FOOD MANIA Humpolec 2022

12

Kdy: sobota 11.6.2022 |
Čas: 10:00-18:00 hod. |
Kde: Humpolec, areál 8smička, Kamarytova ulice 97 + část ulice Na závodí |
Vstup: ZDARMA

NEJVĚTŠÍ FOOD FESTIVAL NA VYSOČINĚ!
To nejlepší ze světového street foodu ochutnáte v sobotu 11.června na 3.ročníku festivalu FOOD MANIA ve zrekonstruovaném industriálním areálu 8smička v Humpolci.
Přijďte si užít letní den ve společnosti dobrého jídla a pití.
Vybírat budete ze široké nabídky asijských specialit, čerstvých ryb i šťavnatých burgerů.   Ochutnáte tradiční pokrmy Srí Lanky a zjistíte co se vaří v Africe. V nabídce budou také pálivé a exoticky kořeněné pokrmy.
Potrpí si váš mlsný jazýček spíše na sladkosti?  Pak jsou pro vás připraveny dozlatova usmažené koblížky, křehké palačinky, lehké makronky nebo ledové nanuky.
A postaráno bude pochopitelně i o pitný režim. Je libo limonádu, víno, pivo či cider?
Celodenní doprovodný program je zajištěn – spousta hudby, skákací hrad a kreativní dílny pro děti, workshopy.
Doporučujeme si vzít s sebou deku a vychutnat si jídlo v poklidu v nedalekém parku Stromovka.

Generální partnerem akce je společnost HRANIPEX Czech Republic k.s.

12 thoughts on “FOOD MANIA Humpolec 2022

 1. V pozvance je napad na vyuziti blizke Stromovky. Urcite ma organizator osefovane to, ze mezi Stromovkou a 8mickou je pomerne frekventovana silnice. Zaroven jsem si jisty, ze pri vyuziti zminovane Stromovky vznikne po navstevnicich pomerne dost odpadku. Opet jsem jsem si jist duslednosti organizatora, ze zajistil uklid a zazemi pro navstevniky v teto lokalite, kdyz je tam sam posila.

  1. Bojím se odpovědi, ale přesto se zeptám:

   Co Vás vede k domněnce, že průměrný návštěvník festivalu nezvládne přejít běžnou ulici ve městě a neumí se chovat v parku tak, aby po něm nezbyla rozdupaná tráva a hromada mastných tácků a kelímků?

     1. Velmi vtipné. Možná byste se mohl na zkusenost s minulým ročníkem poptat na sousedním sídlišti, jak to bylo hezky zakončeno.

     2. Ať jsem byl na jakékoliv akci pořádané Rýznerem nebo Hranipexem, tak druhý den bylo vždy uklizeno a všechny akce jsou komorního charakteru.
      Ale chápu Rýzner je jméno, které v Humpolci vadí, tak by bylo ideál zakázat jeho aktivity, pravda je že se město dlouhodobě o to snaží. Asi jste jeden z nich nebo jejich blízkého okolí. Pozor ať vám ta žluč nezatemní mozek. Přijde 11.6. se osobně přesvědčit o kultivovanosti této akce, která je pro celou rodinu.

     3. Mě žluč nic nezatemňuje, ale vy neumíte číst. Znovu -zeptejte se na sídlišti. A jestli nevíte na co, tak jak se spí v hicech při otevřeném okně, když má někdo po skončení akce do rána
      venku soukromou „komorní“ párty. A až budete u toho ptaní, můžete si zjistit i kvůli komu měli lidi strach zavolat příslušníky aby neměli problémy.
      S městem nic společného nemám, na Foodmaniích jsem byl, ten nápad je fajn. Ale na tom co jsem napsal to nic nemění.

     4. Tak si to ujasněme. Food manie viz článek končí v 18 hod, ale někdo si udělal svojí soukromou akci, ale může za to Rýzner, kterýho se bojí i občani v panelácích, proto nevolali policii, kvůli rušení nočního klidu.

      Ano, ano ten Rýzner je čisté zlo a může za vše špatné co se v našem městě děje.

      Dejte si mokrej handr na hlavu. Bude líp.

     5. Zkuste si přečíst co jsem psal znovu, pomalu a zamyslete se. Víc vám napovidat nebudu, vaše reakce je sice dlouhá,
      ale úplně mimo.

  1. Protože město v minulosti udělalo vše proto, aby se akce nekonala vůbec. Bohužel pro radnici má organizátor a mecenáš své prostory, kde festival již loni uspořádal a to s mnohem lepší atmosférou a výsledkem. Na námku se smí konat jen místní beer fest.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Píšou o Humpolci - VysocinaNews.cz: Pařezáč v novém: Rekreační zóna v Plačkově láká na lepší vodu i pláže

Čt Čvn 2 , 2022
Do nové sezony vstupuje rybník zvaný Pařezáč v Plačkově, místní části Humpolce, zcela v novém. Oblíbená rekreační destinace i samotný rybník prošly revitalizací a nyní plavcům nabízí dvě nová mola, která usnadní a také zatraktivní přístup do vody, upravené pláže, nové převlékárny, dětské hřiště, nabíječku na elektrokola i upravenou zeleň.
Humpolečtí se budou od léta koupat v novém rybníce, podívejte se

You May Like

Témata