Chceme Být Out Fest 3.4. Havl.Brod a Velikonoční Rock Párty 4.4. Humpolec

Hvězdou sobotní přehlídky alternativních metal, punk a hc kapel v Havlíčkově Brodě bude legendární astrální úderka Insania z Brna. Nedělní pomláska v Humpolci bude obsahovat pořádnou nadílku. Kapela The Revolt se tímto koncertem rozloučí s bubeníkem a kytaristou. Takže kdo chce ještě vidět metal coreovou pětici z Pelhřimova v původní sestavě má poslední možnost!

CHCEME BÝT OUT FEST
Sobota 3.4. 2010, Havlíčkův Brod – Effect Klub, od 19h., za 100,-Kč.
Hrají: INSANIA, PRVNÍ HOŘE, COCO CORE COMPANY, AGGRESSIVE TYRANTS, EMBARGO.
Info: www.cecek.com

VELIKONOČNÍ ROCK PÁRTY
Neděle 4.4. 2010, Humpolec – Lokál 410 ( Bar na schodech ),od 20h., za 60,-Kč.
Hrají: NONSENSE, THE REVOLT, ZDE KLIKNI, NOVOVESKA.
Info: www.cecek.com

Hvězdou sobotní přehlídky alternativních metal, punk a hc kapel bude legendární astrální úderka Insania z Brna.
Kapela vnikla v roce 1987. Má za sebou několik zahraničních turné včetně toho amerického. Hrála s takovými legendami jako jsou: Voivod, No Means No, Killing Joke a v roce 1991 se intenzivně přátelí s Jello Biafrou z Dead Kennedys. Kapela má za sebou 3 EP a 10 regulerních CD. Za CD Rock´N´Freud dostala v roce 2008 cenu hudebních kritiků Anděl a v undergroundové anketě Břitva zvítězili v témže roce také. Do Havlíčkova Brodu přijedou propagovat svoje nové CD z roku 2010 s názvem Kult Hyeny. Insania vždy vynikala naprosto nezařaditelnou hudbou i texty. Kapela vždy šla proti proudu i konzumu. Jejich osobitý koncert bude určitě lahůdkou pro všechny hudební fajnšmekry. Insania na festivalu vystoupí kolem 22:30h.. Na snímku v příloze fotka kapely a letáček na akci.

Nedělní pomláska v Humpolci bude obsahovat pořádnou nadílku. Kapela The Revolt se tímto koncertem rozloučí s bubeníkem a kytaristou. Takže kdo chce ještě vidět metal coreovou pětici z Pelhřimova v původní sestavě má poslední možnost! Kvalitou určitě přivede do varu řadu návštěvníků kapela Nonsense z Velkého Meziříčí. Kapela vznikla v roce 1995.
Po několika demosnímcích jim v roce 2003 u domovského vydavatelství Cecek Records vychází první regulerní CD Pay For Your Cruelty. V roce 2007 vychází 2 CD Genius Loci, které obsahuje anglickou a českou verzi včetně velké multimediální přílohy a mnohastránkového bookletu. V roce 2008 vydává kapela akustické CD Live In Rock Depo a v roce 2009 vítězí v konkurenci více než 100 kapel z celé ČR v soutěži TV Óčko Výtah. Na snímku v příloze bubeník crossover melodiků Nonsense, kteří na festivalu vystoupí kolem 22:30h..
CHCEME BÝT OUT FEST

Čtěte dále:   HUMPOLECKÉ ZABIJAČKOVÉ HODY

CHCEME BÝT OUT FEST

VELIKONOČNÍ ROCK PÁRTY V HUMPOLCI

Na snímku v příloze bubeník crossover melodiků Nonsense, kteří na festivalu vystoupí kolem 22:30h

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Basketbalisté Humpolce jsou již ve finále v boji o 2.ligu!

Po Bře 29 , 2010
Humpolečtí basketbalisté zdolali po SKB Strakonice B další překážku v podobě BK Lions J.Hradec B a postoupili již do finále Oblastního přeboru. V něm se utkají s týmem Sokol Sršni Písek a vítěz série hrané na 3 vítězná utkání si vybojuje postup do 2.ligy. Čtěte dále:   V Humpolci vystoupí […]

You May Like

Témata