Humpolec: Město pokračuje v rekonstrukci centra: V dubnu nastupují do ulice 5. května plynaři

Na loňskou rekonstrukci ulice Masarykovy a části 5. května letos navážou práce v dalším úseku. Od 1. do 30. dubna jsou v plánu opravy plynu v ulici 5. května, které si vyžádají dopravní omezení.

Rekonstrukce zasáhne část od vjezdu do pivovaru až po Elektrocentrum Maryška, druhá větev oprav skončí ve směru na Jihlavu po stávající vjezd do pivovaru.

Další práce začnou s 1. červnem a jejich konec je naplánován na 30. září 2021. V této fázi začne firma Metrostav rekonstruovat sítě a povrchy komunikací v úseku od vjezdu do pivovaru v ulici 5. května až do ulice Jihlavská po vjezd do areálu pivovaru.

Práce na rekonstrukci druhé větve ulice 5. května, tedy od křižovatky s Jihlavskou ulicí až po křižovatku s ulicí Příčnou, by měly trvat od 1. června do 30. září 2021.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Autokros se nepojede, ve hře jsou náhradní termíny

Čt Dub 1 , 2021
Seriál závodů Mistrovství České republiky v autokrosu měl za necelý měsíc začít na humpolecké trati Pod Vilémovským lomem. Jenže nezačne. Organizátoři ho zrušili. „Při současných opatřeních ho prostě pořádat nemůžeme,“ vysvětlil předseda organizačního výboru Josef Špaček.

You May Like

Témata