Hlasování o nejkrásnější nádraží roku 2013

I v letošním roce se hledá nejkrásnější nádraží v Česku. Až do pondělí 11. listopadu je možné vybírat z 10 nominovaných nádražních budov, které zdobí hlavní železniční tahy ve městech i regionální tratě v nejmenších obcích.

Z Kraje Vysočina se o přízeň hlasujících uchází malé nádraží ve Včelničce na úzkokolejné trati z Jindřichova Hradce do Obrataně.

 

 
 

Hlasovat o nejkrásnější nádraží lze prostřednictvím elektronického hlasovacího formuláře na webu www.nejnadrazi.cz, prostřednictvím SMS nebo je možné zaslat hlasovací archy poštou. Slavnostní vyhlášení výsledků se jako už tradičně uskuteční v Hlavním sále Valdštejnského paláce Senátu Parlamentu ČR, a to 12. prosince 2013. V loňském roce získalo titul Nejkrásnější nádraží ČR slezské nádraží Opava východ.

 

Soutěž o nejkrásnější nádraží byla poprvé vyhlášena už v roce 2007 a nejvíce hlasů tenkrát získalo nádraží v Ostroměři. Z Vysočiny se v minulosti do finále dostaly nádraží v Kamenici nad Lipou, v Hodicích a v Telči.

zdroj: www.kr-vysocina.cz

Čtěte dále:   Tipy na víkend na Pelhřimovsku. Začíná Honzlův Humpolec, budou i Šibřinky

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Turistika včera, dnes a zítra aneb 125 let turistiky

Po Lis 4 , 2013
Výstava turistického oddílu ŠLÁPOTY Hněvkovice. Čtěte dále:   U Jihlavy vznikla farmářská samoobsluha. Platí se do kasičky či QR kódem

You May Like

Témata