Dotace na opravu fasád

Pouze necelé dva týdny zbývají k tomu, aby majitelé domů mohli podat žádost na městský úřad v Humpolci k získání dotace na opravu historických fasád. Jedná se o domy postavené před rokem 1938, které se nachází v pohledové části, navazují na veřejná prostranství nebo tvoří uliční zástavbu.

Humpolečtí zastupitelé schválili finanční obnos na podporu oprav historických fasád v městě. Dotace mohou získat majitelé domů postavených před rokem 1938 bez ohledu na to, zda jde o fyzickou či právnickou osobu.


Celkem do projektu investuje radnice v Humpolci půl milionu korun, přičemž maximální částka pro jeden projekt je stanovena na 250 tisíc korun. Příjemce dotace se na projektu musí podílet minimálně padesáti procenty.


Zájemci o prostředky vyplní žádost, která je k dispozici na městském úřadě Humpolec. Posledním termínem podání je den 14. března 2010.


Bližší informace o projektu poskytne František Kocman, tel. 565 518 180


e-mail:  frantisek.kocman@mesto-humpolec.cz

Čtěte dále:   Rada města Humpolce vyhlašuje výběrové řízení

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec bude mít ještě letos kompostárnu

Čt Bře 4 , 2010
V nejbližších dnech by mělo dojít k zahájení stavby nové kompostárny se sběrným dvorem. Stavba bude započata hned, jak to povětrnostní podmínky dovolí, do konce měsíce října letošního roku by pak měla být kompostárna za 62 milionů korun dokončena. Ročně zpracuje až 4 700 tun nejen zeleného odpadu, ale také […]

You May Like

Témata