Petr

15 thoughts on “VIDEO: Aktuální zprávy 16. 2. 2017

 1. Nic novýho v tý reportáži není. Co bude s původním autobusákem, když podle komentů zde tam žádný obchoďák nebude?

  1. To je zajímavý dotaz!! Důvod, proč vlastně celá šaráda kolem autobusového nádraží začala, byl právě prostor bývalého autobusového nádraží, kde soukromý investor ICOM plánoval odprodej developerské firmě, za různými účely, v plánu bylo i parkoviště pro kamiony.
   Informace o tom, že přestavba nového terminálu v uzavřeném areálu ICOM, se odehrává na základě dvou projektových dokumentací, kdy jedna je oficiálně schválená stavebním úřadem a podle druhé se staví, může být pomluva, to nechť prošetří orgány činné v trestním řízení.
   Ale fakt, že prostor bývalého autobusáku je zatím bez plánů na další využití a hlavně konkrétních kroků vedoucí k zhodnocení obrovské plochy v centru města, je zarážející.
   Pane Kratochvíl, co máte se stávajícím autobusovým nádražím v plánu? Snad ne ubytovnu pro nové „řidiče“ z Ukrajiny??? Po shlédnutí reportáže z min. týdne, kdy jste na ČT prosazoval, že je nutné přijmou zaměstnance – řidiče z Ukrajiny a zajistit jim vhodné bydlení, se mi udělalo zle. Na jedné straně poloPRÁZDNÉ autobusové spoje, DOTOVANÉ z veřejného rozpočtu a na druhé straně PAN KRATOCHVÍL s nataženou rukou pro další veřejné finance na zajištění nových řidičů z Ukrajiny. To fakt nemůžeme uživit!!!
   V tomto městě, státě a slavné EU je něco špatně!!!!!! Říká se tomu přerozdělování peněz, Kdy na jedné straně jedni makají a vytváří hodnoty a na druhé straně jsou polykači různých dotací a dávek a to od sociálních případů až po boháče zaujímající nejvyšší pozice.

  2. Obchoďák byla jen vějička pro zastupitele pro odprodej pozemku parkoviště a umožnění změny územního plánu. Přece nevěříte, že do města této velikosti s již fungujícími markety přijde Kaufland nebo Tesco? Pan Kratochvíl je pašák, jak by řekl pan premiér: „ojebal je důkladně“. Včetně Bernárda. Nebo o tom všem Standa věděl a je taková ku*va že se tvářil jako že to Kráťovi žere?

 2. V některých městech to snad už i je. Mají kousek od sebe dvě autobusová nádraží, jedno města a druhé soukromé přepravní firmy. Prý to bude i u nás v Humpolci. Město nakonec od ICOMU odkoupí za pár milionů prázdné stávající autobusové nádraží a bude jej pro těch pár autobusů přepravců co ICOM nepustí na své nádraží provozovat. To tedy bude taškařice, nádraží jako hrom, autobusů pět až deset za den a náklady statisíce. Hlavně že nejsou peníze na jiné věci !

  1. To není taškařice. To je zcela správný postup rozumných vedení měst, která chtějí mít nezávislé AN pro toho kdo vyhraje tendr na provozování autobusové dopravy. Až na Humpolecku a okolí získá toto právo někdo jiný než ICOM, tak kde bude AN ?
   Jedna věc je ta, že v minulosti ODS pod vedením Kotna dopustila prodej AN ICOMu. Ale ještě horší je to, že nyní ODS pod vedením Kučery místo aby usilovala o zřízení vlastního AN anebo získání původního do vlastnictví, nepokrytě nahrává ICOMu v jeho tažení, aby měl do budoucna region v područí a vlastně neexistovalo jiné řešení než ICOM !!! A to ho vlastní člověk, kterému soudy prokázaly miliardové podvody a všichni jeho kumpáni šli sedět, jen Kráťa dostal od tatíčka ODS milost ! Hanba starostovi a všem kdo pro tuto blamáž zvedli ruku !

    1. Takových měst v ČR přibývá. Minimálně jedno ročně. Jen naše město pro byznys dělá opak !

     1. Pri trzni cene pozemku v dane lokalite cca 2.000/m2 by se jednalo o balik penez z kapes nas danovych poplatniku.
      A zase megainvestice pro uzkou skupinu uzivatelu.

     2. Kdyby vedení města neprosadilo změnu územního plánu ve prospěch ICOMU, tak byla tržní cena pozemku 500,- Kč !

     3. Tak nezbyva nez doufat, ze se hodne brzy najde jiny soukromy investor,
      ktery to od Icomu koupi.

     4. Megainvestice pro úzkou skupinku byly dvě tenisové haly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Souputníci našeho těla - Prof. RNDr. Julius Lukeš, CSc.

Po Úno 20 , 2017
Středa 22.02.2017 17:00, Humpolec

You May Like

Témata