Další úspěch humpoleckých studentů

Studenti SČMSD Humpolec si odnesli první místa z konverzační soutěže v anglickém i německém jazyce pro žáky středních odborných škol.

Na konci roku  pravidelně  probíhá konverzační soutěž v anglickém i německém jazyce pro žáky středních odborných škol. Je velkou výzvou pro studenty a zároveň srovnáním znalostí mezi školami. O to víc těší učitelky jazyků na Střední škole SČMSD v Humpolci opakované  úspěchy z minulých let. Nejinak tomu bylo i tento týden ve Žďáru nad Sázavou na Střední škole SČMSD obchodu a služeb. Mezi 11 studenty se naši svěřenci určitě neztratili.


V anglickém jazyce obsadili 1. a 2. místo Linda Koutová a Jan Krůta. V německém jazyce se na 1.a 5. místě umístili Jan Dušek a Tereza Medová.


K tomuto úspěchu studentům blahopřejeme!


Den otevřených dveří na Střední škole SČMSD Humpolec


 


V pátek 7.prosince proběhl na Střední škole SČMSD Humpolec Den otevřených dveří. Každý, kdo si v tento předvánoční čas našel chvilku, nelitoval. Na slavnostně vyzdobených chodbách se potkávali návštěvníci, které do školy přivedly různé důvody. Byli tu rodiče se svými deváťáky rozhodujícími se mezi maturitními nebo učebními obory z nabídky školy. Řada již byla rozhodnuta pro nový obor Informatika v ekonomice, studijní obor  Obchodník zaměřený na cestovní ruch nebo učební obor Kuchař a číšník. Byli tu také rodiče současných studentů. Mohli tak vidět školu jinak než během rodičovských schůzek a především své děti zapojené do různých aktivit. Zastavila se i spousta bývalých studentů, kteří rádi zavzpomínali na své školní roky. Přišla řada významných hostů z krajského úřadu, radnice města Humpolce i z ostatních základních a středních škol. Na předvánoční posezení nezapomněli ani bývalí zaměstnanci školy, které škola samozřejmě každoročně zve.


Pro všechny byl přepraven velmi pestrý program. Kromě ukázek výuky s využitím ICT tu byl bar, bohatý raut, čokoládová fontána nebo třeba suši koutek. Hlavní část programu probíhala v tělocvičně, kde studenti školy pod vedením výborných učitelek zaujali kulturně sportovním vystoupením. Krátkým proslovem přispěla i ředitelka školy.

Čtěte dále:   OBRAZEM: Silničáři zahájili opravy v Humpolci. Jezdí se kyvadlově, hrozí kolony

Byl to bezva den, těšíme se zase za rok.Krankusová Olga, Ing.


 

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Diskuzní fórum k otázce rozhledny na hradu Orlík

Po Pro 17 , 2007
Mnoho otazníků krouží okolo humpoleckého záměru – vystavět rozhlednu na zřícenině hradu Orlík. O všem pravděpodobně rozhodne hlas lidu. Čtěte dále:   Řidiči v Humpolci o víkendu neprojedou Hálkovou ulicí

You May Like

Témata