Dívka z Humpolce se zúčastní finále Miss Vysočiny 2006

18

Příjmení Závišková je snad v Humpolci nějak předurčeno k tomu, aby dívky nosící toto jméno zazářily mezi všemi krásnými ženami Vysočiny. Tak se například před dvěma roky stala druhou vicemiss Vysočiny 2004 slečna Andrea Závišková z Humpolce. Letos se bude snažit obhájit čest Humpolce osmnáctiletá – tentokráte ANETA ZÁVIŠKOVÁ.

Aneta studuje SOU obchodní v Humpolci a mnohým může být známa z dob, kdy se také podílela na realizaci odhalení pamětní desky na počest nejznámějšího obyvatele města Humpolce – Hliníka. Je to dívka činorodá v mnoha směrech, neboť se kromě vlnění na přehlídkových molech také aktivně zapojuje do sportovního dění. Je členkou atletického oddílu Ženy TJ Jiskra, který působí ve II.lize a jejich družstvo je jediným v Humpolci, které závodilo v republikové soutěži. V roce 2004 obsadily vícebojařky v II.lize 6.místo, sama Aneta bojovala v kategorii dorostenek o místo čtvrté, pro zranění však nedokončila 800m a skončila tak devátá.
Ve světě velkého show-businessu bývá dobrým zvykem, že významné české missky a modelky navazují známosti s populárními fotbalisty a hokejisty. Ani Aneta Závišková není v tomto směru vyjímkou. Pro milovníky bulvárních historek prozrazujeme, že již delší čas udržuje Aneta vztah se známým fotbalovým útočníkem humpolecké A.skupiny – Tomášem Píchou (nejlepším střelcem letošního Bernard Cupu), a abychom nebyli nařčeni z poskytování lživých informací, dokládáme tuto skutečnost aktuální fotografií. 🙂


Všichni, kdo by chtěli Anetě Záviškové fandit v jejím boji za stříbrnou korunku, se mohou zúčastnit letošního ročníku Miss Vysočiny 2006 již 21.dubna ve Žďáře nad Sázavou v Domě kultury. Moderátorem finálového večera bude tradičně Jan Čenský, jako hosté programu se představí Vlasta Horvát a skupina 4smile. Vyhlašovány a dekorovány budou dívky celkem ve 4 kategoriích: MISS TIP Deníku Vysočina – MISS TIP Hitrádia Vysočina – MISS Sympatie – MISS Vysočiny 2006. Doufám, že budu mluvit za všechny pravověrné Humpoláky, když řeknu: “Aneto, držíme ti palce!”

Aneta Závišková se svým přítelemSoutěže se bude Aneta účastnit pod pořadovým číslem 8Fotografie všech 12 finalistek můžete vidět na adrese: http://www.missvysociny.cz/tip/finalistky.htm

myska

18 thoughts on “Dívka z Humpolce se zúčastní finále Miss Vysočiny 2006

 1. Hezká slečna, budu držet palce, jen doufám, že jí make-up bude dělat nějaký profesionál, aby nevypadala tak strhaně a ubrečeně, nevyspale … jako na těhle fotkách.

   1. Tak tedy popřejeme Anetě štěstí. Tatínek na ni bude ještě pyšnější a tak určitě zajistí perfektního vizážistu z „dovozu“ a úspěch je jistý. Aneto, zlom vaz!

 2. Aneta je nejen krásná dívka, ale i bezva spolužačka a pilná, svědomitá studentka. Všichni spolužáci a učitelé z SOU a OŠ obchodní v Humpolci jí budou v pátek držet pěsti! Už teď jsme na ni moc pyšní!

   1. Jasnačka. Kyselý hrozny…

    Aneto, ti nezamindrákovaní Humpoláci ti přejou úspěch, no a když by se třeba nedostavil, tak z toho nebuď smutná, protože úspěchem je vlastně už to, že ses dostala do tohodle finále. A to se krom tebe zatím podařilo jen jedné dívce. Takže se nenech otrávit humpoleckou malostí.

    1. Moc děkuji všem co mi budou držet palečky. A těm človíčkům co se nelíbím můžu vzkázat jen to: “ Každý se nemůže líbit všem, a proto si z toho opravdu nic nedělám!“ Nebudu v pátek soutěžit jen za sebe,ale i za Humpolec. Díky všem co mi fandí.

 3. Anet všichni z atletiky na tebe budeme v pátek,ale i ve čtvrtek myslet. Je tam opravdu velká konkurence,ale ty to zvládneš-jsi bojovnice! Pac a pusu posílá oddíl atletiky TJ Jiskra Humpolec:o)

  1. ahoj Anetko držíme ti všichni palečky,dnes jim to tam musíš nandat!!!moc ti fandíme!!!to ti přejí kamarádi z Country!!!!
   tak se drž!!!mirunka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Likvidace trosek hokejové haly byla dokončena

Čt Dub 13 , 2006
Tento týden prakticky skončila likvidace trosek zříceného zimního stadionu. Další budoucnost humpoleckého hokeje a bruslení v Humpolci všeobecně závisí na rychlosti výstavby nové haly. Výroční členská schůze oddílu Ledního hokeje TJ Jiskra Humpolec, která se konala v úterý 11.dubna, nastínila, jakým směrem by se tato budoucnost měla ubírat.

You May Like

Témata