Doporučení vedení města Humpolce

6

Ministerstvo zdravotnictví ČR dnes 10. března 2020 vydalo dvě nová mimořádná opatření, a to v souvislosti s prevencí proti šíření onemocnění COVID-19.

icn urad
První se týká zákazu akcí s účastí nad 100 osob a druhé nařízení o uzavření základních, středních a vysokých škol. Město jako zřizovatel Městského kulturního a informačního střediska, základních škol a Střediska volného času upozornilo příspěvkové organizace na tuto skutečnost. Školská zařízení získávají aktuální informace z ministerstva, krajského úřadu i z městského úřadu z oddělení školství. Městskému kulturnímu a informačnímu středisku vedení města doporučilo zvážit pořádání všech akcí (i s účastí pod 100 osob). Zároveň zveřejňujeme stanovisko vedení města Humpolce pro organizace, spolky a občany města Humpolce.

doporučení pro veřejnost

Čtěte dále:   Fotografický workshop Pohlednice pro Humpolec

Petr

6 thoughts on “Doporučení vedení města Humpolce

 1. Je úsměvné, jak i místní politici si přihřívají svoji polívčičku a mají potřebu papouškovat to co všichni už desetkrát vědí ze všech médií……bez tohoto jejich prohlášení by určitě byli naši občané bezradní……….

   1. Ac nejsem uplne pro radnicni typ, ted s Vami souhlasim. Museli to napsat a je dobre, ze to napsali. Je velice dulezite v tento cas lidi informovat.

 2. Mnoo… Protože kolem onemocnění chřipkou covid 19 je hromada tajemna, polopravd a lží,
  bylo by dobré odborně popsat resp. zopakovat co a jak.
  Např. prevence, doba léčení a medikace, nejrizikovější skupiny atd.
  Také by bylo dobré mluvit o tom jaký je věkový průměr obětí této chřipky a jaké je na ní procento
  úmrtnosti.
  Chápu, že pro média jsou zásadní pojmy jako tragédie, apokalypsa, neuvěřitelné, bezvýchodná situace a řada dalších přefouklých negativ. Ale to ten korona virus živí nejlépe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Dočasná změna jízdního řádu na lince 350300: Humpolec - Sedlice - Pelhřimov

St Bře 11 , 2020
Kraj Vysočina informoval o dočasné změně jízdního řádu linky 350300 Humpolec – Sedlice – Pelhřimov, která bude od 17.3. do 20.3.2020 Čtěte dále:   COOP otevřel svou první automatizovanou prodejnu v Humpolci

You May Like

Témata