Axl

47 thoughts on “Čtvrteční grilovačka na Platformě

 1. Platforma bývala dobrej počin ale časem se z čistě komunitní a dobrovolnické aktivity stal tvrdej byznys. Letos se musí platit skoro za všechno ikdyž město dalo pořadatelům skoro sto tisíc.Něco jako piváky od Bernardu.

   1. Pokud chcete kvalitu a přesto nechcete platit vstupné, máte ještě možnost se stavit na suprové výstavy na 8smičce vstup 8 Kč, ale pochybuji, že vám jde o kulturu, vy jen tak rád/a bude kritizovat aktivitu jiných.
    I toto je výsledek 40 ti let komunistické totality, pokřivené charaktery, které se budou hoódně dlouho a pomaloučku narovnávat.

    Rodině Machkům a jim podobným nadšencům přeji, aby se nenechali odradit, pár zapšklejma křiklounama, kteří v životě krom kritizování a plivání, nic jiného nedokazali.

     1. No nedivte se, komini tady byli hodne dlouho. Ta moralni devestace jen tak neodezni.

   1. Tři profi divadla se vstupným. Nenechte se vysmát.
    Měkis si nechá zaplatit i za letní kino.

    Sobotní divadýlka ani koncerty ani středeční večery, se neplatí.

    A vykládat o rodině Machků, že jsou nenažraný je úplně mimo mísu, ale to ví každej soudnej člověk, krom lidí, kteří v životě nikdy nic pro humpolecký spoluobčany neudělali.

    V mých očích jsou nenažraný ti lidé, kteří zde dlouhodobě kradou a rozkrádají veřejné peníze.
    Už aby se vyšetřování policie rozběhlo na plné obrátky.
    To zde mnoho lidí přijde o iluze

    Každé jiné město bude vždy štastné pokud tam budou žít a organizovat veřejné akce lidé jako Tereza a Petr Machkovi. Pomlouvat je tímto způsobem lecos vysvětluje o pisatelích!

    Nejlepší ukázkou jejich kvalitních akcí je, neustále se zvyšující se návštěvnost, která ovšem pořád zůstáva v komunitních rozměrech, nic mega komerčního

    Jsem rád, že tu jsou lidi typů manželů Machkových, posouvají Humpolec hodně vpřed.

    1. No a kdybych tu teď – analogicky / napsal, že bez Bernarda by náměstí bylo místem bez života, byl/a byste stejně tolerantní a pln/a pochopení? Krásné odpoledne. Ovčan

     1. Bylo by to super, kdyby Bernard dokázal na tři měsíce oživit náměstí, jako manželé Machkoví oživí park Stromovka.

      Bohužel v tomto oživování Machkům, Bernard nešahá ani pod kotníky😉 zároveň lepší pivní slavnosti než nic.

      Krásný večer všem, kteří něco pro lidi dělají😀😀👍

     2. Díky Bohu, že Bernard fest dva roky nebyl..To zadrátované náměstí čtyři dny, ochranka, malá kapacita náměstí.. Díky už NE

 2. Protože mě nabídka Platformy za celou dobu existence ničím nezlákala, nechodím tam. Proto nic ani platit nemusím.. Je to vždy o výběru

 3. Zitra tu kulinarinu poprve vyzkousime. Pokud budeme spokojeni radi prijdeme znovu. Kdyz ne, nic se nedeje, bude to jen subjektivni pocit. Jinak z nekterych nazoru vyse, zavist jen strika.

  1. Takze vyzkouseno. Kulinarina na grilu nic moc. Dal bych to lepe. Tady by to chtelo zapracovat. Ocekaval jsem vic.
   Hudebni produkce si asi sve fanousky nasla, nas salek kavy to nebyl, ale beru. Atmosfera dobra. Za nas rezervy jsou, ale diky za takovou aktivitu. Zkusime znovu.

   1. My byli naprosto spokojeni a dle atmosféry, věřím že i dalších 300 lidí

    Paráda. Jídlo super, pivko super, hudba super

   2. Nabídněte své kvality humpoleckému lidu.
    Je vidno, že budete velice schopný šéf kuchař.
    Humpolec a návštěvníci Platformy to ocení, když v příštím roce bude výběr ze dvou grilů

    BtW mohu se zeptat, co jste si dal za jídlo a co nebylo tak vychytaný?
    Předem děkuji laskavě za odpověď

    1. Moje kulinářské kvality budou dál jen pro nejbližší a přátele a tak to také zůstane, bo svojí profesi měnit nehodlám. Koníček zůstane koníčkem.

     Měl jsem studenou tortilu, naplněnou vysušeným masem a pak rybu, která mne také nenadchla. Školní klasifikací bych hodnotil 3- . Ale berte to jak feedback od někoho, kdo nad tím neláme hůl a očekává zlepšení. Držím palce a příště nashledanou.

 4. Ještě že bude příští rok Bernard fest, zaploti se náměstí a bude poradna kultura. Místní sestava bude slintat za plotem jako kazdorocne a pak pomlouvat

  1. Proberte se. Ta akce je už dávno jen velký kšeft se stále stejnými kulisami. Pořádná kultura podle vás. Jiní mohou snad ještě mít jiný názor. Nebo už tu je diktatura mafie?

   1. Promiňte, ale – bez ohledu na mé osobní kulturní preference – mám zatím z toho všeho na humpoláku dojem, že kádrování a určování toho jedině správného je zatím spíše doménou zastánců opozice. Svět není černobílý. Co takhle žít a nechat žít? Krásný podvečer všem. Ovčan

    1. Ano, svět je barevný a doufejme že i bude. A že tu nikdo již nebude určovat co máme poslouchat za hudbu, jaké pivo pít a čemu se smát. Někteří se tu snaží vykreslit Humpolec jako místo dvou soupeřících stran. To je podobně černobílé, nesprávné vidění. Nehoruji ani za Losnu, ani za Mažňáka. Politika mě nezajímá, chci vést normální život bez překážek a také bez vyvěšování vlaječek.

     1. Také můžete. Nikdo vám nic neporoučí a vlaječky věšet nemusíte..

 5. A nebo bez plotu. Kazdy uvedomele zaplati. Jsme prece kulturni narod a ne banda vychcanku jak o nas vsude mluvi.

 6. Příští rok bude úplně jiná kultura, než to na co jsme zvyklý z Horního náměstí.

  Předpokládám, že se v Humpolci začne hrát tvrdá a neuprostná hra Černý Petr.😂😂😂 Bude to zajímavá podívaná, kdo bude “vítězem”.
  Kdo z vás si vsadí, že pan “čistý” Bernard, hodí v roce 2022 “blekotajícího” Kratochvíla přes palubu?

  Nakupte pop corn, coca-colu, pohodlně se usaďte, neboť scéna je nasvícená a hlavní aktéři již netrpělivě čekají na své výstupy. Možná přijde i kouzelník (Jiří Kučera)😉

  The Show Must Go On

    1. Naprostý nesouhlas s vaší potměšilou větičkou.

     Jediní kdo postupují v humpolecké komunální politice bez emocí za to s faktografickou přesností a neustupností, jsou HUGO zastupitelé.

     Hugu nejde o mstu.

     A mám za to, že i my ostatní občané Humpolce, by jsme měli chtít znát pravdu, co se týče podezření na rozkrádání veřejných financí.

     Je správné, že se o to HUGO pokouší.

     Každý normálně smýšlející člověk si přece musí přát, aby případné nepravosti, byly po zásluze potrestány, padni komu padni.
     Držme palce nám všem, ať spravedlnost zvítězí

     Krásný slunný víkend všem 😀

     1. Já ti dám ostatního občana. Ty seš Hu-gej jak vyšitej a píšeš tady o sobě chvalozpěvy.

     2. Takže RÝZNERJUGEND a HU-GAY? Místo argumentů jen urážky? To jste kabrňácí.

 7. Každý normální a slušný člověk, se shodne na premise, že KRÁST SE NEMÁ, bez rozdílu politických názorů.

  A kdo se není schopen shodnout ani na tomto základním standardu slušné společnosti, by se měl sám nad sebou zamyslet, tedy jestli to vůbec dokáže.

  1. Každý normální a slušný člověk, se shodne na premise, že POMLOUVAT, ŽE NĚKDO KRADE SE NEMÁ, bez rozdílu politických názorů.
   A kdo se není schopen shodnout ani na tomto základním standardu slušné společnosti, by se měl sám nad sebou zamyslet, tedy jestli to vůbec dokáže.

   1. Nikdo nepomlouvá.

    Krást se nemá!!!

    A v Humpolci momentálně vyšetřuje hospodářská kriminálka možné ROZKRÁDÁNÍ veřejných financí.

    A TO JE PRAVDA😉 na tom nic nezměníte ani když místní dlouholetý humpolecký politický vládce z ODS nebo KDU milujete😘

    1. Já někde píšu že krást se má? Kde? Sám jste napsal, že policie to toliko vyšetřuje. Ještě nic nevysetrila a k soudu daleko. Takže psaní o tom, že nekdo kradl je nepodložena pomluva. To je všechno.

     A TO JE PRAVDA😉 na tom nic nezměníte ani když místního křiklouna Ryznera milujete😘

     Pokud vaše mentální kapacita nestačí ma pochopení takových základních informací nepoustejte se samostatně do větších akcí.

     1. Uff, tak to vypadá, že vůbec nerozumíte psanému textu, vraťte se na začátek k odkazu ze 14.8 z 00:28 min a přečtěte si ho pozorně a to nejlépe 2x krát. Snad pochopíte, že je to psaný podmiňovacím způsobem, tedy jestli vůbec tušíte co to znamená.
      A ohledně křiklounů, jsem toho názoru, že zde v Humpolci jsou lidé jako Kratochvíl, Bernard, Kučera, kteří neustále kňučí a osobně ultočí a vyhrožují nějakýma pofidérníma soudníma žalobama, ale jak to tak vypadá tak Rýznerovi nešahají aní pod kotníky.

      Ale to pochopíte, až pochopíte.

      Zatím seďte v klidu domova a čekejte až se pro vaši inteligenci stane situace v celku přehledná.

      Hezký víkend😘

     2. Ježišmarjá, to nemá cenu. Nepochopil a ani nikdy zjevně nepochopí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Vietnamská kuchyně / sobotní brunch

St Čvc 28 , 2021
Sobota 31. července od 10:30 – Park Stromovka, Humpolec. Little Saigon Brno. Z vegetariánského ezo bistra je tu ve Špitálce, tedy na adrese, kde byste to nečekali, bistro vietnamské druhé generace. Koneckonců tahle parta stojí za poměrně legendárním podnikem Vietnamské bagety. Tady jsou známé klasiky i místní speciality. (gastromapa Lukáše […]
Vietnamská kuchyně / sobotní brunch

You May Like

Témata