Diplom za multimediální CD Humpolec

2

Na festivalu Tour Region Film obdrželo „CD ROM Humpolec“ diplom společně s „CD ROM Olomouc“.

Na konci září obdrželo multimediální CD Humpolec na festivalu v Karlových Varech diplom za jedno z nejlepších multimediálních prezentací měst ČR. Toto CD vydalo Městské kulturní a informační středisko v Humpolci a vyrobila ho firma Fenomen a.s. Rozpočet na výrobu byl 300 000,- Kč při nákladu 1200 ks. Bohužel se nepodařilo získat grant Vítejte u nás (Fond Vysočina), přesto se ale naštěstí tento projekt podařilo uskutečnit a prezentační CD je na světě.

Jedná se o jakousi elektronickou knihu o Humpolci ve třech jazykových mutacích. CD vznikalo asi rok, především kvůli fotografiím a videozáznamům. Na CD jsou k nalezení různé informace o kultuře a sportu ve městě, mnoho fotografií, videonahrávek a virtuálních prohlídek některých památek. CD spolu s dalšími médii (internet, tištěné publikace apod.) slouží především k propagaci města v cestovních kancelářích, školách, úřadech, informačních střediscích v regionu, veletrzích atd.

Zakoupení je možné v infocentru, muzeu, knihovně a knihkupectví J. Zábrany v Humpolci za 199,- Kč. CD je možné také zaslat na dobírku, napište si o něj do infocentra. Cena CD je velice příznivá, takže není důvod pořizovat nelegální kopie.

olaf

2 thoughts on “Diplom za multimediální CD Humpolec

  1. zvlášť skvělý jsou podle mě starý pohledy Humpolce , který umožňuje tohle cédéčko posílat mailem (a je jich tam neúrekom 🙂 )

    pierre

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Dívka měsíce listopadu

Pá Říj 31 , 2003
Tak a máme tu listopad. Podzim nám brzo skončí a začne doufejme nádherná zima. Pro zahřátí na studený listopadový večer vám přinášíme další sérii dvanácti přenádherných dívek, které jsme zařadili do souboje o titul Dívka roku 2003.

You May Like

Témata