Axl

12 thoughts on “Fotogalerie z BernardFestu

  1. Zajímavé srovnání s Prazdrojem. Divím se, že vám už někteří pravidelní diskutéři nevzkázali, ať jedete do Plzně a ohledně Bernarda držíte ústa – to je tady totiž obvyklé.

   1. Bohužel nestačilo! Na poprvé byl diskusní příspěvek u toho článku s odkazem na Pilsnerfest VYMAZÁN! Že by cenzura? Sice chápu,že tu tato firma má jakousi svojí pravidelnou rubriku,ale šlo jen o to ukázat,že se dá jít i JINOU CESTOU. K.Lešovský

    1. Podle vsech redakcnich pravidel neni mozne beze stopy zmiznout zadny prispevek. System neumoznuje spiclovat jednotlive redaktory, co kde delaji, takze pokud odkaz na Pilsfest opravdu zmizl, a nekdo z nas ho smazl, omlouvam se.
     Pravdou ovsem je ze tapetovani a OTeni je na hranici pravidel pro prispevky a to zmiznuti bylo opravnene.

     K teorii ze Humpolak je hlasnou troubou pivovaru dodam jen tolik, ze jsem osobne byl „na koberecku“, prave kvuli komentarum pod clanky o Bernard pivu a p. Bernardovi, politikovi.

     Frantisek, redakce.

     1. A k čemu jste během face-to-face rozhovoru dospěli? 🙂

     2. Jenom bych dodala, že já jsem nic nemazala a pochybuju, že by to u něčeho tak bezpředmětného udělal Axl. Ten příspěvek tu už byl zadán u různých článků tolikrát, že se v tom pisatel asi spíše ztrácí. Míša

   2. V tom případě to napravím já.
    V případě, že Vám Bernard Fest v Humpolci připadá příliš drahý a program nekvalitní, vyražte tedy prosím do Plzně, kde je vše zdarma 🙂 !!! a přestaňte lidem kazit dobrý dojem z Bernard Festu, který až na nepřízeň počasí proběhl opět organizačně na 1* a výběr kapel plně kvituji.
    Tímto za práci lidem z pivovaru děkuji a rozhodně se NEchystám do Plzně . . . .
    Michal Marek – občan

  2. Do Plzne vas posilat nebudu, ale spis byste nam mohl Vy ukazat, jak to jde kdyz se chce a usporadat festival o nekolik urovni vyse se vstupnym zdarma v Humpolci sam. Kdyz se chce tak to prece jde …

   1. Jen jeste doplnim, ze vlastne ani nevim proc by se melo chtit poradat panu Bernardovi festival zdarma. Proste smirme se s tim, ze primarnim cilem kazde firmy (v tomto pripade pivovaru) je generovat zisk svym vlastnikum. Ruzne verejne prospesne, sponzorske, atd. aktivity jsou az vedlejsim efektem.

    1. Generovat zisk..hezky řečeno,ale když ušetří za oplocení a bezpečnostní agenturu,prodá více piva,protože zcela jistě přijde více lidí bude na tom ještě lépe. Kdyby tomu tak nebylo všechny konkurenční pivovary by to dělali jako humpolecký. Proč na některých akcích pořadatel zasponzoruje kapely? Nedělá to jako veřejně prospěšnou věc akorát trochu jiným způsobem GENERUJE svůj zisk a to je přece cílem každé firmy! PS: Kde je vůle tam je cesta!

     1. Tohle všechno je krásná idea fungující v dokonalém světě. A nebo dokud se nestane průser. Jak byste bez bezpečnostní agentury řešil rvačku opilců? Jak byste řešil aby si lidé nedonášeli vlastní pití? Jak byste řešil aby nedocházelo k pořezání účastníků festivalu pokud si tam budou nosit pití ve skle? A tak dále…
      Murlo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Křesťané si na Orlíku podají ruce s pohany

Út Srp 17 , 2010
Nomád – promítač Jiří Čáslavský se ze Želiva přesouvá na hrad Orlík nad Humpolcem, kde v úterý spustí svůj legendární kinematograf a Vláčilovým snímkem Ďáblova past zahájí devátý ročník festivalu Film a Dějiny.

You May Like

Témata