložník Jan Hloch. Ten nejprve ve třiadvacáté minutě vyrovnával na 1:1, ve druhé půli pak dvěma góly uzavřel skóre a dokonal svůj hattrick.

Humpolec tak jen podtrhl svůj nevydařený vstup do sezony, v divizi D ještě nebodoval a v tabulce je po třech kolech na posledním místě. Navíc s hrozivým skóre 1:12. „Klíčový okamžik přišel ve druhé půli za stavu 1:3. Daniel Šerý běžel sám na branku soupeře, ale tutovku neproměnil. Hned z protiútoku přidali domácí čtvrtý gól a bylo po zápase,“ litoval asistent trenéra Humpolce Pavel Štěpán.

Naopak Břeclav zapsala už druhou výhru ze tří zápasů a poskočila ze spodní poloviny tabulky. Sobotní vítězství bylo důležité i pro sebevědomí jejích hráčů, které bylo pošramocené vysokou prohrou v derby z minulého víkendu. Mladý břeclavský tým se však z neúspěchu zvládl oklepat a před sto padesáti diváky si ihned napravil reputaci.

Něco podobného nyní bude vyžadovat i Humpolec. „Potřebovali bychom už nějaký zápas, který by nás nakopl,“ přál si Štěpán. Hned v příštím kole jeho hráče čeká důležité regionální derby s Havlíčkovým Brodem, který ale sezonu zahájil lépe.

Na Vysočinu o víkendu zavítá i Břeclav, už v sobotu dopoledne se utká s rezervou Vysočiny Jihlava, která zatím ještě neprohrála, odehrála však také o zápas méně než ostatní soupeři.

Břeclav – Humpolec 5:1
Poločas: 3:1.
Branky: 23., 57. a 68. Hloch, 33. Mikáč, 36. Musil – 8. Šmíd.
Rozhodčí: Hovorka – Machorek, Brezáni.
Žluté karty: nikdo – 65. Šerý.
Diváci: 150.
Břeclav: Fibingr – Hynek (77. Foltýn), Herman (68. Skočovský), Kovařík, Hloch (81. Souchop), Opina, Mikáč (77. Krmíček), Musil (68. Sáček), Fiala, Vocílka, Trčka.
Humpolec: Kříž – Pecha, Luňáček, Šerý (69. Havel), Dalík (69. Podoba), Havel, Popovych, Maršík, Kopic, Šmíd, Pešek (28. Zástěra).
Z

droj: https://breclavsky.denik.cz/fotbal-divize/obrazem-breclav-se-oklepala-z-rychleho-golu-a-humpolec-srazila-peti-zasahy-20220.html

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Platforma a léto jdou do finále!

Po Srp 22 , 2022
Léto uteklo jako voda a my se s vámi budeme loučit. Na závěr však máme opravdu našláplý program. Ve středu se můžete těšit na Jiřího Havelku, který nám přijede představit svůj nový film Mimořádná událost. Ve čtvrtek se s letošní sezónou Letní Platformy Humpolec rozloučíme koncertem famózní kapely VLTAVA. Děkujeme […]
Léto v parku Stromovka 2022

You May Like

Témata