CTP se rozšiřuje v Německu. Skupina tam chce investovat miliardu eur

1

Developerská skupina CTP, založená Nizozemcem Remonem Vosem v českém Humpolci, dokončuje veřejnou nabídku převzetí a vyřazení akcií Deutsche Industrie REIT-AG z burzy. Německo tak bude tvořit 15 procent z celkového portfolia CTP, po České republice a Rumunsku se stane třetí největší expozicí.

Součástí dohody o převzetí německé firmy byla emise nových akcií CTP, čímž se celkový počet volně obchodovatelných akcií zvýšil na přibližně 23 procent.

CTP Germany plánuje v příštích pěti letech investovat další miliardu eur do rozvoje projektů. Provozním ředitelem pro Německo byl jmenován Udo Stöckl, který bude podporovat generálního ředitele CTP Group a CTP Germany Remona Vose. S akciemi CTP je možné obchodovat na pražské burze. Na nizozemské burze se obchodují při ceně 18,20 eura za akcii.

Čtěte dále:   V Pavlově loni pečovali o 1 291 živočichů

Axl

One thought on “CTP se rozšiřuje v Německu. Skupina tam chce investovat miliardu eur

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Píšou o Humpolci: Dům zvaný Plecháč se po dvanácti letech dočkal zjemnění původní surovosti

Po Úno 7 , 2022
V roce 2005 byl postaven dnes již ikonický dům pojmenovaný Plecháč v Humpolci. Stavba ukázala možnosti, jak pracovat s relativně malým a stísněným pozemkem s řadou limitů. Majitelé se po dvanácti letech užívání nemovitosti rozhodli pro interiérové úpravy a zjemnění původní surovosti v hlavním obytném podlaží. Čtěte dále:   Nebezpečné […]

You May Like

Témata