STAN Humpolec – kandidáti pro volby 2022

Milí spoluobčané,
rádi bychom vám v následujících týdnech podrobněji představili naše letošní kandidáty. Při sestavování našeho týmu jsme dbali především na pestrost – máme v něm ženy i muže, různé věkové kategorie, různá zaměstnání i různé dosažené stupně vzdělání, osoby bydlící v Humpolci ale i v jeho místních částech.

Jen tak můžeme podněty vnímat z odlišných perspektiv a míst a na základě toho co nejadekvátněji reagovat a rozhodovat
Zároveň jsme si vědomi toho, že většina bodů řešených na zastupitelstvu města, se týká investic ve stavebnictví, i přesto je ve stávajícím zastupitelstvu za architekturu a stavitelství jen 1 odborník Na naší kandidátce najdete rovnou 4 další.

1 – Mgr. Pavel Hrala – pracovník v regionálním rozvoji, vedoucí místní akční skupiny Společnost pro rozvoj Humpolecka, zastupitel města, 39 let
2 – Martin Kaman – jednatel společnosti, 58 let
3 – Ing. Žaneta Hermanová – projektantka pozemních staveb, 31 let
4 – Libor Jirák – manažer výroby, 38 let
5 – Ing. Miloš Lesina – ředitel společnosti, 58 let
6 – Ladislav Peterka – vedoucí stavební výroby a provozu vodohospodářských staveb, 28 let
7 – Ing. Mgr. Julie Svatková – prorektorka pro rozvoj a zahraniční vztahy, 40 let
8 – Pavel Pipek – OSVČ v oborech finance a pojišťovnictví, 53 let
9 – Stanislav Němec – zaměstnanec recyklace a zpracování plastů
10 – Martin Rynda – svářeč, 54 let
11 – Ing. Matěj Kulík – stavební inženýr, 27 let
12 – Ing. Václav Kašpar – důchodce, 74 let
13 – Kateřina Buckingham – koordinátorka řízení dodavatelského řetězce, 42 let
14 – Luděk Čapek – OSVČ malířské a natěračské práce, 40 let
15 – Petr Vápeník – OSVČ v chladírenském odvětví – montáže a servis klimatizací, tepelných čerpadel, 37 let
16 – Evžen Zábrana – OSVČ v údržbě zeleně, 38 let
17 – Mgr. Barbora Šaňková, Ph.D. – pracovník ve výzkumu a VŠ pedagog, projektová manažerka, 43 let
18 – Martin Čábera – operátor ve výrobní společnosti, 46 let
19 – Mgr. Zuzana Bartáková – podnikatelka, 40 let
20 – Marcela Kirilova – celní deklarantka soukromé společnosti, 40 let
21 – Mgr. Pavla Horáková Sikesová, učitelka 1. stupně ZŠ Želiv, 50 let

P.S. My nejsme schopni ovlivnit ani nejsme zodpovědní za dění na celorepublikové úrovni, prosíme, aby jste tedy hodnotili nás – STAN Humpolec – 21 osob z Humpolce a jeho místních částí s našimi názory a činy na základě toho, co my děláme nebo chceme dělat pro Humpolec.

630 thoughts on “STAN Humpolec – kandidáti pro volby 2022

 1. No tak tím P.S. je řečeno vše. Kandidujeme za STAN, což bylo minule dost v kurzu, ale teď už to zrovna není úplnej král hitparád, že jo ? Takže se jako nenápadně distancujeme. Vždyť mi jsme čistí, jak lilie. K zblití!!! Tady si člověk může udělat velmi jednoduše představu, co je vrchní šašek Hrala a jeho spolukomedianti, zač. Cirkus HRALBERTO :-)))

  1. Zhruba polovinu těch „spolukomediantů“ znám a jsem rád že chtějí pro město pracovat.
   Doufám, že se nenechají znechutit bytostmi jako jste Vy.

    1. Miluji kritiky, kteří rozebírají kdo kde kandiduje. A přitom není tak těžké přemoci vlastní lenost a zkusit oslovit ty, kteří kandidátky napříč spektrem sestavují.. A říci..jdu do toho.. A zejména mladí by zadky měli zvednout. S mnohými představiteli stran a hnutí jsem mluvil a nikdo neměl zájemců přetlak.. Všichni dost těžce pracovali na sestavení plné 21 členné kandidátky.
     Kdo tuhle nevděčnou činnost někdy absolvoval, tak často už nechce víc.. Není to lehké.

     1. Kandidátka STAN i HUGO je plná mladých lidí, kterým není lhostejné dění v jejich domovském městě. Pokud se část těchto kandidátů dostane do zastupitelstva, tak to bude velice dobře. Změna začala již v minulém volebním období, kdy zastupitelé těchto dvou stran svojí důslednou prací rozkryli spoustu nekalých praktik, zaběhlých v bahnitých vodách Humpolce. V mnoha případech poukázali zastupitelé za HUGO a STAN na to, jak vedení města ignoruje vážné problémy místních obyvatel a jak naopak nahrává spřízněným podnikatelským subjektům. Mládí není všespasitelné, ale rozhodně přinese změnu v uvažování i konání stran vedení města. Starých zkušených pardálů a pardálic již bylo dost!! Kučera i Štěrbová by se měli odebrat do politického důchodu a nechat prostor těm, kteří jsou nyní v produktivním věku, vychovávají v Humpolci své děti a tedy rozhodně jim není lhostejná brzká, ale, a to hlavně, i vzdálenější budoucnost.

   1. Problém místního STANu není ani tak tepubliková úroveň, jako někteří kandidáti. Především hned ten první. To je snad karikatura politika bez alespoň minimální sociální inteligence.

    1. Pavel Hrala působí vskutku na první pohled poněkud arogantně, ale je to schopný, pracovitý, ochotný a statečný muž. Tak jsem ho v posledních letech poznal, to je má osobní zkušenost.

     1. kandidátka STAN Hu je věrným obrazem lídra Pavlíka Morozova Hraly

     2. No nevím, spíše by pan lídr kandidátky měl buďto za a vyměnit lékaře, a nebo za b změnit prášky.

    2. Problém s republikovou úrovní má hlavně ANO. Tak podporuje Štěrbová guru Babiše nebo nepodporuje ?!?

     1. No že ta republiková úroveň ODS v Humpolci zařídila ráj na zemi…

     2. Podporovat ho nemusí. Stejně na jejich kandidátce budou nestraníci, takže určitě Babiš nebude kecat do kandidátky v Humpolci, je to vše na tom, kdo ji dává dohromady.
      Nebo si myslíte, že ti,kdo dávají a skládají kandidátku za Piráty, např. bývalý dlouholetý člen ODS Žaloudek bude podporovat guru Bartoše a jejich nesmyslné působení ve vládě SPOLU, když měli před tím keců, jak Piráti nebudou kumulovat funkce a pod?

     3. podporuje, a až jí to hodíte, tak nám to všem andrejko stbéčko pěkně vomlátí vo hlavu ! jelita

 2. To,že se HUGO ani STAN nebojí nést odpovědnost, názorně ukazuje už uveřejnění kandidátek s dostatečným předstihem. Aspoň si totiž člověk může udělat názor na lidi a ne pak sledovat ostatní na poslední chvíli. Neříkám, že mi jsou po chuti všechna jména, ale dost lidí z obou známých kandidátek můj hlas prostě dostane. Jsem taky názoru, že mládí musí v před a Hrala, Alenka, Machek i Voplakal ukázali, že umí a že jim stávající praktiky na radnici nevoní. Co jsem viděl pár záznamů a pak slyšel od ostatních, mají velké znalosti, které pardálům /jak někdo uvádí výš/ prostě chybí. A tah na branku. Hodně zdaru!

  1. Tyhle praktiky ODS+KDU vážně nevoní, nevoní. Stejně jako občanům. Mnozí by mohli vyprávět, jak se k nim vedení města chová. Namátkově pan Kolman, pan Klap, pan Kaman, paní Hermannová atd. atd. Je moc dobře, že nesou kůži na trh a kandidují.

   1. A proč by to měli dělat ?Zákon hovoří jasně. Pokud jdou kandidáti pod hlavičkou už dávno existujícího a registrovaného subjektu, nemusí shánět podpisy.
    Nevymýšlejme jiné a nesmyslné varianty.

  2. Zveřejnění kandidátek tři měsíce před volbama není povinné a záleží jen na hnutích a stranách kdy tak udělají. Ono nechat si tady nadávat od anonymních diskutérů je dost stresující a hlavně ubohé. Proto některé strany zatím nezveřejnily..

   Ale zase nejsme tak velké město, aby se tady lidé alespoň trochu neznali..Takže nějaké překvapivé jméno nečekejte.

    1. Možná nikdo, ale každý je čte. A to se vsadím, že i radní a zastupitelé, a kdo říká, že ne, tak kecá. 😀

   1. Nikoho normálního v Humpolci netíží,zda byl někdy Andrej Babiš u STB, cca.před 40 lety.To opravdu je zcela zástupný a marginální problém.

    1. Mluvte za sebe, buďte tak laskav a neschovavejte se za imaginární normální lidi.
     Jenže napsat, že vám konkrétně to nevadí, to byste taky mohl vypadat jako dost nemorální individuum, což?

     1. Ach jo, kdo to tady káže o morálce? Ctěný anonym z ODS, dříve kádrová rezerva SSM či KSČ? Vy byste se na ty veřejné funkce tlačili za každého režimu. To je jistota.

     2. á, tradiční stbácká rétorika, všeci kradnů a za nás bude líp ! :D:D:D

     3. Opravdu mi je u zádele,zda byl Babiš u STB.. Mě to žíly netrhá. Současné problémy to v Humpolci totiž nevyřeší.

     4. to chápu, ty jsi tam byl totiž taky a politická turistka štěrbová měla příležitostí se svými kamarádíčky dost !?! o řešení problémů vaším stylem, zase nestojí jiní soudruhu ! 😀

     5. 10. 7. 2022 (08:47)
      O morálce klidně kázat mohu neb v KSČ jsem nebyl, ani nikdo z rodiny. Totéž platí i o ODS. Pokud máte žaludek na to relativizovat libovolná svinstva režimů minulých i současných (včetně jejich představitelů) a dokonce ohazovat jedovatou slinou ostatní o kterých zhola nic nevíte – nic neukazuje lépe, že jste jen taková lidská žumpa bez charakteru a morálka je pro vás jen heslo ve slovníku, kterému ovšem nerozumíte. Takže jistota vaší hlouposti, neomalenosti a sprostoty vyplavala na povrch.

  1. Tak první dvě místa nepřekvapují. Pan Křivánek je jediným členem ANO v Humpolci, možná se mýlím tak je hned za lídryní. Pana Vránu neznám.

    1. Pana Křivánka ve volbách 2018 předběhli 4 nezávislí z ANO. Ač kandidoval tehdy z 2. místa, skončil jako 2. náhradník.

     1. Křivánek doplatil na místní demenci (a nebyl sám) křížkovat hlavně učitele a doktory. Ono je tady léta zažité předložit jakýsi volební program z obecných frází, a k tomu kandidátku pokud možná nabitou jmény co lidi znají. Tzn. učitele, doktory, velkopodnikatele. Díky videům na Yotube už lidé vidí, jaké je terno používat tento přístup. A přesto to i letos dopadne podobně, protože i na YT se dívá jen málo lidí.

     2. No nedá se nic dělat.. Voliči raději upřednostnili více známé tváře. V Humpolci zatím vládne obava pustit jiné tváře než tam většinově jsou. A také vládne obava, že by tam jednou bylo více lidí bez titulu.

 3. Netuším co máte proti panu Hralovi.
  Zastupitele vykonával dobře a po celou dobu 4 let vedl jako předseda finanční výbor. Jen když se podívám na zápisy z tohoto výboru, tak je vidět, že svojí práci zvládl naprosto skvěle.

  Všichni zdejší kritici, ať si sami sebe představí, jestli by vůbec byli schopni vykonávat práci pro město na té úrovni, co jí vykonává pan Hrala.

  Hrala, Lesina, Kaman, Hermanová určitě velice silné a kompetentní čelo kandidátky.

  Dva mandáty jsou minimum co STAN získá.

  1. zdejší kritici Hralu nesnáší, protože se jich nebojí a otevřeně mluví o jejich čachrech a kšeftech

   1. To jo. Nejlepší videozáznam je, jak se p. Hrala v dubnu pustil do starosty přímo na schůzi ohledně prodeje knížek školám. Karel pak sotva lapal po dechu a nevěděl, co má odpovědět.

    1. Dobrý den, jak tak celou situaci kolem kandidátky STAN a zejména pana Hraly pozoruji z pozice občana Humpolce, musím říci, že většina kritiků zde ztratila asi veškerou soudnost. Tím myslím celorepublikovou situaci v minulosti, na kterou zdejší kritici už asi zapoměli /aféry spojené s privatizací, restitucemi a další křišťálově čisté akce, které už nemohly být křišťálově čištější/. No a kdo byl u těchto akcí? Byli to zástupci stran, které celou dobu od revoluce v roce 1989 měli i své zástupce ve vedení města Humpolec. Přesto jim tyto aféry celorepublikového rozměru nebránily v tom, aby znovu a znovu stavěly své kandidáty na kandidátky v komunálních volbách. Navíc ještě vládly s podporou KSČ, nyní KSČM. Občané nezapomínejte na to a neodsuzujte dopředu něco, nebo někoho, kdo opravdu z mého pohledu pro město něco dělá. Neodsuzujte někoho, kdo se nebojí vystoupit ze své konfortní zóny a nastavit svoji tvář a své názory do veřejného prostoru. Nebo chcete opravdu raději mlčet a tvářit se, že se nic neděje, že jste se vším v Humpolci spokojeni? Pan Hrala to dokázal, že se nebojí tzv. humpoleckých autorit. Pro Humpolec odpracoval tolik, co je srovnatelné jen s prací zástupců hnutí HUGO. Minulost nelze vymazat, a tak bych všem kritikům vzkázal, zameťte si nejprve před svým prahem a potom možná prohlédnete, kdo to myslí s Humpolcem dobře. Přeji pěkný den. Karel Klap.

     1. Hrala třeba někdy přehání verbální projevy, možná aby ještě víc podtrhl absurditu toho vládnoucího spolku kamarádů. V Humpolci nejsou na prvním místě znalosti a schopnosti, nýbrž loajalita Národní frontě soudruha učitele Kučery. S ODS na věčné čas a nikdy jinak!

 4. Když HUGO zopakuje svůj zisk 4 mandátů, ANO přidá 3 kousky a STAN bude na 2 kusech tak to sice většina nebude, ale bude záležet, co Piráti, kdo se dostane za ČSSD a tak dále.

  Myslím, že Bernard a spol. budou mít hlavy zamotaný.

  Kdo urve většinu bude opravdu napínavé do poslední minuty voleb.
  Výhodou ODS a KDU je, že se neštítí vládnout i s podporou KSČM.

  1. Podle neoficiálních zpráv má ČSSD minimálně dvě nové tváře k zisku mandátu.. A není to Namyslo a Balnohová.Ti jsou vzadu prý

   1. Dát hlas učitelovi Namyslovi, který tady několikrát promíjel milionové částky cizím firmám? Důvod co ho k tomu hnalo, byl jistě jen a jen křesťanská láska k bližnímu. Pan Namyslo seděl v zastupitelstvu roky, a Stromovka za něj plavala znovu a znovu. Co proti tomu on sám udělal?

  2. Pan Bernard a jeho věrný pobočník Zde. Mik. mají vítr ze změny. Tak proto přímo pan Stanislav obvolává zástupce sportovců /třeba fotbalisty / a nabádal je ke kandidatuře za stranu STO, kterou tu nikdo nikdy neviděl. To vše pod pohrůžkou ukončení darů ze strany pivovaru. Ptám se , jestli vážně obyvatelé chtějí na radnici Bernarda, když hraje takovou špinavou hru. A hraje jí proto, aby si udržel vliv na chod města. Chceme ho? Člověka, který na polovině schůzí ani nebyl / přišel pozdě / odešel dřív a nikdy se nezapojil do činnosti komisi nebo rady!

 5. Je to k smíchu, tady se řeší jestli Štěrbová poslouchá Babiše, ale nikoho nezajímá, že je zde trestní oznámení s podezřením z rozkrádání veřejných financí, kde je evidentní, že místním papalášům z ODS, KDU, ČSSD, KSČM a lidí kolem pivovarského slouhy Mikuláška, není po chuti cokoliv vyšetřovat.

  Je super, že je zde HUGO, STAN a šlapou po našich dinosaurech, kteří mají pořádnou špínu za nehtama.

  1. Jakou špínu? Mluvte konkrétně, Co bylo komu prokázáno? Kdo byl odsouzen? Koho nazýváte konkrétně papalášem a na základě čeho? Přidejte opět nezpochybnitelné dúkazy. Pokud to dokážete. Pokud ano, všechna čest. Pokud ne, přestaňte tady vylejvat svoje mindráky a zaměřte se třeba na eventuelní vlastní občanský prospěch tomuto městu. Třeba z Vás nakonec vypadne něco hodnotnějšího, než dosud. A co se týká těch trestních oznámení, těch je možné vyrobit na každého bezpočet. Každopádně má Rýzner z těch trestních oznámení už málem publikaci. Takže nejen filantrop, ale i literát v oblasti volné vědecko -fantastické četby na pokračování.

   1. na špínu se stačí poptat na úřadě, ono se ví jak to tu chodilo a chodí, i to kdo všechno zametal

    1. A nebo nemohou nic závažného najít. Že by hledání jehly v kupce sena ? Možné je vše i když se to někomu nemusí vůbec líbit. Timing kolosálního odhalení zločinů před volbami pravděpodobně nevyjde a anonymní pokřikovačka na sítích má nulovou hodnotu. Takže o to by měly být volby upřímější a jejich vítězové spokojenější.

     1. Pokud policie nemůže nic najít, nic jí nebrání v tom, aby případ odložila, jelikož to neudělala, je jasné, že šetří a nadále prověřují. Tak že spíše to vypadá na něco vážnějšího, než se snažíte naznačit.

      A ano asi každý v Humpolci ví, že zde policie už déle než rok šetří podezření z finančních podvodů a obohacování se na úkor města.

      Předpokládám, že to voliči zakalkulují do svých rozhodnutí koho budou volit. Samozřejmě za předpokladu, že výsledek policie nebude znám před datumem voleb.

   2. Papaláši jsou konkrétně Kratochvíl, Brukner, Kukrechtová, Bendl, Bernard, Mikulášek, Kostřicová, Mácha, Dvořáková, Arnotová, Hrdlička, Jirků, Namyslo, Balnohová, Čáp a Vystrčil. Těchto 16 zastupitelů dostalo v posledních dvou letech několik podnětů k šetření, zamítli forenzní audit ohledně černých staveb a následných finančních důsledků mezi společností Bernard, Vodak a město Humpolec, je zde několik soudních znaleckých posudků poukazujících na obohacování se pivovaru Bernard na úkor města.

    Je dobře, že policie šetří a souhlasím, že asi když policie něco šetří déle než rok tak to nebude jen nějaké plácnutí do vody.

    A ohledně trestních oznámení od pana Rýznera, co já vím tak zveřejnil jen jedno TO z května minulého roku, nebo můžete být konkrétní a uvést či rozvést vaši domněnku a doložit tu spoustu dalších trestních oznámení? Velice se těším, jen se obávám, že budete plácat stejné lži a nesmysly jako plácá pan starosta na zastupitelstvu, jestli to nebude tím, že budete z jednoho vrhu místní vykutálené ODS, kterou musí v následujících volbách jít zachraňovat ten, co jí do této špíny stáhnul, Jiří Kučera.

    Tak hlavně klid, však ona to policie někdy dořeší a pak se ukáže, kdo měl pravdu, Rýzner nebo těch 16 zastupitelů, kteří brání místnímu šetření.

    Něco mi říká, že Rýzner ví co dělá (nemá politické ambice nekandiduje a řekl to již před rokem, zároveň vždy má vše důkladně promyšlené, Hranipex, 8smička, filantropie atd) na rozdíl od současného vedení radnice, které mi přijde, že jsou jen loutky v rukách tandemu Kučera, Bernard!

    1. Ach jo, takhle si ničit život. Tolik kyselosti a zahořklosti. Vůbec Vám to nezávidím, protože takhle se přežrat otrávených jablek, by se mi fakt nechtělo.

     1. Kdo se bojí kandidovat, Rýzner?😂😂😂

      No rozhodně se nebojí postavit čelem humpolecké mafii.

      A nejen já mu v jeho nelehkém boji držím palce! A škoda, že se rozhodl nekandidovat, můj hlas by měl v každém případě. Za poslední čtyři roky toho udělal pro Humpolec víc než celá koalice, nemyslíte?

 6. Mě se zase nechce žít ve městě, kde jeho vrcholní představitelé (zastupitelé), kryjí rozkrádání veřejných financí, od pár vyvolených soukromých firem, které jim pak laskavě hodí zpětně všimné. Posadí si mezi sebe šibala Bernarda a celé se to tváří, jak je to úžasné a skvělé. Bernard za to obdrží privilegium, že si jeho firma může v Humpolci dovolit cokoliv a my zbytek města, jen přihlížíme, jak jsou si někteří rovní a jiní ještě rovnější. Farma zvířat hadr, Orwell, by se zde nainspiroval až do alelůja. Proč si myslíte, že v minulých volbách dostalo Hugo a Stan pět mandátů? Pevně věřím, že letos se to konečně obrátí a ODS a KDU půjdou od válu. Jsem zvědavý na závěry policie! Slyšel jsem, že kriminálka čmuchá kolem úřadu a firmy Vodak, prý i velký Standa byl už i u výslechu. Že by velké finále nebylo daleko? Uvidíme, věřme policii.

 7. Tak jinak kriminálka byla u starosty a ve Vodaku 14.6. Kdy byl pan Bernard u výslechu na kriminálce, vám jistě mile rád řekne sám, zeptejte se ho.

  1. To je fakt, jako zastupitel by vám pan Bernard měl na tento dotaz, občanovi Humpolce, odpovědět.

   1. Ale my se ptát nemusíme, od toho máme aktivní opozici, která nám všechna objektivní data ráda a hlavně nezaujatě předá.

    1. Bohu dík, že opozice pracuje s fakty, alespoň někdo to v našem městě dělá. Bohužel koalice pracuje jak pracuje. Proto je zde 15 “koaličních” zastupitelů zažalováno u civilního soudu, pro pomluvu a difamaci. Proto je zde nechuť vyšetřovat rozkrádání veřejných peněz a vše důležité je z pozice síly a arogance 16 zastupiteli smeteno pod stůl.

     Ještě, že policii a nezávislé soudy ovlivnit nemůžou. Standardní policejní vyšetřování stojí spoustu času. Pravdu neumlčí arogantní Kratochvíl, nebo mluvka Kučera, či don Bernardino. Pravda jednoho dne vyplave na povrch a budou jí muset akceptovat všichni, ať z opozice nebo koalice.

     1. V jednom příspěvku použít spojení mluvka Kratochvíl nebo Don Bernardino a k tomu difamace mi smrdí nedostatkem sebereflexe…

     2. Odkud čerpáte tak detailní informace o civilní žalobě? Jste ve spojení s Rýznerem? Tohle nejsou veřejné informace. A už se ví, kdy bude úst í jednání u soudu. To si asi hodně obcmanů nenechá ujít!

 8. Potrefená kachna vždycky kejhá.
  Cele to profláknul na fb nějaký Tom Arnot, syn zastupitelky Arnotové. Jinak to není zas tak tajné, Humpolec je malé město a je zažalováno 15 zastupitelů a 3 členové FV, všichni kteří podepsali hanopis na Rýznera a odmítli se omluvit, proběhlo někdy před Vánoci v minulém roce. Kdy bude soud? Zeptejte se Rýznera nebo těch 15 zastupitelů, určitě se rádi pochlubí, kdy pomašírují k soudu s “důkazy”.

  Jednoduše naše radniční parta Rýznera hodně neodhadla a dost podcenila, jj bude to ještě zábava, ale pravdou je, že se člověk musí bránit, když o něm vedení města veřejně lže. Hluboko klesla úroveň místní komunální politiky.

   1. Nechápu co je špatného na tom, když se člověk (Rýzner) brání soudní cestou proti lžím a pomluvám našich vykutálených zastupitelů.

    Nebo jsem váš komentář správně nepochopil, můžete to lépe rozvést? Děkuji

 9. Arogantní styl politiky, který předvádí vedení radnice, nedává prostor pro možnost normální diskuze. Zhlédněte některé video přenosy ze zastupitelstva a velice rychle pochopíte. Kratochvíl a spol si mysleli, že opozici umlátí klackem. Naštěstí se hluboce mýlili. Je nejvyšší čas na změnu politické reprezentace. Paní Štěrbová je vzdělaná dáma s obrovskou životní i manažerskou zkušeností. Změna je třeba.

  1. Vztahy vedení města (hlavně toho minulého, Kučera a Namyslo) a společnosti Vodak s.r.o. (Kučírková) by zasloužily důkladnou revizi. Ale o jaké obrovské životní a manažerské zkušenosti A. Štěrbové to mluvíte ?!? Tato osoba mi před lety sama „dobře“ radila, ať při sporu s vedením města a společností Vodak raději ustoupím. Namísto toho, aby se jako zastupitelka zasadila o důkladnou kontrolu obchodních vztahů mezi městem a správce vodovodní a kanalizační sítě města. A. Š lze jednoduše ohodnotit takto: káže vodu a pije víno. Sama za dodávky vody nikdy neplatila a žumpu má na městském pozemku?!?

  1. Je to potřeba napsat jasně. Pan Rýzner je jediný, který se dokázal postavit místní mafii! Je evidentní, že z pozice člena finančního výboru toho udělal pro Humpolec víc než všichni klientelističti zastupitelé za svojí dlouhou politickou éru.

   S pomocí policie a jeho investigativní práce, se Humpolec vyčistí od rozkrádání a podvodů.

   1. Ale mnohým voličům chybí to B, tedy jít do voleb a případně převzít odpovědnost a ukázat, že bude lepší než minulé vedení kolik let dozadu.

   2. S pomocí boží ty bezvěrce na hlavu porazíte. Papež Ryznerius ||. vám k tomu z Anglie požehná.

  2. Rýzner nekandiduje asi proto, aby se zášť některých pivem omývaných mozků nepřenesla i na hugo. To je jednoduché ?!?

 10. Hlavně rozjíždí nový byznys a stěhuje se na neurčito do zahraničí (UK) i s rodinou.

  Rýzner dělá celosvětový byznys, ten nemá čas vysedávat na zdejší radnici.

   1. Vedle objektivní kritiky, předkládá i návrhy copak jich za 4 roky bylo málo (Dvorák, Máchovka, bytovka v Panskodomské, konstruktivní připomínky k akci Spolkový dům) do toho trestní oznámení z důvodu podezření rozkrádání veřejných financí, opakovaná snaha cityvizor viz zápisy z FV, do toho osobní aktivity food mania, 8smička, Platforma atd. atd.

    Mě přijde, že Rýzner je nejaktivnější občan v Humpolce.

    Ano z jeho zkušenostmi je vcelku legitimní, že upozorňuje lidi jako Kratochvíl, Brukner, Kukrechtová, jak se řídí finance města, či jak efektivně tyto finance spravovat. Je smutné, že zde není chuť dialogu, ale jen arogance od lidí co v životě neřídili nic a nepostavili ani psů boudu, bohužel zamindrákovanost z jejich strany je opravdu velká.

    1. Je fakt, že jen posbírání podkladů k černým stavbám pivovaru Bernard, či podklady k trestnímu oznámení, je práce minimalně na jeden rok.

     Kdo zde v minulosti načapal Bernarda, že porušuje zákony? Nikdo! To je Rýznerova práce. A pokud kritizujete s důkazy v ruce tak to není planá kritika, ale konstruktivní kritika.

     Je super, že je zde někdo kdo rozumí číslům a je schopen je použít proti lidem, kteří podvádí či švindlují. Vedle Rýznera bych já zmínil Voplakala a Machka, kteří odvádí dlouhodobě skvělou práci.

     Nevím třeba je vašim vzorem Balnohová, Arnotová, Hrdlička, Dvořáková, Bendl, Čáp, Kostřicová, někdo kdo za čtyři roky ani jednou nepromluví jen tupě zvedá ruku. Znáte názory těchto lidí? Co chtějí dělat oni z Humpolcem? Nikdo neví, ale všichni je volí, jelikož je každý zná, lékařka, sklenář, pohřebačka, pracovnice charity atd., ale jak chtějí rozvíjet naše město?

     Pěkně děkuji, ale tyhle mlčící pecky, ať raději sedí na své zahrádce, než v zastupitelstvu města.

    1. A jsme u toho, opět a zase, v Humpolci se plýtvá, přidělujíse zakázky bez soutěže spřízněným firmám, je zde TO z důvodů rozkrádání veřejných financí a řeší se zde Démmos zákazník Hranipexu? Děláte si prdel? To je vám úplně fuk co se zde děje?

     Vy musíte tomu Rýznerovi strašně závidět. To je na psychiatra a kvalitní medikaci.

 11. V minulém roce to Rýzner napsal jasně, vystupuje z Huga a nebude kandidovat, aby nikdo soudný nemohl spojovat trestní oznámení s politikou.

  1. OK. A spojeni Ryznera s Hugo je apoliticke, nebo se o zadne spojeni nejedna ? Nemam prehled, rad se necham poucit. Vse v dobrem.

   1. Rýzner spoluzakládal Hugo, kandidoval v minulých volbách, seděl za hugo ve FV, v červnu minulého roku po podání trestního oznámeni vystoupil z Huga, aby to nebylo braný jako politický boj. Nic víc, nic méně.
    Politickou práci odvádějí 4 zastupitelé. Žaloudková, Alenka, Machek a Voplakal.
    K Hugu má určitě blízko, ale není na kandidátce.
    Rýzner není zlo, to se mu jen na humpolaku snaží hodně lidí nasadit masku arci ďábla.
    Jeho aktivity jsou pro Humpolec OK.

    1. ZLOJED je v Humpolci někdo jinej, někdo kdo to zde dlouhodobě šéfuje a tváří se u toho jak mílius, někdo kdo mi připomíná Babiše, ale v malim humpoleckym, kdo si vždycinky pohlídá ze židle zastupitele zájmy svojí firmy někdo, kdo v klidu porušuje zákony, a když se na to přijde, tak řekne, že to vlastně dělal pro LIDI.

     Kdo to je? A modří už vědí..😉

    2. Takze pokud to dobre chapu, z Huga Ryzner vystoupil aby to jako nevypadalo na politicky boj a nyni jiz má jen uzkou vazbu na politicke hnuti, ktere zalozil.
     Cili, tvari se to jako politicky boj, vypada to jako politicky boj, ale politicky boj to neni.

     1. Trestní oznámení podané kvůli podezření z rozkrádání veřejných financí , které policie šetří již přes rok, mi nepřijde jako politický boj. A že se Rýzner zná z lidmi z Huga to je asi jasný, nebo snad nechcete, aby emigroval.

      A opět to samé, stavíte se do pozice někoho kdo nemá přehled o situaci v Humpolci, ale namísto zájmu o to kde se zde kradou peníze a kdo je asi rozkrádá a proč tomu tak je, co proti tomu udělalo vedení radnice, uděláte zkratkovitý závěr, že je to politicky motivovaný. Mimochodem četl jste Rýznerovi otevřené dopisy zastupitelům? Bylo jich asi 9 možná více, přečtěte si je jsou jednoduše dohledatelné na Fb huga, možná si uděláte lepší obrázek.

      Počkejme si na závěry policie, pak bude jasné všem jestli to je či není politicky motivované.

      Na mě to celé působí, že se Rýzner dlouhodobě snaží zastupitele města upozorňovat na nekalosti v našem městě a až když bylo jasný že to krom 5 opozičních zastupitelů nechce nikdo řešit, podal trestní oznámení.

     2. Jj v Humpolci se rozkrádají peníze, Rýzner na to upozorní, ale nejhorší je Rýzner, protože na to upozornil.

      Chybí zde zdraví rozum.

 12. Osobně si myslím, že největší odpovědnost nesou uvolnění zastupitelé Kratochvíl, Brukner, Kukrechtová, pak radní a poté zbytek zastupitelstva.

  Brukner je 100% největší lhář.

  1. 1. HUGO
   2. STAN
   3. Piráti
   4. ANO
   5. ČSSD
   6. ODS
   7. KSČM
   8. KDU-ČSL
   9. TOP 09/ STO

   To je dokonce celkem devět, ne?

    1. naivni a nepoucitelny. jedinej kdo stoji bokem je hugo. ostatni se „nejak“ domluvej. pro hugo to znamena jediny, musi mit hodne velky potencial a zaroven musi projit hodne stran. jinak nema sanci. A tahle kombinace je skoro nerealna, protoze se zase „upece“ koalice, ktera hugo mine.

     1. Co melete za nesmyslné bláboly.. Hugo pokud vyhraje a bude mít aspoň pět mandátů bude vyjednávat z pozice vítěze. A samozřejmě, může se stát, že s ním nikdojdo koalice nemusí chtít. To není nic nedemokratického, to je bohužel tradiční prvek mnohých radnic či krajů. Vítěz musí nabídnout i potenciálním koaličním partnerům něco. A základem je spolupráce.

      Ale strach mít nemusíte vůbec, vždyť vy koaliční partnery už máte. Hugo, STAN, ANO. Tak proč se bojíte dopředu, že HUGO bude odkopnuto. Stačí mít zisk mandátů 5+3+3

     2. A vynechal jste Piráty, kdož kandidátku už také podali.

     1. Humpolecká TOP 09/ STo, je jen z nouz ctnost kam se upíchnou loajální lidi k pivovaru v čele s Mikuláškem.

      ODS a KDU a hlavně Standa Bernard moc dobře vědí, že potřebují minimálně 3strany a podporu ČSSD a komoušů, aby se udrželi u moci.

      A věřte, že jim jde všem opravdu o hodně.

      Nejvíc má vsazeno pivovar Bernard, který se chce rozšiřovat v centru města 14 m vysokou a 30m dlouhou halou, ale i Brukner, Kukrechtová a Kratochvíl, pobírají takové mzdy, o kterých se jim v jejich dosavadních životech mohlo jen zdát.

  1. Stačí je nevolit a už se nedostanou. Viz. příklad voleb do poslanecké sněmovny. Když nepřekročí hranici 5 %. Je vymalováno. V Humpolci malte kolem 8800 voličů, přijde jich tak 4000. 4000 x 21 = až 84000 hlasů. Ne všechny budou platné, proto řekněme 80 000. 5 % z 80 000 = 4000. Když komunisty dostanou méňe než 4000, je hotovo. Jenom připomenu, že ve volbách 2018 měli skoro 5900 hlasů, takže pokles musí být tak o třetinu.

   https://volby.cz/pls/kv2018/kv1111?xjazyk=CZ&xid=0&xdz=2&xnumnuts=6103&xobec=547999&xstat=0&xvyber=0

   1. Pochybuji, že ODS letos vyhraje. Volič není hlupák a velice dobře vidí co se v našem městě děje.

    Arogance moci, rozkrádání peněz, přihrávání zakázek spřáteleným firmám bez výběrového řízení, starostův střet zájmu, lži a pomluvy šířené vedením města atd.

    Humpolec nikdy nebyl v tak špatném stavu. 30 let vlády ODS a KDU si vybírá svojí daň.

    Je čas na změnu! Přijďte volit 23-24.9. 2022. Každý hlas se počítá.

    1. Tady to nepište. Musíte chodit ulicí a lidi pozvat,aby zvedli zadečky ze zahrádek, garáží a putyk a šli volit. Ale mnozí vás pošlou do pr.,protože velkou většinu volby už dávno nezajímají. Bohužel

     1. A to je ten káman úrazu. Lidi volby nezajímají, volit nejdou a pak nadávají, že tam sedí pořád ty samé tváře.

      Nikdo nemusí lidi přesvědčovat, jestli si sami lidé neuvědomují, že volit je důležité, pak má naše město smůlu.

      Pevně věřím, že letošní volby naznačují tolik zajímavých kandidujících subjektů a lidí, že se to odrazí i na volební účasti.

      55% volební účast by bylo hezké

  2. Komunistů se už nikdo nemusí bát a natož těch dvou humpoleckých strejců, kteří jsou zatím v zastupitelstvu. Oba mlčí a nikde nic. Takže fakt nechápu ten strach z nich.. Nikdo už nový únor 48 neudělá.. Trochu jiná doba. Dnes jde strach z jiných

   1. Nejde o obavu, bohužel tyto strejcové hlasují pro vše co jim ODS a KDU podstrčí.

    Bernardova pátá kolona.

 13. Jestli se někdo neustále snaží poukazovat na Rýznerovo nekandidování, jako nechuť mít odpovědnost, musím namítnout, že opak je pravdou.

  Rýzner svým jasným postojem ukazuje, že mu na našem městě záleží, nejen aktivitami, které zde dělá, ale i trestním oznámením, které se snaží zabránit dalšímu a dlouhodobému rozkrádání veřejných financí.

  Bohužel je zde 16 koaličních zastupitelů, kteří ať už záměrně či z vlastní hlouposti, tyto aktivity neustále shazují.

  Teprve čas ukáže, jak je Rýznerova aktivita prospěšná a očistná pro naše město.

  Normální je nekrást!

 14. A jak je to tedy s tím obchodováním Kratochvíla s městskými organizacemi bez výběrových řízení?
  Co konkrétního Mgr. Hrala docílil v této věci? Bude se tím zabývat nějaká kontrolní organizace města, zavedou se povinně výběrová řízení, nebo jaký je výsledek aktivity pana Hraly?
  Jestli chce hnutí STAN naše hlasy, tak by mělo důsledně dohlédnout na zjednání nápravy.

  1. Nic dalšího z toho zatím asi není. Jenom otevřel Pandořinu skříňku, když téma prodeje knížek od starosty městským školám zaznělo přímo na videu ze schůze zastupitelstva. To se před volbami ještě určitě bude objevovat jako téma. Střet zájmů pana starosty a dalších kandidátů, podjatost.

 15. Už se ví, kdy tady páni z vládnoucí koalice pod hlavičkou ODS, STO a KDU vyrukujou s tou závádějící a manipulativní DOHODOU PRO HUMPOLECKO? Nebo pro HimpolecGo?

     1. Já jsem také občan a o ničem zatím nevím. Ale dohoda od ODS a STO pro občany města? To zní jako dobrý vtip, jako když jde o pravou a levou ruku nemakačenka. 😀

 16. Humpolecké tamtamy mluví o propagaci loajálních lidí vůči pivovaru Bernard, kteří napříč politickými stranami budou prezentovány na samostatném letáku.

  V Humpolci jde o hodně, nejen možnost rozšiřovat pivovar přímo v centru města, ale společně zamezit forenznímu auditu, který by mohl objasnit další finanční poškozování zájmů města.

  Těch podvodů a zájmů je zde hodně a i proto se pokouší o comeback pan Kučera.

  Jen si nemyslím, že voliči toto dopustí. Situace se změnila a velkou zásluhu na tom má práce opozice a neschopnost současného vedení.

  1. Krade se všude, tak proč by Humpolec měl bejt vyjímkou. A kdo si myslí, že lidi jako Bernard něčemu zabrání, je naivní. Bernard si hlídá jen své zájmy a Humpolec ho nezajímá. Věřím opozici, že se upřímně snaží o změnu, bohužel zdejší lidi jsou uhranuti jmény jako Bernard, Kučera, Balnohová, atd. atp.

   Myslím, že to stará parta zase vyhraje, budou je volit 60+ a ty k volbám chodí, mladí jen kibicují, ale zadky nezvednou.

   Rýzner je borec, že se snaží místní levárny rozkrejvat, ovšem je škoda, že nekandiduje.

   1. Co mohou dát zastupitelstvu lidé jako je Bernard, Kučera, Balnohová teď v důchodovém věku, když mu nic zásadně pozitivního nedali v letech minulých? Bernard bere angažmá v zastupitelstvu jako dohled nad zájmy pivovaru, lobování pro bezplatné užívání města, zařízení si levnějších pozemků, a zřejmě i zařízení levného položení své potrubní infrastruktury. Psalo se o ničení čističky, podivnostech kolem zdrojů vody…a tvrdým faktem je že coby zastupitel s nejvíce preferenčními hlasy opakovaně pohrdl starostovat. Na to má ochotné dobrovolníky, pro které je plat starosty celoživotní úspěch. Starostovat jistě mohl, když se v minulosti ucházel o post senátora.
    Kučera se po pauze vrací do oběhu, když odcházel jako totálně unavený. Proč se vůbec vrací, když městu už neměl co dát před lety? Jistě bude loajální Bernardovi a jeho zájmům, to je jistota. Chce ještě lobovat pro nějakého kamaráda typu Racek, ICOM Kratochvíl a pustit městu žilou? A paní Balnohová? Jak by řekl Milouš Jakeš, „je to milá holka“. Ale co po ní zůstalo v TJ Jiskra?

    Díky za nabídku, ale můj hlas dostanou mladí, perspektivní lidé s energií a nápady. Jen tak se může město pozitivně vyvíjet. Ti starší by měli pochopit, že každý má svůj čas a že ten jejich už uplynul. Pokud nechtějí aby jediná vzpomínka na ně byla obrovská pachuť…

    1. Proč se vrací Kučera? No protože nejsou lidi.. Žádná strana lehce nestavěla kandidátku, ODS nevyjmaje… Ti mladí a perspektivní se nehrnou nikam..

  2. Na tom letáku ale budou jenom ODS a její účelově sestavené béčko STO. Ostatní včetně KDU ČSL odmítli, ani nestraníci ČSSD se nechtějí s nima šikovat už před volbama. STAN ani Piráti ani HUGO ani ANO navíc k dohodě ani přizváni nebyli. To je to humpolecké pojetí „modré“ demokracie. :-DD

    1. Tak ono to působí až úsměvně, když by Kratochvíl chtěl v letáku vybízet ke klidu na radnici a ke spolupráci, když v živém přenosu umlčuje občany, které trápí běžné věci a chtějí od radnice pomoct. Jedině dobře, když takový lživý pamflet snad ano nevyjde.

 17. Voliči jsou znechucení a na to vsází stará garda, jejich věrní půjdou volit svoje idoly.
  Co na tom, že městu spíše škodí, hlavně že jsou známí. Jako soudruh Kučera.

 18. Zatím své kandidátní listiny zveřejnily HUGO, hnutí STAN a ČSSD. Doufáme, že ostatní uskupení a strany už také najdou odvahu.

  1. Tajit, tajit a tajit. Motto ODS a KDU a KSČM. Proč se všichni bojí? Za tohle patří palec nahoru Hugu, Stani a ČSSD, že se nebojí jména prezentovat tak, aby se s kandidáty mohl každý včas seznámit! 👍🏻

   1. Poněkud je překvapivé, že zatím ANO mlčí. Tam mnozí čekali víc..Tedy už odkrytí alespoň první desítky.

   1. Bohužel křížkování konkrétní lidi na post zastupitele nevytáhne. To by jich musel dostat velice mnoho. Je třeba podpořit celou kandidátku, kde pan Pipek kandiduje.

     1. Každý ať si volí jak chce, ale pojďte k volbám.

      Když přijde 55-60% bude to super, super!!!

  1. Prohlášení rozumné, ale v bodech kopíruje program Huga – stačí namátkově porovnat.
   https://humpolecgo.cz/otevrenost-radnice-a-zapojeni-obcanu-do-verejneho-rozhodovani/
   https://humpolecgo.cz/vyssi-bezpecnost-a-poradek-ve-meste/
   https://humpolecgo.cz/%EF%BF%BC-zivotni-prostredi-a-odpadove-hospodarstvi/

   To je vidět, jak HUGO umí inspirovat všechny ostatní. I v pojetí prezentace – fotky a medailónky. To ale vůbec nevadí. Je dobře, že do voleb jde tolik zajímavých kandidátů, co umí najít společnou řeč – a nepotřebujou na to účelové dohody pro Humpolce atp. Snad se situace po letech na radnici po příchodu mladé generace konečně změní. Uvidí se v září!

  1. Nikdy jeste lidi nebyli tak znechuceni aroganci moci stavajici koalice a neschopnosti vedeni mesta jako za posledni 4 roky. Chce to fakt zmenu! 55% ucast neni nerealna. Vybirat je z ceho. Stan, Hugo, Pirati atd. To uplne vybizi ke zmene po 30 letech vlady ODS a KDU.

   1. Bylo by to fajn,ale 55-60% je utopie. Bohužel ani Hugo,ani STAN a tzv. Piráti a naštvanost lidí nepřitáhnou takovou účast. Mnozí už rezignovali na aktivity a politiku vůbec a starají se o sebe.

   2. Tak je otázkou, kolik lidí je ve skutečnosti „znechuceno aroganci moci stavajici koalice a neschopnosti vedeni města“ a kdo se spíše třese na naplnění nějakých svých ambic nebo napojení na městskou kasu. Nezaměňoval bych to.

     1. Rozumím, lidé, kteří to vidí zblízka, mají určitě lepší info, na druhou stranu mohou být zaujati – město je jejich zaměstnavatel a patří k českému bontonu na zaměstnavatele nadávat. Uvidíme, co na to většina v září.

 19. První desítka kandidátů ČSSD podle jejich nástěnky u kina, kde zveřejnili všech 21

  Krbec, Jůzl, Andělová, Vazač, Míka, Krajíček, Loskot, Příhodová, Zach, Balnohová.

  1. A další tady. Šel jsem dneska kolem, tak jsem vyfotil.
   11. Romanovský R. 12. Bartáková L. 13. Namyslo K.
   14. Havelka J. 15. Fialová J. 16. Křížan J.
   17. Gregor M. 18. Zabloudilová R. 19. Krbcová F.
   20. Kučera P. 21. Fiala J.

 20. ČSSD nevolit, zprofanovaná strana, která zde v minulosti svojí hloupostí ( Krejčí, Balnohová, Karafiát) nebo finanční propachtovaností (Bartáková, Namyslo) dopomohla k současné mizérii.

  A co udělali zastupitelé ČSSD (Balnohová, Namyslo) v tomto volebním období? Nic přimknuli se ke svým kamarádíčkům z klientelistické party, která zde ovládá město a s tím spojené zakázky.

  Kdo bude volit ČSSD, bude volit současnou vládní garnituru!

  ČSSD není změna, to je pokračování klientelismu🤮🤮🤮

  1. Souhlas, to bylo silných řečí jak potrestají nestraníky zastupitele, kteří se vzepřeli vůli místní organizace – a ejhle, ti šibalové jsou opět na kandidátce. Zase by chtěli škodit…

    1. Stací, když nebudou opětovně vpuštěni na kandidátku.
     Co si myslet o lidech jako je Loskot a Krbec, kteří sestavují kandidátku za ČSSD a opětovně tam nechají přisluhovače tohoto klientelistického systému, Balnohovou, Namysla, Bartákovou.

     Celá humpolecká ČSSD je zprofanovaná. Tito lidé raději budou hlasovat s Bernardem a spol. byť to je proti zájmům města.

     Jednou je to autobusák a v tomto volebním období společně s koalicí zamítli forenzní audit, který měl objasnit rozkrádání veřejných financí.

     Všichni llidé, kteří se na tom podíleli jdou proti zájmům města.

     A ještě jedna věc, několikrát se zde kopallo do hnutí ANO. Tak toto hnutí zcela jasně dalo ruce pryč od lidí jako Mikulášek, Kostřicová, Jirků, Dvořáková, byť se zbavují znamých osob z kandidátky, ale princip, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. ČSSD si nezaslouží voličskou podporu. ČSSD si zaslouží nebýt v zastupitelstvu.

     1. Ani nevím jak vypadají. Ale jde o princip a to co předvádí s těmi třemi kandydáty, je hloupost.
      Jsou to hrobaři humpolecké ČSSD. Paradoxně kvůli hrobařce Balnohové 🙂

     2. Aha, tak vy nevíte, jak vypadají. No to bude problém. Jak to, že vám to tedy nebrání v jejich urážení?

     3. Lidé odpovědní za znovukandidující šibaly jsou evidentně škůdci města. To bylo řečí jak šibalové nerespektovali vůli místní organizace. Místní organizace že je vždy opro lidi a město. Kulový. Kvůli hlasům tam dáte klidně i Kájínka. ČSSD nevolit!

 21. Otázka. Má komunista Kašpar na kandidátce STANařů oslovit další bolševiky, nebo je to jen normální debilita ?

   1. Sází se na něj, že přinese hlasy. Přece si nemyslíte, že lídrem ODS kdy byl Kratochvíl, který jako starosta rozhodně neuspěl. Šedá eminence vystupuje opět ze stínu zpátky.

 22. Kašpar ne neškodný kašpar.

  Rozhodně kandidátka STANu na mě působí důvěryhodněji než kandidátka ČSSD.

  Nejen lidé, ale hlavně činy jsou důležité. ČSSD je prázdná a falešná.

   1. Balnohová, Namyslo, Bartáková, to je reálné nebezpečí škodící v Humpolci posledních 12 let.

    Kašpar nikdy v zastupitelstvu nebyl a nebude. Ale souhlasím s vámi, že tento člověk na jejich kandidátce je hloupost, zbytek kandidátky je příjemným osvěžením. Je vidno, že se STAN stal zajímavým seskupením zajímavých lidí Svatková, Hermanová, Jirák, Lesina, Kaman, Pipek, Hrala.

    Klidně udělají 3 mandáty.

    1. Nemyslím, že ČSSD je největší nebezpečí zdejší politické scény.

     ODS a pivovarské loutky na účelové kandidátce STO a zezadu černoprdelníci z KDU.

     Toto je největší hrozba, pokračování arogance moci a klientelismu. ČSSD a komouši jsou jen slaboši bez názoru, který vždy rádi zvednou ruku pro kluky z radnice.

     1. A ty jsi jaký prdelník ? Možná hugoprdelník nicht war.

     2. Dlouhodobá zkušenost nás učí a humpolecká KDU nám to potvrzuje, že černoprdelníci za dobré placené místečko (viz. 80.000tisíc/měsíčně pro Bruknera), jsou ochotni se dát do holportu s kýmkoliv. Pro černoprdelníka není priorita rozvoj města, ale rozvoj jeho peněženky, proto jsou schopni popírat sami sebe.

      Černoprdelníci keine Zukunft!

     3. presto muzou mit pro urcita uskupeni lacnici po vlade v Humpolci vyznamny koalicni potencial

    2. Kašpar v minulosti v zastupitelstvu byl. To se tedy mýlíte a neznáte minulost města. Vždy byl skvěle připraven a měl přehled

     1. je třeba zmínit, že Jan Kašpar nikdy nikomu neublížil, celý život poctivě makal a na rozdíl od panstva co se holedbá že nebylo v KSČ on nekradl

 23. Ano, ano s nenávistí máte naprostou pravdu. Jsem přesvědčen, že sprostý lživý a difamační útok 15 zastupitelů proti panu Rýznerovi, byl veden čirou nenávistí těchto 15 zastupitelů.
  Držím palce lidem jako Rýzner, kteří se rozhodli postavit tomu místnímu zlu, které je zde hluboce zakořeněno.
  Faktem zůstává, že je potřeba humpoleckou komunální politiku, obrodit. Slušnost a poctivost musí zvítězit nad zdejším klientelismem a nepoctivostí.

  1. Rýzner je humpolecký Bůh a zachránce. Jen odvahu kandidovat nenašel, asi strach, že by ho zase nezvolili..Proč nesestavil kandidátku a nešel do toho boje? Odpověď stejná. Strach, že by byl v případě úspěchu a zvolení pod větším drobnohledem.

   A to píšu jako nevolička ODS.

   1. Paní Kaňová, sice jste nevolička ODS, ale s jejím béčkem STO problém nemáte a jdete jako dvojka? Vy jako volička Zemana?

   2. Paní Kaňová, pan Rýzner ukázal, že se v Humpolci nikoho nebojí, podat trestní oznámení z podezření rozkrádaní veřejných financí, je rozhodně víc než kandidovat.

    Hlavně, že vám není trapně být na účelově postavené kandidátce Starostové pro občany, která má jenom pomoci vládnout a prosazovat zájmy pivovaru Bernard a současné klientelistické partě. Chápu dodáváte pivovaru vodu, která měla být humpoleckých lidí a mastíte si kapsy miliónama. Toto není díky Vašemu podnikatelskému umu, ale díky vazalství bývalého starosty Kučery na pivovar a jeho spolumajitele. Dnes je potřeba svůj dluh splatit, proto kandidujete za toto pivovarské sdružení a Kmotrovi se revanšujete.

    Hlavně zde prosím nepište nic o odvaze, vůbec nevíte co to je. Žijte si svůj život a nezapomeňte se všem chlubit Vaší dlouholetou podporou k proruskému Zemanovi, mnohé to o Vašich politických zkušenostech a názorech vypovídá. Bohužel takových jako Vy, je v naší společnosti většina.

    Pevně věřím, že lidé jako Rýzner jsou budoucnost našeho města, lidé kteří se nebojí postavit prohnilému establishmetu, který svým chováním napomáhá rozkrádání veřejných prostředků. Na to je potřeba odvaha a charakter, nedostatkové vlastnosti pro lidi, kteří žijí v neustálém předklonu.

 24. Tak Stanaři si tam bolševika foukli hlavně proto, aby sbírali pro svou partaj bolševický hlasy. Každej hlásek dobrej, neni čas lámat si hlavu kdo je kdo. A s morálkou běžte víte kam …

   1. Vy uz jste jak ruska propaganda. Jak muze byt Hrala komunista, kdyz mu v dobe prevraru bylo 10 let.

    Vase hloupost a nenavist vuci kandidatce STAN, nezna meze.

    1. Nejen vůči STAN, ale i vůči HUGu apod. Prostě snaha bojovat proti mladé aktivní krvi, která je dobře připravena vést město. A až se obejví seznam pirátů, počítám, že dezinformace se ještě zintenzivní. Do voleb už jenom něco málo přes 7 týdnů. Stará garda bude bojovat zuby nehty. Proč myslíte, že pivovar postavil kandidátku STO? 😀

     1. A kdo je na kandidátce STO? Tedy kromě Mikuláška, Kaňové a Kostřicové. Už se pochlubili?

     2. Hele a je to vůbec třeba vědět. Stačí si přečíst jméno zmocněnce Radek Tulis a člověk hned ví, odkud vítr vane. Tento pán je tiskový mluvčí pivovaru, takže i kandidáti budou na pivovar napojeni. Zaměstnanci (Mikulášek) nebo dodavatelé (Kaňová). Prostě účelovka VĚCI VEŘEJNÉ jak přes kopírák. Hlavně udržet pozice a moc!

     3. Tak jestli je pravda, že tiskový mluvčípivovaru, bude spolu s Mikuláškem a dalšimi lidmi napojenými na pivovar, tak je to jedině dobře. Nemyslím, že humpolecký volič je tak hloupý, že by toto pivovarské uskupení volil.

      Tam bude každému jasné, že tito lidé mají za úkol chránit a rozvíjet zájmy pivovaru.

      Humpolec je nezajímá, základem jsou malé či velké domů.

     4. Odpovím vám jasně. Kandidátka STO vznikla proto, že s tou čtveřicí už Štěrbová nic nechtěla mít a odešli z kandidátky ANO, tudíž hledali místo, kde se vrtnout. Hnutí STO je deset let staré hnutí na Vysočině a tak šli pod jeho hlavičku. Nic víc nic méně.

      To samé u tzv. Pirátů. Machek z Protectu, Hendrych a exodesák Žaloudek hledali to samé, aby nemuseli shánět podpisy. Tak se objevili Piráti. V životě se o ně tato trojice lidí nezajímala, ale opět když se chce kandidovat, hledají se vhodné cesty.

      Co je na tom k nepochopení

     5. Hledali s hnutí k upíchnutí. Proč nesbíráli podpisy jako Hugo? To je moc práce pro ty čtyry jezevce a pivovarský zaměstnance? Když si už zaplatili rádoby výzkum veřejného mínění, tak di mohli koupit i podpisy. :-Dd

  1. Napiště co konkrétního negativního Kašpar udělal, opravil vám špatně motorku? V KSČ tady bylo spousta lidí, ne každý škodil.

  2. Kašpar není v KSČM víc jak deset let, ale to humpolečtí komunistobijci ještě do svých mozků nevstřebali. Trocha inteligence prostě chybí

 25. Tvl kdyz si vzpomenu kolik dezinformatoru bylo co kazili ksefty s ockovanim za covidove afery …

 26. Kašpar je kašpar.

  Bohužel lidi jako Namyslo, Balnohova, Hrdlička, Vystrčil, Mikulášek, Kostřicová. Kdo chce lepší humpolec nevolí KSČM, ČSSD a tu pivovarskou partu s názvem STO s podporou TOP 09.

  1. Tak touhle logikou bychom museli po listopadu 89 zlikvidovat skoro celý národ, protože skoro všichni byli ve straně. Myslím, že na některých kandidatkach je dost nových tváří.

   1. To jsou zmutovani komancove. Hlasaji spolecne vlatnictvi vyrobnich prostredku, beztridni spolecnost a socialistickou revoluci a pritom budovali kapitalismus. To je tedy hooodne velka nazorova nevyvazenost..

  2. Na listině ČSSD přece není jen Namyslo a Balnohová. Myslím, že je třeba zkusit to možná s mladými a méně zkušenými tvářemi, ale šanci jim dát. A nové tváře se objevily nejen u ČSSD. Dokud budete křížkovat jen ty staré, nic se nepohne

 27. Největší nebezpečí jsou pivovarští trolové, ty hají jen zájmy pivovaru.

  Nevolit STO s podporou TOP09!!!

    1. Tady už jde diskuse do zbošťování volebních kandidátek HUGO a STAN. Jen oni jsou ti nejlepší, mladí, energičtí a jediná naděje. Tak tady totiž tito jejich sympatizanti píší.

     Nezdá se vám, že to může vést k truc volbě právě těch druhých?

     1. podle me ne. 99% lidi v Humpolci tenhle web totiz nesleduje a deni v Humpolci kolem nich volne plyne. No a az uvidej kandidatky, projdou znamy jmena a sup…. daj tam zas ty samy, osvedceny. No a budou taci, co to budou tezko rozdychavat a hledat kde je jadro pudla a neuspechu.

     2. přesně, opět bude marná účast jako obvykle a staronoví zastupitelé, vymění se tak max pět jmen a vše pojede ve starých kolejích, přes to nejede vlak, psi štěkají a karavana táhne dál

     3. Jestli chcete podporovat aroganci moci, klientelismus a napomáhání se zamatáním stop po rozkrádání humpoleckých peněz, tak si volte z trucu či bez trucu klidně opětovně ODS, KDU a loutky z narychlo sestavené pivovarské kandidátky jménem STO. Vaše volba, bohužel jdoucí proti zájmům města, ale respektuji, každý maˇme jiné priority, mě zajímají fakta!

     4. fakta? pisete o rozkradani – tak sem s tema faktama, dik

     5. Dojeďte si do Pelhřimova, tam hospodářská kriminálka už rok prošetřuje rozkrádání veřejných prostředků, nebo se seznamte se soudními znaleckými posudky, kde je podezření z obohacování se pivovaru Bernard na úkor města. Z toho důvodu vládní koalice zamítla možnost forenzního auditu.
      Přihrátí 2 mil Kč v akci Panskodomská firmě Masterplan. Falšování a zvýhodňování podmínek pro firmu Vodak v akci za 5,5 mil Kč v ulici Lužická.

      Pro začátek stačí?

     6. Do Pelhřimova si dojeďte Vy. Nebo lépe Jihlava, HavlBrod, tam spíše disponují pro vás vhodným zařízením.

     7. proc, pockam na vysledky. Do ted zadne nejsou, tj. nic z toho co pisete neni pravda.

  1. STO = Standova Taktika proti Opozici. To si pamatujte. Mluví za všechno. Půlka kandidátů z pivovaru. Mikulášek, Holenda, Povolný a další. 😢 Komu z nich jde skutečně o město a komu jen a jen o pivovar?

 28. Blbost, tyhle volby vyhraje ANO vedené paní Štěrbovou.

  Hugny, Stan a ODS budou hrát druhé housle

  Štěrbová bude sestavovat koalici a bude záležet jen a jen na ní s kým to dá dohromady. Třeba i socany přibere k lizu.

  1. A proč by Hugo mělo plakat? Svojí opoziční roli umí excelentně, tak připadně budoz pokračovat, no. Rozhodně se stali etablovanou a uznávanou součastí místní politiky. To je přeci skvělé.

   1. No věčně být v opozici není umění. Umění je dokázat, že to bude tedy po volbách lepší a lépe to budou řídit. K tomu je nutnost volby vyhrát, nejlépe s velkým náskokem, aby stačil jeden koaliční partner a nebo napříč spektrem najít podporu.
    Otázka je, zda příkopy nejsou až mnoho vyhloubené..

    1. A to jako ty vaše modly za příkopama tam budou sedět navěky?
     Celá ta vaše parta už má odzvoníno. Mládí vpřed.

     1. Mladých je dost na všech kandidátkách..O žádné party nejde

 29. Určitě je trochu překvapením, že hnutí ANO zatím mlčí a kandidátku zoufale tají.. Možná taktizují s odhalením jmen, aby se jejich kandidáti nějak nebáli. To tandem Štěrbová Křivánek asi nechce prokoučovat.

  A hnutí STO to samé.. Rychlokvašný spolek humpoleckých pirátů neodhalil rovněž, ODS také ne. Od KSČM už aktivitu čekat nelze.

  Takže 50 dní před volbami jen HUGO, STAN a ta tolik zde kritizovaná a proklínaná ČSSD svá složení zveřejnili. I to si pamatujme až půjdeme k urnám.

  1. A vypadla vám ze seznamu KDU ČSL. Brukner mlčí a nechce propíchnout jména jako Krejčí, Zachová, Kotyza a spol. Aspoň je vidět, že tyhle zajetý strany voliči vůbec nezajímají.

   1. Paní Krejčí je z místní části Plačkov, jen dobře,že se zástupci místních částí objevují na kandidátkách. Bohužel ne ze všech

  1. V Humpolci vyhraji strany, ktere humpolecti obcane uznaji za vhodne. Nezavisle na tom co si kandidujici subjekty, kteri se pred nimi plazi a prosi o milost, preji.

   1. Obávám se, že nevyhrají strany, ale táhnout budou jednotlivá jména. Ti, co mají kandidátku nejzajímavější, dostanou v součtu největší počet hlasů. Škoda, že 7 týdnů před volbami neznáme všechna jména, ale jen komplet HUGO vč. fotek a profilů, částečný detail ke STAN a jenom jména za ČSSD.

    Kde jsou ostatní? Mají nějaké obavy?

    1. proc? Ze 3 tydny pred volbama uz volici nebudou resit ksichty? Dyt je to vetsine sumak. Kouknou do listku, reknou – hele mamo toho znam – a sup. Nejaky weby nebo letaky jsou naprosty vetsine u zadele.

 30. Nemají obavy, dělají to jako vždycky. Humpolecký volič není náročný. Jemu stačí 2 týdny před volbami leták s fotkami a pak si vybere opět ty samé tváře. Moc bych se na změnu netěšil, žádná nebude.

  Dinosauři opět vyhrají, jelikož tak to prostě je.

  1. ani letak neni potreba. naprosta vetsina procte akorat listky, nekteri se nenamahaj ani tim. Proste minule jsem hazel tyhle, ted zas. zkuste se zeptat kolik a jak se smi krouzkovat. 50% lidi bude koukat jak vrany.

 31. Času do komunálních voleb dost, teď v létě to zajímá pramálo lidí. To pravé ořechové nastane až začátkem září, pak se ukáže kdo má lepší kampaň a lépe nakročeno k získání co největšího počtu mandátů.Osobně předpokládám vítězství kandidátky ANO a následně se nějaká koalice dohodne, že pí Štěrbová bude starostkou.

  1. kampan? V Humpolci? K nicemu. Volilo se, voli se a bude se volit podle znamych jmen. Zeptal jsem se svych rodicu – Hugo? co to je? To jsou naky pankaci ne? Kdyz jsem rikal, ze jsou – tak jak se prezentuji – mlady, krasny, uzasny, ambiciozni – tak mi rekli, ze je to jedno a ze Kukrechtovou aspon znaj….

  2. ANO bureše vůbec nepodporuje, už vůbec né Štěrbová a nejedná se o volby, ale o speciální volební operaci ! Vítěz bude Štěrbová, páč ostatní jsou fašisti či nacisti ! 😀

 32. Největší a zasloužený pláč bude u ODS.

  Zvítězí suverénně ANO,

  HUGO na druhém místě.

  STAN a PIRÁTI od jednoho do dvou mandátů

  KDU max 2 mandáty

  ČSSD a KSČM po jednom

  a účelové pivovarské sdružení Starostové pro občany max 1 mandát

  1. Mně stále nejde do hlavy, jak může Štěrbová kandidovat za ANO. To je jí jedno, kdo stojí v čele této bandy? Trestně stíhaný A.B. a další figury v hledáčku policie: Faltýnek, Schillerová, Dostálová……
   To je jako když dříve lidé vstupovali do KSČ, aby si zajistili lepší práci, více peněz, více moci a bylo jim jedno, že režim likviduje své odpůrce a jejich rodiny. Pokud někdo tvrdí, že politika na komunální a státní úrovni je něco úplně jiného, má jistě v mnohém pravdu, ale copak budete kandidovat za nějakou stranu, pokud nebudete souzněni s jejím vedením ?!? Tak tomu já říkám, stran A.Š., pokrytectví.

   1. A co jsou lidé kandidující za KSČM, ODS a ČSSD, KDU kdy jejich mateřské strany zde nepokrytě kradly a kradou, (komouši páchali ještě zrůdnější věci) kvůli komu zde vyrostli lidé jako Janoušek, Ritig, Ráth, Ivo Svoboda, Martin Nejedlý atd. atp…

    Touto optikou jsou jediný Humpolecgo OK.

    Ale to by nemohl nikdo nic dělat a samospráva a stát potřebují, aby je někdo řídil.

    Tak ať Babiše zavřou a čus bus, to ale neznamená, že mu Štěrbová pomáhá a pokud si to myslíte tak aplikujte stejný model na zbytek humpoleckých stran a hnutí, opět vám zbyde HumpolecGo!

    1. Jo, protože HUGO není celostátní a nemá historii. STAN byl taky čistý a aktivní, až nakonec začal být radioaktivní a je naň třeba dozimetru.

     1. Měřítkem pro voliče by mělo být i to, zda ta která strana či hnutí má přímo v Humpolci svoji pobočku. Pokud to hnutí či strana nedokáže založit, svědčí to o něčem. Pobočku nemají STAN, ANO, Piráti.

     2. Nezapomněl jste na STO nebo-li Starostové pro občany, nebo-li pivovarské uskupení hájící zájmy Stanislava Bernarda, Josefa Vávry a belgických spolumajitelů.

     3. zase moudra…jakým měřítkem je neschopnost lidí z humpolecké ODS prosadit se za ta léta alespoň na krajské úrovni?

   1. Přeji ČSSD volební neůspěch, za to jak se jejich zastupitelé Balnohová, Namyslo, poslední čtyři roky chovali.

    Přeji jim neůspěch, že lidé, kteří sestavují kandidátku, tam neustále strkají tyto lidi, kteří je neustále podrážejí a jdou proti zájmům této strany. Jelikož jsou nepoučitelní zaslouží si volební výprask, stejně jak v celé republice. ČSSD je ukázka toho, že i dobrou značku potopíte, když jí řídí nekompetentní a nedůvěryhodní lidé.

    1. Proč jste své služby nenabídl těm kteří kandidátku sestavovali? Jistě by vás rádi viděli a pomoc uvítali

     1. Nejsem socan a socanům již od dob gaunera Zemana, nevěřím!!

      Věřím, že i v Humpolci nastal jejich soudný den. 24.9 v 17 hodin se to dozvíme.

    2. Všichni vidí jen Namysla a Balnohovou.. Vždyť tam kandidují i jiní lidé..Trocha rozhledu diskutujícím chybí

     1. Bohužel nejvíc rozhledu chybí voličům ČSSD, kteří neustále volí Balnohovou a Namysla. Přitom línější a hloupější představitele si vybrat nemohli.

      Ale co čekat od voličů ČSSD. Děs a bída, která dvěma hlasy dopomáhá držet zlodějskou partu v Humpolci u vesla.

    3. Nejlépe umí radit ČSSD ti, kteří nikdy této straně nefandili, nevěří jí už roky, ale radit koho má dát nebo nedat na kandidátní listinu ví naprosto přesně..Čím to je..

     1. Asi tím odstupem a nadhledem.

      Bohužel v humpolecké ČSSD převažuje kamarádství nad profesionalitou.

      Co udělal jejich lídr Krbec za poslední čtyři roky pro Humpolec? Jedno velké nic!
      A tak můžete pokračovat celou kandidátkou kývačů. Tito lidé si nezaslouží sedět v zastupitelstvu, jelikož nehájí zájmy města, ale jen zájmy podnikatelů, kteří rozkrádají zdejší peníze.

      Věřím, že když policie něco prošetřuje přes 15 měsíců, tak to bude jistě velké, ale pak nikdo neříkejte, že jste to nevěděli.

     2. A nebo je to tak malé, že to nemůže najít. Takový vlhký sen ZR a jeho party.

 33. Výraz “ zlodějská parta“ je opravdu jak slovník Rudého práva z 50.let, kdy všichni už byli ocejchováni jako zrádci a špioni, vlastizdrádci a zkrachovanci. Vše už předem jasné..Tak uvažuje tento diskutující v souvislosti se situací v Humpolci.

 34. Stejně jako před čtyřmi roky lidé zvolili čtveřici současných zastupitelů za HUGO, nikdo je tehdy neznal, začínali všichni a do té doby nic světového pro Humpolec neudělali.. Prostě začínali.. Výjimkou byla paní Žaloudková, která měla zkušenost s kandidátkou za ODS v roce 2002. Takže takto já vidím možná neznámé tváře na jiných listinách, včetně ČSSD, ale pokud chceme změnu, zkusme to s nimi.

  1. Souhlas. Změna je život a není třeba se obávat, pokud je člověk / kandidát alespoň trochu důvěryhodný a vypovídají o něm nějaké výsledky- pracovní, osobní atp.

  2. Myslím to tak, že Krbec byl lídr ČSSD ve volbách 2018. Neuspěl, OK to se stává, ale pracoval ve výborech v komisích? Ani náhodou. Makat se těmto socanům nechce. Tito lidé pro Humpolec nic neudělali a ani neudělají, to jsou jen přikyvovači a přitakávači, které má místní ODS omotané a zaháčkované. Celá kandidátka ČSSD patří do koše!

   1. Naprosto přesně popsané socani jdou jen po korytech a když je nemají viz bývalá místostarostka Bartáková, tak šup a ODS jí vykouzlí šéfovou odboru místních věcí, hezký teplý místečka mají s manželem na našem úřadě.
    Socani jsou jak prostitutky, kdo zaplatí s tím jdou.
    Nejvyšší čas s touto stranou skoncovat a nevolit.

     1. Tak jistě, Stanaři mají obrovskou koncentraci féráků 🥸🤣

     2. Ukažte mi z humpolecké kandidátky Stan, jediného zaprodance, který byl v zastupitelstvu a víc se věnoval vlastním zájmům nebo zájmům soukromých firem, než zájmům města.
      Předem děkuji

      Nesrovnávejte odkopanou a skrz na sktz leností a zavázaností prolezlou humpoleckou ČSSD s humpoleckým STANem, který se za poslední čtyři roky snaží, aby Humpolec byl neklientelistické a nezkorumpované město, kde platí směrnice, zákony a právo pro všechny stejně.

     3. Koukám nejvíc je tu zmiňována ČSSD. Asi tedy představuje pro některé největšího soupeře…

     4. STAN v Humpolci nemá ani svoji pobočku. Jedinou tváří po celé čtyři roky byl zastupitel pan Hrala. A ani ten není členem hnutí. Z jiných lidí na minulé kandidátce nebylo o nikom slyšet. Nyní mají postaven nový tým, uvidí se jak dopadnou. Ale nedělejme si iluze, že to byl STAN, který nějak zachrańoval život v Humpolci.
      Pan Hrala dělal jen opoziční práci, toť vše.

    1. Promluvil člověk, který v životě s nikým s ČSSD nemluvil a hodnotí pouze podle paní Bartákové, mimochodem jediné bývalé místostarostky s ekonomickým vzděláním, kterou kdy město v historii mělo.

     Kdo se zajímá tak ví, že po odchodu z postu místostarostky se chtěla vrátit na své bývalé pracoviště, bohužel díky služebnímu zákonu, který začal platit v době výkonu funkce na úřadě ,se změnily podmínky a tak se tam nevrátila. Ano, stala se vedoucím odboru, to je pravda. A vzápětí rezignovala na zastupitelský mandát a předsedu finančního výboru. Tak jak to zákon nařizoval. Nic jiného v tom není třeba hledat za záhady.

     Nevím nic, kdo byl kdy ze členů ČSSD prodejný.. Ani neznáte, kdo členem v místní pobočce je. Bartáková není členkou a dlouhodobě s ČSSD spolupracuje jako nestraník. Nebo by veřejnosti bylo milejší, aby se překabátila do jiného uskupení? Na to tu máme jiné odborníky. Jistě víte jaké.

     1. Omlouvám se, ale máte hloupé argumenty.
      Předně Bartáková s ekonomickým vzděláním dělala místostarostku pro kulturu. Financí se bojí, jak čert kříže, neboť podle jejích vlastních slov jim vůbec nerozumí, neboť se jim celý život nevěnovala.

      Díky vašim socanským místostarostům si tady mohl pivovar Bernard rozkopat celý město, aniž by k tomu potřeboval jediný papír. Myslíte si, že to dělali kvůli Standovým očím?

      A proč si myslíte, že oba socaniBalnohová, Namyslo byli proti forenznímu auditu, který měl vyšetřit podezření, že se pivovar obohatil o miliony korun na úkor města?

      Děkuji vaši línou a neschopnou socanskou sebranku v našem městě nechci. Bohužel chápu, že je zde hodně voličů, kteří nemají informace a řídí se podle ksichtu nebo jejich civilních povolání, ale i to patří k demokracii. Ale k demokracii též patří možnost se svobodně vyjádřit a zde bych neměnil ani písmenko, že dlouhodobě volení představitelé za humpoleckou ČSSD, nehájí zájmy města, nýbrž zájmy vyvolených firem ( Vodak, Bernard atd.), na úkor města a ještě jste tak hloupý, že se jich zkoušíte zastávat.
      ČSSD si zastání nezaslouží, jelikož mohli v letošních volbách dokázat, že lidi jako Balnohová, Bartákoval, Namyslo jsou pro ně naprosto neoředstavitelní, bohužel opět vyhrálo bližší košile než kabát.

      A koho si myslíte, že tam lidi zvolí?

      A mimochodem to se ani nevavím o tom, že Balnohová a Namyslo jdou k soudu za jejich lživá tvrzení proti Rýznerovi.

      Máte se čím chlubit, prodejní líní a prolhaní kandidáti, gratuluji🤮🤮🤮

   2. Krbec nebyl lídrem v roce 2018,nastudujte si nejprve historii než začnete psát nesmysly..Nevíte vůbec nic

    1. Tak byl číslo 2, ale Bartáková zběhla ihned po prohraných volbách na teplé místečko na úřad, tzn celé 4 roky byl lídrem místní ČSSD. A válek si socansky šunky, namísto by vstoupil do výborů či komisí.

     Nevíte vůbec nic a jak vidno opětovně na líný socany máte minimální nároky.

     Jaký pán (strana), takový krám (volič)!

     1. To skoro vypadá, že pro mladé, dynamické, vzdělané, jazykově vybavené a skvěle oblečené manažery nám v Humpolci prostě ještě nedorostli voliči.

     2. V komisi působil, bohužel z důvodu zaměstnání a trvalého kolidování termínů schůzí a práce odstoupil.

      ČSSD jeho místo v komisi nahradila. I ve finančním i v kontrolním výboru své zástupce samozřejmě měla. Všichni víme,jak těžce např.kontrolní výbor fungoval, jak kvůli kovidovým opratřením tak i poněkud kontroverznímu výkonu jeho předsedy z řad Hugo nezájmu o práci z jiných politických stran.

      Kritika jako taková proč ne, ale bez znalosti věcí se stává hloupou až idiotskou.

 35. Strach z případného úspěch ČSSD v podzimních volbách mají především fandové a sympatizanti STANu a ANO. Tak se divím, že vůbec kandidují, když už se bojí na samém začátku.
  Proč tolik zloby? Už tu jednou bylo výše napsáno, jestli by to zde diskutující stanař uměl říct do očí zástupcům ČSSD. To asi ne..

  1. Jediný kdo v Humpolci pociťuje strach z blížících se voleb, jsou lidé z místní ODS a KDU, kteří cítí že jejich éra končí.
   Obava je to velká, jelikož jsou si vědomi, že po odchodu z radnice do opozičních lavic, se zde vyrojí mnoho kauz, které nebyly košer a které se začnou prošetřovat.

   Je nejvyšší čas pořádného úklidu.
   Věřím, že paní Štěrbová kandidátka na starostku za hnutí ANO, má sílu a schopnosti humpolec uklidit a vrátit do normálu.

   1. Jestli má mít vedení města nějakou důvěryhodnost, tak bude nezbytné prošetřit všechny ty podezřelé prodeje, odpouštění pokut a zadávání zakázek bez veřejné soutěže kamarádům.
    Je zajímavé, že když město pod vedením národní fronty prodává tak za směšné peníze a naopak když nakupuje, tak za přemrštěné částky. To se to dělá kamarádům byznys. A ten, který to tu zavedl, zombie Kučera, má tu drzost vylézt na světlo. Prodej sauny TJ Jiskra za směšné peníze je jen drobeček v těch všech čachrech, co se tu děly.

 36. Aha, tak člověk co poslední 4 roky vedl místní buňku ČSSD, neměl čas na práci ve výborech a v komisích, vymlouvající se na svojí práci. A proč tam tedy pan Krbec leze, když nemá chuť a čas. Pani Balnohová se zase vymlouvala na dusnou atmosféru ve FV, poté co tam přestala chodit. Do KV též socani nechodili a pokud, tak tam nepracovali, tzn. co s tím může dělat předseda, urgovat, urgovat, urgovat. Jenže na to jsou naši socialističtí lemplové citlivý.

  Neděláte nic, jen se vymlouváte, jste sebranka lenochů, kteří než aby měli vlastní názor, tak se raději přidají ke klientelistické většině zajišťující přístup ke korýtkům.

  Co excesy zastupitelů Balnohové, Namysla nejdřív ze všech sil zabránit vyšetřování dokazující rozkrádání veřejných peněz (forenzní audit), poté lživé osobní útoky, za což byli zažalováni a jdou k soudu. Přesto se všichni hřejí na kandidátce humpolecké ČSSD.

  Styďte se a v pokoře mlčte, doufaje, že vám časem bude prominuto. Bohužel vaše arogance a nulová sebereflexe, s chutí kopat do jiných je smutná a zarážející. Jsem sám zvědavý jak vaše lemplování, vyhodnotí voliči za 2 měsíce.

  PS: nemám nic společného z žádnou stranou, hnutím, sdružením. Jsem jen volič pilně sledující, jak se místní politici snaží. Ještě, že je vše dohledatelné a ověřitelné na webovkách města, ale to jsou fakta a ty, ty vás nezajímají. Vy vsázíte na prázdné plky! Sbohem socialistická parto.

  1. Víte starou belu o tom kdo vedl ČSSD poslední čtyři roky. V KV patřili zástupci soc.dem. k nejpilnějším. Je zvláštní,že se trefujete pouze do řad ČSSD,ale jiné zastupitele nebo nominanty ostatních stran ve výborech a komisích, kteří v průběhu volebního období opustili výbor či komisi, ty nevidíte. Asi moc pilně ty webovky města a vůbec dění nesledujete.
   Vy umíte kopat právě jen do řad ČSSD, chybí vám nadhled a hlavně přehled..Ale ten sledováním internetu nezískáte. Pokud chcete vědět víc o ČSSD, kontaktujte jejich lidi.. 99% konkurenčních stran ví, kdo je vede a kdo je členem. Musíte se jako volič víc zajímat.

   1. Tak nám laskavě vysvětlete, co pro město v posledních čtyřech letech udělal váš lídr pan Krbec, v jakých výborech či komisích pracoval, kolikrát se aktivně zúčastnil zastupitelstva města, vznesl či poslal dotaz na zastupitele.
    Prosím o jasnou a konkrétní odpověď!

    Ostatní lídři demo stran byli po celou dobu ve funkcích, či výborech, či v zastupitelstvu jejich stopy jsou dohledatelné, neboli tušíme co je to za (politicky-aktivní) lidi. Pan Krbec je ukázka, jak dělat mnoho let komunální politiku, aniž by řekl jediné slovo. A to je to co vám vyčítám. Zakrýváte vaši lenost, neschopnost, nezájem o věci veřejné, pokrytectví, nevědomost, bezbarevnost, či co to je, zprofanovanou celorepublikovou značkou ČSSD, která vám slouží jak fíkový list. Vylezete vždy jen dva měsíce před volbami, jinak o vás a vašich zastupitelích či lídrech, člověk nic neví! Co prosadil Namyslo, Balnohová, kolikrát za čtyři roky vystoupili? Můžete namítnout, že i jiné strany mají němé zastupitele (KDU Arnotovou, ANO Dvořákovou, Jirků, ODS Čáp, Bendl, HUGO Žaloudková), ale zbytek jejich zástupců se vyjadřuje, vím(e), co podporují, co nechtějí a proč! U vaší ČSSD nikdo neví nic, nikde aktivita, nikde po vás není výstup. Vaši zastupitelé jen hlasují s vládnoucí koalicí, jelikož vám to řekli. Bohužel i jako “opoziční” strana jdete proti zájmům města.

    Tedy pokud se ČSSD nechce srovnávat s SPD a KSČM, tam je to stejná nulová aktivita.

    Stejně jako SPD, KSČM, si ČSSD nezaslouží být v humpoleckém zastupitelstvu, jelikož nedělá vůbec nic.

    Nevadí mi někdo s kým nesouhlasím, ale pracuje, vadí mi někdo (ČSSD, KSČM) kdo nedělá vůbec nic a jen se v klídku veze bez názoru!!

    Myslím, že je v Humpolci pestrá nabídka stran, které alespoň nějak fungují. Jasně vyzývám všechny občany, aby z principu nevolili místní strany ČSSD a KSČM z výše popsaných důvodů!!!

     1. Jj to je typické, dojdou argumenty, přijde hnojomet, nejlépe na duševní zdraví. Tak, tak, to máte s místní ODS společné, asi jeden učitel 😂😂😂

     2. Pánovi z ČSSD už ani změna medikace nepomůže 😉

      Jinak pozor, Namyslo v době kdy byl u lizu a myslel si i na starostování něco prosadil, a to bezprecedentní prominutí penále za nedodržení termínu stavby Stromovka, určitě ty miliony pro firmu tlačil jen z lásky k bližnímu, to mají socani v DNA, lásku k lidem. Škoda že to byla láska k někomu jinému než místním lidem. Ona vlastně potřebná kanalizace na Stromovce může být třeba až za 100 let. Co po tom když to žádného papaláše nevytopilo. Pohádkový dědeček Namyslo připravil město a občany o několik milionů. A opět nám (již v pokročilém věku) kandiduje, aby šířil lásku. Fakt už je potřeba tyhle lidi nechat konečně prošetřit kriminálkou.

     3. Tak to udej, nebo se obrat na nekoho kdo to s potesenim udela za tebe.

    1. Kandidátka ČSSD je pestrá a nabízí i mladé kandidáty. Jen je třeba jim dát důvěru. Diskutující dští síru na Namysla a Balnohovou, jen se nezamýšlí, proč jim tedy voliči, většinou ti líní a neschopní dávají už tolik let hlas. To odpovědět neumíte.

 37. Tipněte počty hlasů pro jednotlivé strany. Podle nich se dal určit počet mandátů. Pište sem.

  1. Počty hlasů nejde tipnout.. Spíše tipujme počet mandátů.. Není jisté, že všechny kandidující subjekty se do zastupitelstva dostanou, viz v roce 2018 neprošla SPD a TOP09, roku 2014 Věci veřejné a Strana důchodců Františka Burdy, takže podobná situace může nastat i letos např. hnutí STO nemusí dostat tolik hlasů.

 38. Hlavně je potřebná výměna na postu starosty, lidé z ODS už nám tady léta předvádí kontraproduktivní styl řízení rozvoje města. Jejich doba by měla už konečně skončit. Osobně bych rád viděl jako starostku paní Alenu Štěrbovou.

  1. Paní Štěrbová možná na post místostarostky pro kulturu a školství místo stávající místostarostky. Tam by se asi hodila. Starostkou už ne.

   1. ale, takhle si po babišovsku ( premiérem být nechci, na to se nehodím…) říkat o funkci ?!? je to důstojné ? 😀

 39. Další týden začal a subjekty ANO, ODS, KDU-ČSL, KSČM a hnutí STO stále neodtajnily své kandidátky..

  Asi čekají na konec letní sezóny nebo mají obavy..

   1. Osobně mi to nijak nevadí,ale tady se diskutovalo, že hrdinou je HUGo, které už kandidáty představilo v květnu a STAN, i ta zlá ČSSD to dokázala zveřejnit.. Ostatní tedy mlčí..

    1. Tak z Hugen stejně moc lidí nikoho nezná a kdo nechodí sem, tak ani nemá tušení, že nějaké Hugo vůbec existuje.

     1. Tak teď dostanete nalepku dinosaurus. Oni mají fejsbuk.

     2. Dobrý den, jsou již někde k náhledu kandidáti jiných stran či spolků?

     3. vsichni. U nich doma muzete cinknout a prohlednout si je detailne.

 40. O dohodě pro Humpík zatím nic, ale doménu dohodaprohumpolec.cz si už zaregistrovali. 😂 Takže na tom něco bude.

   1. No prostě místo názvu národní fronta který je sice výstižný, ale Kučerovi nepříjemný, bude dohoda pro humpolec. To je přesně v jeho stylu. Ještě určí nepřátele, které nevolit. Budeme svědky těžkého populismu a všichni kdo nebudou chtít deklarovat spolupráci budou označeni za škůdce města. S ODS na věčné časy a nikdy jinak. Modrý pták do každého okna! Jupí, hurá, jucharé!

     1. Tlačí, ale ne sám. STO je béčko místní ODS. A tým to tlačí taky.

 41. Díky staťáku a Hugu můžeme už vidět všechny kandidáty. Takže po mnoha dotazech tady jsou.

  ANO a nezávislí:
  1 Štěrbová Alena Mgr. 69 NK BEZPP náměstkyně NPI ČR Humpolec
  2 Křivánek Václav 53 ANO ANO kontrolor kvality Humpolec
  3 Vrána Pavel 53 NK BEZPP technik Humpolec
  4 Jarošová Marie Mgr. 49 ANO ANO středoškolská učitelka Humpolec
  5 Šidlák Viktor 48 NK BEZPP podnikatel Humpolec
  6 Kordovský Lubomír 40 NK BEZPP administrativní pracovník Humpolec
  7 Mecerová Jaroslava 37 NK BEZPP administrativní pracovnice Vilémov
  8 Toman Luboš 51 NK BEZPP technik Humpolec
  9 Fojtíková Jitka Mgr. 67 NK BEZPP pedagog Humpolec
  10 Podubníček Jiří 62 NK BEZPP strojník Humpolec
  11 Průša Ivo Mgr. 59 NK BEZPP středoškolský učitel Humpolec
  12 Marek Martin 27 NK BEZPP podnikatel Humpolec
  13 Šerák Jan 35 NK BEZPP podnikatel Humpolec
  14 Vránová Jana 47 NK BEZPP ředitelka OHK PE Humpolec
  15 Moravec Jiří 54 NK BEZPP technik Humpolec
  16 Maděra Radek 47 NK BEZPP podnikatel Humpolec
  17 Frank Šimon 23 NK BEZPP seřizovač Lhotka
  18 Řehořka Jiří MUDr. 79 NK BEZPP lékař Humpolec
  19 Šebl Richard 31 NK BEZPP manažer automatizace Hněvkovice
  20 Žáček Pavel 49 NK BEZPP podnikatel Humpolec
  21 Průchová Dita 51 NK BEZPP zdravotní sestra Humpolec

  Piráti:
  1 Štěrbová Alena Mgr. 69 NK BEZPP náměstkyně NPI ČR Humpolec
  2 Křivánek Václav 53 ANO ANO kontrolor kvality Humpolec
  3 Vrána Pavel 53 NK BEZPP technik Humpolec
  4 Jarošová Marie Mgr. 49 ANO ANO středoškolská učitelka Humpolec
  5 Šidlák Viktor 48 NK BEZPP podnikatel Humpolec
  6 Kordovský Lubomír 40 NK BEZPP administrativní pracovník Humpolec
  7 Mecerová Jaroslava 37 NK BEZPP administrativní pracovnice Vilémov
  8 Toman Luboš 51 NK BEZPP technik Humpolec
  9 Fojtíková Jitka Mgr. 67 NK BEZPP pedagog Humpolec
  10 Podubníček Jiří 62 NK BEZPP strojník Humpolec
  11 Průša Ivo Mgr. 59 NK BEZPP středoškolský učitel Humpolec
  12 Marek Martin 27 NK BEZPP podnikatel Humpolec
  13 Šerák Jan 35 NK BEZPP podnikatel Humpolec
  14 Vránová Jana 47 NK BEZPP ředitelka OHK PE Humpolec
  15 Moravec Jiří 54 NK BEZPP technik Humpolec
  16 Maděra Radek 47 NK BEZPP podnikatel Humpolec
  17 Frank Šimon 23 NK BEZPP seřizovač Lhotka
  18 Řehořka Jiří MUDr. 79 NK BEZPP lékař Humpolec
  19 Šebl Richard 31 NK BEZPP manažer automatizace Hněvkovice
  20 Žáček Pavel 49 NK BEZPP podnikatel Humpolec
  21 Průchová Dita 51 NK BEZPP zdravotní sestra Humpolec

  ČSSD:
  1 Krbec Miloš 37 ČSSD ČSSD mistr výroby Světlice
  2 Jůzl Tomáš Mgr. 36 ČSSD BEZPP ředitel ZŠ Humpolec
  3 Andělová Hana 52 ČSSD ČSSD administrativní pracovník Humpolec
  4 Vazač Jakub 31 ČSSD BEZPP vedoucí prodejny Humpolec
  5 Míka Jan Ing. MBA 68 ČSSD BEZPP projektový manažer Humpolec
  6 Krajíček Lukáš 45 ČSSD BEZPP propagátor kvality Humpolec
  7 Loskot Zbyněk 50 ČSSD ČSSD invalidní důchodce Hněvkovice
  8 Příhodová Anna Bc. 31 ČSSD BEZPP sociální pracovník Humpolec
  9 Zach Ondřej 28 ČSSD BEZPP agronom Humpolec
  10 Balnohová Ivana 57 ČSSD BEZPP OSVČ Humpolec
  11 Romanovský Radek 48 ČSSD BEZPP technik Hněvkovice
  12 Bartáková Lenka Ing. 60 ČSSD BEZPP úřednice Humpolec
  13 Namyslo Květoslav Ing. 70 ČSSD BEZPP důchodce Humpolec
  14 Havelka Jakub 35 ČSSD ČSSD operátor CNC Humpolec
  15 Fialová Jaroslava Bc. 56 ČSSD BEZPP sociální pracovník Humpolec
  16 Křížan Jiří 63 ČSSD BEZPP správce počítačové sítě Humpolec
  17 Gregor Martin 33 ČSSD BEZPP operátor CNC Humpolec
  18 Zabloudilová Radka 47 ČSSD BEZPP chůva v dětské skupině Humpolec
  19 Krbcová Flora 31 ČSSD BEZPP na rodičovské dovolené Světlice
  20 Kučera Petr 52 ČSSD BEZPP řidič Hněvkovice
  21 Fiala Josef Ing. Bc. 56 ČSSD ČSSD úředník Humpolec

  KDU – ČSL:
  1 Brukner Vlastimil Ing. 56 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarosta města Humpolec
  2 Zajíček Luboš Mgr. 43 KDU-ČSL BEZPP advokát Humpolec
  3 Arnotová Dagmar 61 KDU-ČSL BEZPP sociální asistentka Humpolec
  4 Krejčí Alena Bc. 41 KDU-ČSL BEZPP zdravotní sestra Plačkov
  5 Výborný Jan Mgr. 47 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitel Domova blahoslavené Bronislavy Vilémov
  6 Vincencová Pavla Ing. 44 KDU-ČSL BEZPP daňový auditor Humpolec
  7 Paclík Libor 50 KDU-ČSL BEZPP provozní technik Humpolec
  8 Zachová Kamila Mgr. 44 KDU-ČSL BEZPP středoškolský pedagog Humpolec
  9 Krejčí Ondřej Ing. 60 KDU-ČSL KDU-ČSL OSVČ Humpolec
  10 Lisá Miroslava Mgr. 55 KDU-ČSL BEZPP ředitel Střediska volného času Humpolec
  11 Kameš Josef Ing. 34 KDU-ČSL BEZPP vědeckotechnický pracovník Humpolec
  12 Kubíčková Eva Ing. 56 KDU-ČSL BEZPP ekonom Humpolec
  13 Veleta Vladimír 53 KDU-ČSL BEZPP provozní technik Humpolec
  14 Křížová Katarína Ing. 53 KDU-ČSL BEZPP OSVČ Humpolec
  15 Kotyza Jan 62 KDU-ČSL BEZPP OSVČ Humpolec
  16 Fikarová Ludmila Ing. 61 KDU-ČSL BEZPP ekonom Humpolec
  17 Chmelíček Pavel 50 KDU-ČSL BEZPP technolog Humpolec
  18 Jiráková Hana Mgr. 34 KDU-ČSL BEZPP regionální konzultant Humpolec
  19 Březík Jan 45 KDU-ČSL BEZPP OSVČ Humpolec
  20 Bláhová Irena MUDr. 62 KDU-ČSL BEZPP dětský lékař Humpolec
  21 Mácha Jan Ing. 59 KDU-ČSL BEZPP ředitel Školního statku Humpolec Humpolec

  Komunisti:
  1 Chánová Marie Ing. 74 KSČM KSČM důchodkyně Humpolec
  2 Lacek Pavel 47 KSČM BEZPP inspektor silnic Vysočiny Rozkoš
  3 Hrdlička Jindřich 59 KSČM KSČM technik Humpolec
  4 Červenková Marie 67 KSČM KSČM důchodkyně Humpolec
  5 Hodač Milan 58 KSČM BEZPP technik Humpolec
  6 Žáček Rudolf 64 KSČM KSČM invalidní důchodce Humpolec
  7 Limburský Pavel 60 KSČM BEZPP technik Humpolec
  8 Lecjaks Stanislav JUDr. 75 KSČM KSČM důchodce Humpolec
  9 Vystrčil Miloslav Mgr. 78 KSČM KSČM důchodce Humpolec
  10 Marek Lubomír 73 KSČM KSČM důchodce Humpolec
  11 Zábrana Miloslav 71 KSČM KSČM důchodce Vilémov
  12 Brož Václav RSDr. 80 KSČM KSČ důchodce Humpolec
  13 Varlamovič Miroslav 78 KSČM KSČM důchodce Humpolec
  14 Honzárek Pavel 59 KSČM KSČM ostraha objektů Humpolec
  15 Augustová Jaroslava 70 KSČM BEZPP důchodkyně Humpolec
  16 Koudelková Marie 63 KSČM KSČM prodavačka Humpolec
  17 Vašáková Miluška 66 KSČM BEZPP důchodkyně Plačkov
  18 Dvořák Bohumil 75 KSČM BEZPP důchodce Hněvkovice
  19 Kratochvíl Milan 64 KSČM BEZPP důchodce Humpolec
  20 Sirová Marie 83 KSČM BEZPP důchodkyně Humpolec
  21 Marková Hana 71 KSČM KSČM důchodkyně Humpolec

  ODS:
  1 Kratochvíl Karel 51 ODS ODS starosta města Humpolec
  2 Kukrechtová Alena Mgr. 59 ODS ODS místostarostka města Humpolec
  3 Petrović Bohdan DiS. 51 ODS ODS učitel hudby Humpolec
  4 Bendl Petr 62 ODS ODS sklenář Humpolec
  5 Škrabánek Zdeněk Mgr. 37 ODS BEZPP učitel na Gymnáziu dr. Aleše Hrdličky Humpolec
  6 Háva Samuel 36 ODS ODS odborný prodejce Humpolec
  7 Šmidrkal Pavel 70 ODS BEZPP jednatel společnosti SMIP spol. s r. o. Humpolec
  8 Havelková Hana Mgr. 60 ODS ODS učitelka na Gymnáziu dr. A. Hrdličky Humpolec
  9 Němcová Marcela Bc. 58 ODS BEZPP učitelka MŠ Humpolec
  10 Vašíček Jaroslav 55 ODS BEZPP tiskař, starosta dobrovolných hasičů Humpolec
  11 Kubíček Vojmír Ing. 59 ODS ODS obchodní manager Humpolec
  12 Bernard Stanislav Ing. 66 ODS BEZPP pivovarník Humpolec
  13 Kučera Jiří Mgr. 74 ODS ODS důchodce Humpolec
  14 Maryška Jiří 51 ODS ODS živnostník, majitel obchodu s elektrotechnikou Humpolec
  15 Čáp Jaroslav MUDr. 58 ODS BEZPP praktický zubní lékař Humpolec
  16 Pejchal Martin Ing. 50 ODS ODS geodet Humpolec
  17 Škrabánková Lada DiS. 49 ODS ODS koordinátor kvality Humpolec
  18 Dočkal Pavel 59 ODS BEZPP obchodní zástupce Humpolec
  19 Bendlová Barbora Ing. 29 ODS BEZPP finanční manažerka Humpolec
  20 Zabloudil Adam Mgr. 33 ODS ODS výzkumná činnost Plačkov
  21 Sedlák Radek 46 ODS ODS IT pracovník, programátor Humpolec

  HUGO!:
  1 Machek Petr Ing. 41 NK BEZPP stavební inženýr, organizátor kulturních akcí, zastupitel města Humpolec
  2 Davidová Věra Ing. 62 NK BEZPP emeritní ředitelka společnosti Humpolec
  3 Alenka Václav Mgr. 36 NK BEZPP prodejce barev, zastupitel města Humpolec
  4 Žaloudková Zuzana Mgr. MBA 56 NK BEZPP ředitelka školy, zastupitelka města Humpolec
  5 Voplakal Tomáš Ing. 37 NK BEZPP soudní znalec, spolupořadatel sportovních akcí, zastupitel města Humpolec
  6 Brázdová Iveta Bc. 39 NK BEZPP specialistka bezpečnosti práce, životního prostředí a požární ochrany Humpolec
  7 Fišar Milan Ing. 33 NK BEZPP procesní inženýr v logistice Humpolec
  8 Štěpánková Aneta Mgr. DiS. 28 NK BEZPP průvodkyně výchovou a vzděláváním dětí Humpolec
  9 Zahálka Lukáš PharmDr. Ph.D. 35 NK Hlas manažer v biofarmaceutické společnosti Humpolec
  10 Kopic Jan Ing. 37 NK BEZPP IT specialista Humpolec
  11 Machková Tereza Ing. 41 NK BEZPP stavební inženýrka, organizátorka kulturních akcí Humpolec
  12 Ťoukálek Jaroslav Ing. 62 NK BEZPP auditor v bance Humpolec
  13 Krtek Lukáš 18 NK BEZPP student, organizátor kulturních akcí, hudební producent Humpolec
  14 Majerová Monika Ing. 35 NK BEZPP finanční kontrolorka na mateřské dovolené Petrovice
  15 Maršík Tomáš 41 NK BEZPP trenér ledního hokeje mládeže Humpolec
  16 Procházka Jindřich 41 NK BEZPP jednatel přepravní společnosti Humpolec
  17 Prokůpek Pavel Bc. 25 NK BEZPP učitel, skaut Humpolec
  18 Němečková Irena 58 NK BEZPP živnostník v obchodu s bytovými dekoracemi Rozkoš
  19 Marek Michal 42 NK BEZPP obchodní ředitel společnosti Vilémov
  20 Voplakal Libor Ing. 36 NK BEZPP manažer provozu, spolupořadatel sportovních akcí Humpolec
  21 Jarošová Jana Mgr. 45 NK BEZPP učitelka, pekařka Humpolec

  STAN:
  1 Hrala Pavel Mgr. 39 STAN BEZPP pracovník v regionálním rozvoji, vedoucí místní akční skupiny Společnost pro rozvoj Humpolecka, zastupitel města Humpolec
  2 Kaman Martin 58 STAN BEZPP jednatel společnosti Humpolec
  3 Hermanová Žaneta Ing. 31 STAN BEZPP projektantka pozemních staveb Humpolec
  4 Jirák Libor 38 STAN BEZPP manažer výroby Krasoňov
  5 Lesina Miloš Ing. 58 STAN BEZPP ředitel společnosti Humpolec
  6 Peterka Ladislav 28 STAN BEZPP vedoucí stavební výroby a provozu vodohospodářských staveb Petrovice
  7 Svatková Julie Ing. Mgr. 40 STAN BEZPP prorektorka pro rozvoj a zahraniční vztahy/rodičovská Hněvkovice
  8 Pipek Pavel 53 STAN BEZPP OSVČ v oborech finance a pojišťovnictví Humpolec
  9 Němec Stanislav 57 STAN BEZPP zaměstnanec recyklace a zpracování plastů Světlický Dvůr
  10 Rynda Martin 54 STAN BEZPP svářeč Humpolec
  11 Kulík Matěj Ing. 27 STAN BEZPP stavební inženýr Humpolec
  12 Kašpar Václav Ing. 74 STAN BEZPP důchodce Humpolec
  13 Buckingham Kateřina 42 STAN BEZPP koordinátorka řízení dodavatelského řetězce Humpolec
  14 Čapek Luděk 40 STAN BEZPP OSVČ malířské a natěračské práce Hněvkovice
  15 Vápeník Petr 37 STAN BEZPP OSVČ v chladírenském odvětví – montáže a servis klimatizací, tepelných čerpadel Humpolec
  16 Zábrana Evžen 38 STAN BEZPP OSVČ v údržbě zeleně Vilémov
  17 Šaňková Barbora Mgr. Ph.D. 43 STAN BEZPP odborný asistent Anatomický ústav 1. LF UK, projektová manažerka Humpolec
  18 Čábera Martin 46 STAN BEZPP operátor ve výrobní společnosti Humpolec
  19 Bartáková Zuzana Mgr. 40 STAN BEZPP podnikatelka Humpolec
  20 Kirilova Marcela 40 STAN BEZPP celní deklarantka soukromé společnosti Humpolec
  21 Horáková Sikesová Pavla Mgr. 50 STAN BEZPP učitelka 1. stupně ZŠ Želiv Humpolec

  STO:
  1 Mikulášek Zdeněk Mgr. 62 STO BEZPP PR manager Humpolec
  2 Brabcová Lucie Mgr. 30 STO BEZPP zástupkyně ředitele ZŠ Humpolec
  3 Kostřicová Ilona PhDr. 68 STO BEZPP učitelka Humpolec
  4 Adamec Lukáš 36 STO BEZPP technik údržby Humpolec
  5 Kaňová Barbora 46 STO BEZPP jednatelka vodohospodářské společnosti Humpolec
  6 Jančura Kamil 45 STO BEZPP ředitel společnosti Petrovice
  7 Časar František 63 STO BEZPP vedoucí výroby Humpolec
  8 Dvořáková Ivana MUDr. 70 STO BEZPP dětská lékařka Humpolec
  9 Brdečka Imrich Ing. 63 STO TOP 09 logistik Humpolec
  10 Barták Jaroslav Bc. 36 STO BEZPP technolog Humpolec
  11 Holenda Jiří 44 STO BEZPP podsládek Humpolec
  12 Huňáček Patrik Ing. 46 STO BEZPP hlavní nákupčí Lhotka
  13 Kořenář Petr 56 STO TOP 09 podnikatel Rozkoš
  14 Falt Pavel Ing. 60 STO BEZPP podnikatel Humpolec
  15 Jirků Josef 68 STO BEZPP ředitel ZUŠ Humpolec
  16 Povolný Michal 35 STO BEZPP skladník Humpolec
  17 Škrabánek Tomáš 33 STO BEZPP administrativní pracovník Humpolec
  18 Hynek Jiří Mgr. 55 STO BEZPP OSVČ Humpolec
  19 Mach Zbyněk 60 STO BEZPP průvodce Světlice
  20 Rýdl Aleš Bc. 33 STO BEZPP projektový koordinátor Humpolec
  21 Slavíková Aneta Mgr. 31 STO BEZPP mateřská, OSVČ Media a PR specialista Humpolec

  1. Jaký je rozdīl mezi kandidátkou komančů a krokodýlem ?
   Krokodýl má sto zubů a jeden ocas. no a mīstnī rudá banda má jeden zub a sto ocasů.

 42. Piráti špatně, opraveno:

  1 Hendrych Martin 51 Piráti BEZPP OSVČ, fotbalový trenér Humpolec
  2 Machek Petr Ing. 57 Piráti BEZPP jednatel obchod. firmy PROTECT CZ, s.r.o. Humpolec
  3 Žaloudek Stanislav 60 Piráti BEZPP učitel hudby ZUŠ Humpolec
  4 Pokorný Richard 49 Piráti BEZPP na volné noze Humpolec
  5 Krajhanzl Josef 21 Piráti BEZPP student VŠP Jihlava Humpolec
  6 Kovářová Jana Mgr. 46 Piráti BEZPP pedagog, andragog Kletečná
  7 David Roman 41 Piráti BEZPP zámečnická výroba Humpolec
  8 Šenk Jan Bc. 23 Piráti BEZPP student Matematicko-fyzikální fakulty UK Praha Humpolec
  9 Horký Aleš 45 Piráti BEZPP realitní makléř Humpolec
  10 Miksa Martin Ing. 27 Piráti BEZPP novinář, IT specialista, majitel e-shop prodejny Humpolec
  11 Burdová Hana 41 Piráti BEZPP administrativní pracovnice Humpolec
  12 Burda Pavel DiS. 46 Piráti BEZPP zdravotnický záchranář ZZS KV Humpolec
  13 Zukal Vlastimil 46 Piráti BEZPP truhlářská výroba Humpolec
  14 Dušek Petr 42 Piráti BEZPP hasič HZS KV Humpolec
  15 Nádvorník Ivo Bc. 40 Piráti BEZPP fotbalový rozhodčí Humpolec
  16 Maršík Martin 27 Piráti BEZPP hasič HZS KV Humpolec
  17 Kolman Jiří Bc. 56 Piráti BEZPP OSVČ, pracovník v sociálních službách Humpolec
  18 Klap Karel 61 Piráti BEZPP hlavní zootechnik Humpolec
  19 Fojtík David 43 Piráti BEZPP tatér Humpolec
  20 Rychetník Jan 54 Piráti BEZPP strojník, údržbář Humpolec
  21 Klap Tomáš MVDr. 34 Piráti BEZPP veterinární lékař Humpolec

  1. Taková krása!! Těch jmen a možností výběru…
   Teď už jen velkou volební účast a budiž souboj Losna vs. Mažňák odstartován…

  2. NPI vypadá jako dobrá babišova trafika ! ale to nám paní Štěrbová nemůže nabídnout víc než necelé dva roky kariéry ? 😀

  3. Snaha řady stran o utajení jejich kandidátů byla evidentně marná, když se jména dají takhle dohledat. Tak teď už žádný moment překvapení. 😄 Můžeme otevřít sázky, kdo se mezi 21 zastupitelů dostane.

   1. je smutne, ze nekteri z nas nemaji ani minimum IQ. Jinak by pochopili, ze dohledat tato data lze kvuli volebnimu zakonu, kdy CZSO data zverejnuje urcity cas pred volbami. Bylo to tak vzdy. Tj. jelikoz jednotlive partaje volebni zakon vetsinou znaji, je tvuj vykrik zcela iracionalni.

  4. Pan Klap se nakonec nechal přemluvit?,
   Bývalý člen ODS na kandidátce Pirátů je jak pěst na oko..

   1. Pan Klap st. i ml. Jen měli jít oba výše na kandidátce. Karel Klap by ale mandát udělat mohl a měl. Řada občanů, z nichž nejhlasitější byl jakýsi Tomáš Fork, ho k tomu opakovaně vyzývala. Tak je to zjevně muž činu, protože zvedl hozenou rukavici.

  5. Pokud kandidátka nějaké etablované strany nemá ani jednoho člena této strany tak to svědčí opravu o tom, že kandidátka hledala střechu za kterou by se schovala,ale o reálném programu pirátském se nedá uvažovat

   1. Přijetí do strany chvíli trvá, to není šupem. Správně by otázka měla znít, zda si už alespoň podali přihlášku.

 43. Tip na zvolené zastupitele:
  ANO – A. Štěrbová, V. Křivánek a pak další 1 = celkem 3
  Piráti – M. Hendrych, S. Žaloudek, K. Klap = celkem 3
  ČSSD – T. Jůzl = celkem 1
  KDU – V. Brukner, L. Zajíček = celkem 2
  KSČM – M. Vystrčil = celkem 1
  ODS – A. Kukrechtová, Z. Škrabánek, S. Bernard, J. Kučera = celkem 4
  HUGO – P. Machek, V. Alenka, Z. Žaloudková a pak jeden další (Davidová/Voplakal/Maršík) = celkem 4
  STAN – Ž. Hermannová, M. Kaman = celkem 2
  STO – Z. Mikulášek = celkem 1

  Povíme si po volbách. 🙂

  1. no myslim, ze Ano udela 3 mandaty, pirati budou radi za 2, cssd neudela nic, stejne jako STO a komunista. Hugo a ods budou na 4 mozna 5. kdu 2 – souhlas. stan podle me udela 3.

   1. Je asi jedno kolik kdo udělá mandátů, spíš jde o následné vyjednávání o koalici. Z celkem 9 uskupení jsou 4 „antiODS“ resp.kritizující stávající vedeni a zbytek je s nimi ochoten jednat…. Proto si myslím že kroužkování napříč stranami je nic neřešící. Je třeba podpořit celou stranu, příp. z této vybrat TOP kandidáta a dát mu preferenci. Jinak je lepší sedět doma….

    1. anti ODS je akorat jedno sdruzeni. ostatni nerikaji ani tak ani tak. a protoze maj jiste zkusenosti, mam tajny tip, ktery by se tomu sdruzeni nelibil 🙂

     1. podle me nebudou. jak rika kolega, „chtel jsem se mit lip, ale dopadlo to jako vzdycky….“

    2. Bohužel lidé si myslí, že křížkováním pomohou tomu jistému kandidátovi,ale není to pravda. Volba celé kandidátky však voliče neláká.

   2. Proč by STAN měl mít tři mandáty? A KDU zase dva? Že ČSSD odsuzujete to je tady tradice,ale já ji tipuji na tři, HUGO na 5

   1. Na propagaci ODS+STO si ale najali profíky. Takže to je řízený dobře. Z Brna. celkem známé studio PIXTREAM production. Všechno platí Standa. Prej do týhle kampaně pustí až milion korun, protože potřebuje zase pohlídat složení koalice.

 44. Dovolte mi zhodnocení a můj pohled.Kandidátky se zdají nabušené, hlavně lidí s tituly všemi možnými je převaha.

  Nejslabší je kandidátka KSČM, kde se zcela vykašlali na shánění mladších tváří, to bohužel paní Chánová a Vystrčil podcenili a je vidět, že tohle je jich konečná v našem městě. Levice tedy zmizí definitivně. Ale je otázkou zda tady posledních deset let někdy byla.

  ODS vsadila na tradici svých členů a kandidátka se příliš neliší od roku 2018. Návrat Kučery má zřejmě symbolizovat návrat do starých modrých časů. Otázka je, zda je lze vrátit. Udržení pěti mandátů je však už v roce 2022 velmi těžké.
  ANO tentokrát bez výrazných tváří, po odchodu známých turistů. Tady vidím max. dva mandáty, ale opravdu maximálně.
  HUGO částečně obměnilo kádr, ale bude to boj získat alespoň pět mandátů. Stávají zastupitelé sice byli výrazní,ale opravdový lídr na čele není. Osobně vidím jako nejzkušenější postavu kandidátky dvojku v pořadí.

  KDU-ČSL takticky umístilo pana Máchu takticky na poslední místo. Otázkou je zda skočí dopředu. z 21 pozice se to historicky nikomu nepodařilo. Překvapením je kandidatura expolicisty Paclíka. Minule kandidoval za ČSSD, sliboval, že už nikdy a s nikým a že do politiky nechce. Asi změnil názor i dres. Na kandidátce ČSSD v roce 2018 byl druhým náhradníkem a to skokem z 19. místa. Mohl by být tak letos druhým mandátem pro lidovce.
  Hnutí STO považuji za tým, který je sestaven z nouze a obav o výsledek ODS. Nicméně některá jména mohou lidi zlákat. Rozhodně však mezi ně nepatří čtveřice bývalých zastupitelů dosluhujících v dresu ANO.
  Piráti je tým narychlo poslepovaný, poměrně z mladých lidí, ale trojka kandidátky pan Žaloudek jako bývalý člen ODS a dlouholetý, ne.li zakládající, je varováním pro volno myšlenkářské opravdové sympatizanty Pirátů. Otázka je, zda vůbec tito lidí ví něco o pirátských cílech a myšlenkách. Takže tady nedokážu tipnout počet mandátů. Bojovník za poldr pan Klap je známý, ale dost vzadu. Možná škoda a svědčila by mu vyšší pozice.
  STAN má i přes republikové lapsusy a aféry / Farský, Polčák, dozimetr, nově i ředitel civilní rozvědky/ v Humpolci tým složený celkem pěkně. Tandem Lesina-Hrala odvedl práci při skládání. Přínosem by bylo zvolení jejich dvojky do zastupitelstva. Možná na úkor pana Hraly. Byla by to trochu atraktivnější tvář v politice. Co mě mrzí je absence jediného opravdového člena hnutí STAN. Tři mandáty.

  Zbývá ČSSD. Mnozí, a to z koalice a opozice v Humpolci vidí v soc.dem. černého koně voleb a jazýček na vahách. Kandidátku skládali prý tři muži, těžce se rodila, ale i zde jsou vidět noví adepti na mandát, kteří by nahradili už opravdu okoukanou dvojici jejich stávajících zastupitelů nestraníků. Silným koněm je pan Jůzl, překvapit můžou kandidáti č. 6. a 7. Zajímavý je i kandidát č. 5. Tady se odvažuji tipnout dva mandáty.

  No rošáda se blíží a v záři se uvidí

  1. tak to vidim uplne jinak. CSSD nic. ANO – podle me 3 mandaty. Tam je sila strany, at si rikame co chceme. Babis udelal spoustu prace – i kdyz ho nemam rad. Vubec. ODS – tradice – mandaty dostanou. Stejne tak KDU. Kdo dalsi nedostane nic bude podle me STO. Stan dostene tak 2 a Hugo 3 mozna 4. Prekvapeni se nekona.

 45. Nevolitelné je sdružení nezávislých pod hlavičkou naprosto zprofanovanéhu tzv. hnutí STAN. Jak může soudný člověk kandidovat pod touto značkou ? Navíc jejich první kandidát se mnohdy chová na zastupitelstvu naprosto nemožně a pokud mají být ti ostatní stejného ražení, tak to by bylo terno pro spolupráci na radnici.

  1. Souhlasím, p.Hrala na ZM má výchovu řeznického psa, poštěkává, skáče do řeči a nic věčného sem od něj neslyšel. Hraje si na manažera a kdo s ním jednal osobně,tak ví co je to za hňupa… Jestli se ostatní spolukandidati budou chovat stejně pod jeho vedením, tak můžou rovnou sedávat na náměstí při trzích…

    1. Asi jste nikdy kandidátku nesestavoval, tak vůbec nevíte o čem to je. Mluvil jsem s několika lidmi,kteří na tom letos pracovali, jak z ANO, ČSSD tak i z jiných uskupení.. Je to pořádná makačka a opravdová rachota.
     Mnoho lidí se bojí kandidovat ze strachu kam až situace došla, jiní nechtějí vyvinout žádnou angažovanost už z principu, další nechtějí, že by tam kandidoval někdo, koho z bůh ví jakých důvodů nemusí a pod. Převládají výmluvy různého typu.. Nejčastěji práce a rodina, někdy zakáže manželka či manžel.. A drtivá většina raději smrádek a teplíčko rodinného krbu a raději nadávat,že jsou tam zas tihle a nejsou jiní..
     To je realita Humpolce a nejen Humpolce. Takže je opravdu radostí, že se nalezlo 9×21 lidí..Kteří to zkusí premiérově nebo opakvaně.

 46. Už je mi celkem jedno, kdo tam bude, jen ať to není zase stará garda, která už nám mnohokrát předvedla, že kvůli korýtku se dohodne i s ďáblem. Jsem zvědav, jestli KDU opět udělá podraz, až se budou strany po volbách domlouvat.

   1. KDU jako strana ne, ale jejich „lídrovi“ se nedá věřit ani slovo. Je to největší lhář z radnice.

     1. Kratochvíl se 100% nedostane.

      A když vidím davovou psychózu z MUDr. Bláhové, tak i Pan Brukner bude mít co dělat, aby se dostal.

      Fakt je ten, že za jejich předvedený výkony, by si oba zasloužili, kdyby ze zastupitelstva vypadli.

     2. Lídr ODS důvěru dostane. Pořád tu je poměrně silná i když třeba někdy i utajená vrstva,která ODS bude volit, i kdyby trakaře padaly. S tím je nutno se smířit a respektovat voliče.

     3. Ano, je nutno se smířit s tím že máme za starostu takového frajera, který nevystačí se starostenským příjmem 100 000 měsíčně a musí si přivydělávat prodejem knížek a sešitů ze své firmy bez výběrových řízení městem ovládaným organizacím (školy,školky,knihovna,měkis). Zajímavé je, že se mu stejně úspěšně nedaří prodávat jinam než po Humpolci. Takový člověk bude ukazovat na jiné a moralizovat, ale svůj jasný střet zájmů nevidí a nebrání mu to dalším a dalším těmto kšeftům. V civilizovaném světě by něco takového možné nebylo. Svědomí, slušnost, férovost. To pánovi jaksi chybí. Tak si ho zase nakřížkujte 😉

    1. Ale je ze současného vedení nejlépe hovořící a celkově nejvíc v obraze. Klidně i na starostu by měl..

     1. Prezidenr Zeman je též kvalitní rétor, ale jinak je to lidská žumpa. Bohužel pan Brukner je něco podobného. Chytrý, výmluvný, bohužel pokrytecký a neustále ulhaný. Jeho vlastní zájmy jsou nad zájmy města.
      Myslím, že soudnému voliči stačilo. Čtyři roky a dost!

 47. Pokud budeme předpokládat, že se do zastupitelstva dostane od každé strany alespoň jeden uchazeč, tak z logiky matematiky je skoro vyloučené, aby někdo získal 5 mandátů.

  Hugo 4
  Ods 4
  Ano 3
  Kdu. 3
  Čssd 2
  Ksčm 1
  Stan 2
  Sto. 2

    1. Tradice pěti mandátů je v Humpolci už několik období, možná od roku 2010, v roce 2014 dokonce tři strany po 5 mandátech, v roce 2018 jedna. Takže pět mandátů není nereálných.
     Ano některé strany historicky neprošly. Věci veřejné, poté Strana důchodců F. Burdy, minule SPD a TOP 09

     1. VVéčka neměli ani plnou kandidátku, to jistí už před volbama velkou nevýhodu. Letos má každá strana 21 kandidátů.

 48. Hugo 4
  Ods. 4
  Ano. 3
  Kdu. 3
  Čssd 2
  Sto. 2
  Ksčm 1
  Stan 1
  Pirati 1

  Pokud všechny strany udělají minimálně jeden mandát, je čistě nemožné z volebně matematického modelu podle kterého se volí v ČR, aby někdo udělal 5 mandátu. Zkuste si to v exelovské tabulce namodelovat. Zjistíte sami, že to nejde.
  5 mandátů udělají strany za předpokladu, že se do zastupitelstva všechny strany nedostanou, pak je to možné.

  1. Tak tohle píše asi někdo z jednoho sdružení, poněvadž vím, že oni si takový modýlek chystali a d’Hondtově metodě velmi dobře rozumí. A máte jinak pravdu. 👍🏻

 49. Nechápu, jak můžou lidi volit Starosty pro Občany vedené panem Mikuláškem. Toto je strana, která je účelově sestavená jen pro hájení zájmů pivovaru Bernard.

  Copak to humpolecký voliči nevidí?
  Divím se že se Mikulášek nechává Bernardem takto zneužívat.
  Odporné ja se nechtějí za žádných okolností pustit, kolik v tom městě musí být kostlivců, když jsou ochotni toto všechno podstupovat.

  STO – NEVOLIT, NIKDY!!!

 50. STO
  STandovy Obavy
  😂😂😂

  Hádanka za milión:

  Kolik je na kandidátce STO lidí pracujících v pivovaru?

  Kolik je na kandidátce lidí napojených na pivovar (dodavatelé, či zástupci sportovních spolků če kajících na pivovarské finance)?

  Touto kandidátku se pánové úplně odkopali🤮

  1. Nicméně se jim pravděpodobně podaří urvat 1-2 zastupitelská místa, a o to tu jde.
   Humpolec si asi změnu nezaslouží, mafie tu povládne vesele dál. Čím dál víc to tady připomíná normalizační roky.

    1. voliče tu uráží zejména dlouholetá vládnoucí mafiánská parta, hlavní příčinou proč se drží je to jak znechutila a znechucuje lidi jít k volbám, 60% lidí volit nejde

 51. Když vidím v poslední době četnost návštěv hospodářské kriminálky na městském úřadě a ve Vodaku (minulý týden), tak jsem přesvědčen, že se zde bojí úplně jiní lidé, ale opozice rozhodně ne.

  1. Kriminálka to má úplně ložené. Oni hoši z mafie nerozumí účetnictví, a tam je to jejich fakturování a placení po pěti letech nezakamuflovatelné. Prostě někdo dostane od berňáku megapokutu a od soudu minimálně podmínku, spíš půjde sedět jednatel natvrdo. A protože to bylo opakované jednání, nemůžou čekat žádný pardon. Krácení daně z příjmu právnických osob, krácení daně z přidané hodnoty. Pápá

 52. Už vám taky přišla do schránky ta DOHODA PRO HUMPOLEC? Můžete mi jenom vysvětlit, proč tam je zase většina lidí napojená na pivovar (Bernard, Mikulášek, Kasalová) a propaguje se jenom ODS a její účelovka = STO?

  1. škoda že se opoziční strany nedohodli na ZMĚNĚ PRO HUMPOLEC, spousta lidí nejde volit protože nevidí šanci že se to tady změní

   1. To si pockejte. Nejlepsi je text „osoby, ktere nebudou zhorsovat hadky“. Jsou to hlavne ty, ktery na zastupitelstvu vubec nemluvi. Viz. dr.Dvorakova, Kostricova a jim podobne marne existence.

     1. Dvořáková, Kostřicová, Jirků, vůbec nepochopili o čem ta komunální politika je.

      Když po nich opozice chce vyšetřovat rozkrádání veřejného majetku, tak oni si myslí že to jsou hádky.

      Občani Humpolce nevolte do zastupitelstva tyto zastupitele, kteří v posledních 4 letech mohli zabránit dalšímu rozkrádání našich peněz. Neudělali nic a ještě se chovají arogantně.

      Dobře jim tak, že je Rýzner všechny zažaloval.

      ODS, KDU a STO (starostové pro občany), jsou ostudou našeho města. Nevolitelný, je jedno kdo za ně kandiduje, každý soudný člověk viděl co se zde poslední 4 roky dělo.

 53. V minulosti bylo opravdu těžké si vybrat stranu, která by nebyla klientelisricky propojená s radnicí. ODS, ČSSD, KDU, KSČM nebo TOP vždy táhli za jeden provaz.

  ANO vedené tandemem Štěrbová Křivánek, HumpolecGo v čele s Machkem, Žaloudkovou, Voplakalem a Alenkou, STAN s Hralou, Kamanem, Hermanovou v neposlední řadě Piráti Hendrych, Klap, Žaloudek. Tyto opoziční strany dávají tušit, že volič v Humpolci má dobrý důvod jít k volbám a vybrat si své zastupitele.

  Změna je blíž, než si myslíte.
  23-24/9 přijde min 55% oprávněných voličů.

  1. To máte pravdu. Taky proto se Kratochvíl, Bernard a spol. snaží přesvědčit voliče jakousi dohodou. Jsou naivní. Zdravý rozum přece potvrdí, že tihle pánové mohli pro město pracovat 12 let, ale udělali prd. Pracovali jenom na rozvoji svých podnikatelskylch aktivi = rozrůstání pivovaru nebo prodej knížek školám. Já ten pamflet, co mi přišel dneska do schránky rovnou vyhodil. Kážou vodu, ale pijou víno /nebo spíš tady pivo/.

    1. Je smutné, že to šibalovi Kratochvílovi stále prochází. Evidentně tu mafie ovládla i kontrolní komise a výbory, když je toto možné.

     1. Kontrolní a finanční výbor vedli celé období zástupci opozičních stran. Pan Voplakal a pan Hrala.. Ptejte se u nich..

     2. Kontrolní výbor vede komunista Hrdlička, pokud je mi známo z diskuze s p. Křivánkem.

     3. Pan Hrala to otevřel na zastupitelstvu, ale nenechali ani hlasovat.
      Je to pořád dokola, opozice upozorní na neefektivní plýtvání, střed zájmů, rozdávání zakázek kamarádům, najdete o tom zápisy ve FV, bohužel to je tak vše, koalice má většinu i ve výborech i v zastupitelstvu. Svojí nechutí a arogancí se současné vedení zprofanovalo dokonale.

      Proto si pan Bernard najal profi PR agentury, aby se pokusili udělat nemožné.

      Z celostátní politiky víme, že Babišovo zloděj křičí, chyťte zloděje, zabalené do kvalitního PR, funguje.

      Reinkarnace jejich vyčpělé koalice, je v rukách voličů!

      Věříte jim jejich prozření?

  2. Vidět naději v panu Žaloudkovi,který byl letitým členem ODS a najednou se dá k Pirátům je opravdu utopie.
   Pan Klap je vzadu a šanci nemá na postup.

   1. Naděje umírá poslední. Pan Klap se může vyšvihnout. Stačí mít o 10% více hlasů, než kolik činí průměr pro danou stranu. To není nereálné. Můj hlas určitě dostane.

    Piráti by mohli dosáhnout na cca 9000 hlasů. 9000 / 21 = 429 hlasů. Ty + 10% = 472 hlasů a jde automaticky nahoru.

    1. Jednoznačně pan Klap křížek, stejně tak pan Kaman!
     Oba si zažili na vlastní kůži jaká arogance sedí v zastupitelstvu a že tito dlouholetí zastupitelé mají zájem o vše jiné než práci pro běžné obyvatele. Odpovídající kanalizace na Stromovce a v dalších pravidelně plavajících částech města by měla mít přednost. To by ale musela být pivovarská, aby se někdy konečně zrealizovala.

     MĚSTO PRO BYZNYS STANDY A KAMARÁDŮ už ukončete!

    2. Když kandiduji za nějakou stranu,měl bych trochu znát i proud toho, co tato strana chce celkově. Obávám se,že u humpolecké kandidátky Pirátů šlo o to najít zastřešení,které jim umožní kandidovat. Ale pochybuji, že třeba pan Klap ví o Pirátech něco víc. To ve vší úctě k němu.

     1. a že se ani trochu neobáváte dalších škod, které napáchá současné nekompetentní vedení…

 54. To, že STO je prodloužená ruka ODS není žádná novinka. Jestli sledujete situaci na kraji tak víte, že STO+ODS kandidovaly posledně spolu. Takhle vypadaly výsledky. https://volby.cz/pls/kz2020/kz351?xjazyk=CZ&xkraj=9&xnumnuts=0&xstrana=46

  Mikulda chtěl pulcodně být lídr ANO. V Pejru ho ale vyhnali dveřma, tak se chytil stébla a vyrukoval se STO. Já bych mu dal název STOp. Nechci politiky, který převlíkají kabát jak se jim zrovna hodí.

  1. Na kraji šli aspoň rovnou spolu a netajili to. V Humpolci raději postavila každá svojí kandidátku, což je strategický záměr … a jednoznačně účelový.

   1. Dohoda ODS a STO, je dohodou o nekonečném vládnutí místní ODS a spolumajitele pivovaru, který chce v centru města budovat svůj podnikatelský sen.

    To vědí všichni lidi zdravého rozumu!

    1. Na této podivné Dohodě se jednoznačně odmítly účastnit historické humpolecké strany a to ČSSD a KDU- ČSL. Díky jim za to, že ve vedení jsou lidé, kteří prohlédli tuto vábničku.

     Rozhodují pouze voliči, kteří vyberou, nikoliv manažeři rychlokvašných spolků s podivnými návrhy.

 55. Vyber se nam silne zuzuje. Akceptovatelnych kandidatu z jednotlivych partaji moc neni .A davat hlas lidem o kterych nikdo nic nevi je jak kupovat zajice v pytli.

  1. Jenže právě bez zvolení oněch nových neznámých tváří žádná změna nebude. Když vyčistit tak pořádně…Výběr je velký

   1. přesně tak, radši zvolím Pepu K. který je mladý a plný energie než ty nekonečně recyklované figurky pana Standy

 56. Já bych si počkal s čím přijde policie, nikdo z nás kromě Rýznera a jeho právníků, nezná přesné znění trestního oznámení.

  Zároveň všichni v Humpolci tuší, že to asi plácnutí do vody nebude, tzn. volit lidi jako Kratochvíl, Brukner, Kukrechtová, Arnotová, Balnohová, Bendl, Bernard, Čáp, Dvořáková, Hrdlička, Jirků, Kostřicová, Mácha, Mikulášek, Namyslo a Vystrčil, by bylo hrubě nezodpovědné.

  Tito zastupitelé buď jsou tak hloupí, nebo v tom jedou, nebo je to kombinace, že někteří v tom jedou a zbytek je tak hloupý, že jim to pomáhá krýt.

  To znamenal těchto 16 lidí je v zájmu našeho města nevolitelných.

  Nenechte se opít PR agenturou pivovaru Bernard, která nám bude tvrdit, jaká úžasná dohoda pro Humpolec se zde nabízí.

  Kryjí si jen vlastní kůži, jelikož se bojí dalších kostlivců a rozšíření vyšetřování. Pro některé jedince spojení jejich jména s podezřením z rozkrádání, může být smrtící koktejl jejich podnikání na malém městě, někteří můžou mít i celorepublikovou ostudu.

  Volte s rozumem, přijďte volit 23-24.9.

  1. Máte pravdu, jestli se tady něco má zásadně změnit, je nutné aby se lidé zvedli a šli k volbám.

 57. Na to v Humpolci vsází pan Bernard a jeho PR agentura.

  ODS, STO, KDU s podporou ČSSD (Namyslo, Balnohová) a KSČM!

  DOHODA pro staré dobře zajeté koleje, kde každý ví kde je jeho místo a kdo v Humpolci opravdu VLÁDNE.

  1. Zase ten ohromný strach z dvojice Balnohová, Namyslo.

   Kde bere autor jistotu,že lidé znovu vyberou tuhle dvojici? Kandidáti ČSSD jsou přitom celkově zajímavě rozvrženi. Strach z Namysla a Balnohové už mají v ANO, ve STAN a možná i v Hugo.

   Podělat se na začátku voleb ze dvou kandidátů za ČSSD, to tady v historii ještě nebylo. Ale jak je vidět, tak to letos asi opravdu tak je. Jít do voleb a bát se hned na začátku, to nesvědčí o opravdu silném potenciálu.

   1. hugo je podelany ze vsech, respektive vsichni kdo nejsou s hugo jsou proti a proto jsou blbi a nechapu je. A bud je to jejich problem, nebo jsou to proste blbci.

    1. Omyl. Velký omyl. HUGO se právě vůbec nebojí. Nemá co ztratit. 4 roky pracovali v opozici, proč by se měli bát? Z toho vašeho příspěvku úplně čiší obava někoho jiného. Jste moc čitelný, zkuste zapojit trochu kreativity.

     1. tak to ses tezce na omylu. ja se naopak strasne tesim, fakt. ale kdyz si prectu ty prispevky a agitace a mimodeky u vsech moznych temat, plus info od panu z redakce, ze nekteri reaguji sami na sebe, pak mi z toho vychazi strach jenom jedne partaje. resp. mozna ne strach ale obava s nenaplneni vizi a zadani od sponzora. Protoze uprimne, jestlize tady je neustele sito do toho ze vsichni ostatni krom Huga jsou geronti, tak 99% volicu ostatnich stran se tohoto diskuzniho souboje neucastni. No a pak to vychazi na krasne 4 mandaty pro Hugo a prakticky nulovy potencial z duvodu rozhadanosti a osobnich invektiv k vetsine ostatnich sdruzeni. Tj. tesim se. Fakt se tesim. Jenom jsem si fakt jistej, ze lip nebude.

 58. A pokud takových strašpytlů bude víc, tak se nových tváří opravdu nedočkáme. Rekordní počet to není, už v roce 2018 bylo devět uskupení a stran.

 59. Namyslo a Balnohová v posledních 12 letech hlasovali vždy s ODS.

  Zároveň jsou to tváře, které vždy lidi zvolí, i když jejich výkony jsou mizerné.

  To jsou fakta, né strach!!!

  1. Je to strach všech opozičních seskupení a to právě z těchto dvou jmen. Nechápu to,protože pokud opozice jde do voleb a už předem počítá, že ČSSD podpoří stávající koalici, tak se prostě bojí. Nevěří ani v to, že vítěz případný z opozice získá alespoń pět mandátů. A veřejnost je strašena jmény Balnohové a Namysla. On tam jiný nekandiduje asi.
   Osobně znám mnoho lidí z kandidátky ČSSD a jsou to lidé,kteří si s ODS nijak zvláště nerozumí.

   Jasným důkazem je razantní odmítnutí tzv. Dohody pro Humpolec.

    1. Znovu je nutno ptát se,proč tato dvojice je tedy volená tolik let,když tak škodí městu? Na to diskutující nikdy nedokáže odpovědět. Voliči rozhodují a je třeba to respektovat a mít úctu k jejich hlasu.

     1. Rozhodnutí voliče nikdo nezpochybňuje.

      Tak jako není možné zpochybnit s kým Namyslo, Balnohová zvedají ruku.

      Všichni voliči ČSSD a těchto jedinců, jsou si jistě dobře vědomi, komu dávají mandát a evidentně, jsou se svojí volbou spokojeni, když ji neustále opakují.

      Jen se těm voličům divím, že nevolí rovnou ODS.

     2. Zkuste napsat, co ta zmíněná dvojice za dlouhá léta přinesla obyvatelům.
      Aféry pana Namysla s odpouštěním milionů firmám jsou dohledatelné i na videu, je tam vidět i pasivita této dvojice. Co třeba udělali pro občany Stromovky, kterou za své působení viděli několikrát plavat? Jmenujte konkrétní věc, pokud můžete. Nebo proč tam ti lidi jsou, když za nimi není nic konkrétního vykonaného? Co je žene tam být dál? Touha po moci, ego nebo co?

     3. V prípadě Namysla z doby místostarosty 2014-2018, porušování zákona o veřejných zakázkách.

      Ale humpolecký volič, jak vidno je tolerantní tvor.

     4. A nezapomínejte, že Namyslo nechal stavět pivovar Bernard, černé stavby, neboli hoši se na úřadě dohodli, že to Standa udělá nezákoně, a když na to někdo přijde (Humpolecgo), tak se řekne, že to udělal pro lidi a kdykoliv to prý udělá znova.

      Máme to skvělý tým a skvělou jejich DOHODU pro PIVOVAR.

     5. A za to, že na to Humpolecgo přišlo, že se zde v zájmu pivovaru porušují zákony, tak se na ně představitelé koalice naštvali, že prý se Hugo hádá, nějaký zákony nebo principy dodržovat, jaká drzost, fuj. Přeci, když mám kámoše na radnici, tak v zájmu města nepotřebuji zákony, vždyť pivo se vaří pro lidi.

      Ať žije DOHODA pro PIVOVAR

      Vaše ODS+STO= spokojený Standa

 60. Jediný kdo se opravdu bojí výsledků voleb je Stanislav Bernard. Vykoupil 3 baráky kolem pivovaru za cca 25.000.000 korun a chce stavět novou halu na jejich místě.

  Se změnou na radnici by musel tuto investici vyhodit z okna a jít za město.

  Proto nová strana Starostové pro Občany a lídr zaměstnanec pivovaru pan Mikulášek.

  Proto Dohoda pro Humpolec.

  Proto návrat Jiřího Kučery.

  Je to až panický strach a přemíra aktivity zabalená do hezkého PR!

  Kdo si myslíte, že platí agenturu, tu hezkou obálku, dopis roznášku do schránek atd. atp. Nikdy nic v minulosti nedělali a najednou se úlisností můžou přetrhnout.

  Proč asi? Pro koho bude koalice ODS, KDU, STO s podporou ČSSD a KSČM, sloužit? Pivovaru Bernard a jeho expanzi v centru Humpolce.

  Kdo to tak chce volí výše uvedené strany a lidi z těchto kandidátek.

  1. no z tohodle prispevku to spis vypada ze Standa to ma osefovany a boji se nekdo jiny, kdo to osefovat nedokaze nebo nechce. Nebo oboji.

 61. Ano klientelisticky osefovavat, nechavat jine firmy rozkradat verejne finance, politiky politikarit, tlacit na cleny zajmovych spolku a hrozit nezaplacenim sponzoringu. Dekuji bohu, ze toto opozice nedělá nebo neumí nebo jednoduše nechce. V takovem meste dlouhodobe zit se nechce.

  Nota bene; tak dlouho se chodí se dzbankem pro pivo, az se ucho utrhne.

  Vse je jen otazka casu a ten se stare garde krati.

 62. Jejka, zacina to byt fakt zajimavy. STO a ODS predstavuji svoje kandidaty. Tady mame pripad, kdy jedna zajmova skupina dokaze postavit 42 lidi misto 21. Acko a becko tym. Jak ve fotbale. A vsechen humbuk kolem plati pivovat. Letos ho ty volby vyjdou na par micu. Ale kdyz uspeje, vrati se mu to obratem. Volici budou letos klicovi na vsech stranach.

  1. Jj, zato když uspěje opozice, budou moci pro město zakoupit sve předtím vygenerované pseudoprojekty typu rybník v kopci a taký nebudou škodní, ne?

   1. Jo, to je přesně vaše logika a přístup, krásně odhalujete svoje myšlení. Já si tipnu, že:
    A/ opozice nebude dávat práci svým kamarádíčkům
    B/ opozice bude takový zakázky pořádně soutěžit a to nejen na cenu

    Tolik k vašemu myšlení ala podle sebe soudím tebe.

    1. Ne, tím jen volně navazuji na logiku vaši, přísně polarizační. Všechno jejich je fuj, všechno naše bude skvělé. Umíte vidět svět jen černobíle, jako souboj. Myslím, ze většina lidí to takhle nevnímá.

     1. Vy pisete o polarizaci ale Humpolec je na dosah normalizaci. Po letech zpatky do let nesvobody. Staci si precist prohlaseni k DOHODE PRO HUMPOLEC. Stara garda chce klid na praci. Diskuzi na schuzich zastupitelu nazyva jako hadkama a chaosem. Kde to jsme? Lidi bez ekonomickeho vzdelani rozhoduji o milionech jak kdyz bicem mrska. Kostricova chce bojovat za mistni casti, ale v Hnevkovicich byla za ctyri roky na setkani OV asi tak jednou. Pokrytec hadr! Chytremu napovez, hloupeho kopni.

     2. Je tady pan Loskot? Mohl by odpovědět, jak zastupitelka a radní Kostřicová pomáhala Hněvkovicím v posledních 8 letech. To bude objektivní informace přímo od zdroje, když se na webu IK chvástá příslibem většího zapojení místních částí do dění ve městě a intenzivnější spoluprací s osadními výbory.

     3. Podívejte se na to pragmaticky, zastupitelé typu IK udělají pro obec to nejlepší, když vůbec nic nedělají. Takže IK skutečně udělala pro Hněvkovice to nejlepší, co mohla. 😉

     4. jejda, to jsme si nabehli. ted jsme s tim ocernovanim za blbce….

     5. „orientaci v žádostech a požadavcích Hněvkovic má dost neakční“

      píše Loskot

      takže jinými slovy kde nic tu nic

     6. na setkani byla asi tak jednou…. pises ty, Loskot pise ze lzes!

     7. ad 14:07

      já nelžu, v 6:56 to psal někdo jiný 😉
      jestli si tady ty (agentura PR Bernard) píšeš sám se sebou, tak můj případ to není

 63. Alkohol, zamykání se s naivními studentkami v kabinetě s kanapíčkem ….. hnus velebnosti, tak tohle dělá ve městě radního a chtělo by to ještě výše ?!? Už spadni ! A s tebou všichni, kdo o tom věděli a nic proti tomu neudělali !!

  1. Spousta lidí o tom ví, ale nenašel se nikdo kdo by ho hnal k zodpovědnosti.
   V Německu by za to seděl.

 64. Dobrý den. Byl jsem známým kontaktován, že je tu mé jméno zmíněno v souvislosti s dosluhující zastupitelkou za ANO a nyní kandidátkou za hnutí STO, paní Kostřicovou. Musím tedy reagovat.

  Paní Kostřicová, pokud ji osadní výbor pozval, tak vždy přišla. Omluvila se jen jednou. Na veřejnou schůzi se v březnu 2022 dostavila také. Chci upřesnit, že tzv.patronkou naší místní části byla jen od roku 2018, tedy ne osm let. Tato informace je mylná. Je to jistě slušná paní, lidsky nic proti ní nikdo mít nemůže, ale orientaci v žádostech a požadavcích Hněvkovic má dost neakční. Ale není lehké se vyznat ve všem. Takže nikoho vysloveně odsuzovat nemohu a nechci.

  Problematika místních částí není jednoduchá, každá z připojených vesnic má svá specifika a jiné požadavky. Ale často i dost podobné, např. opravy komunikací. Občany bohužel mnoho neláká ani být členy osadních výborů. Nevnímají v OV orgán, který má nějakou pravomoc. Kritiků, kteří jsou velmi chytří a ví, jak by vše zlepšili je vždy hodně, když jsou osloveni, aby do osadního výboru vstoupili či kandidovali, tak najednou už nemají čas a nebo padne odpověď ve stylu, že si přece nebude dělat zle.

  V novém volebním období by opravdu stálo za to, aby se noví zastupitelé celkově zamysleli, jak dál s místními částmi. Zda je tzv. patronace zastupitelů dostačující.
  Investice jsou nutné v každé místní části a vše samozřejmě záleží na stavu městských financí. Co se upřednostní v rozpočtu a jak se ho podaří naplnit. To je hlavní priorita.

  Roky 2022-2026 budou jistě patřit mezi velmi náročné. Nejde jen o boje na východě Ukrajiny, ale ani covidová nákaza neřekla své poslední slovo, ač bychom to jistě všichni toužebně chtěli. Všechny tyto aspekty ovlivní i naše město.

  Přeji všem zde diskutujícím hezký závěr léta a pevné zdraví především. To je totiž opravdu alfou a omegou naprosto všeho. Kdo mě zná osobně, tak ví, že mluvím z osobní hluboké zkušenosti.

  Zbyněk Loskot, kandidát ČSSD do Zastupitelstva města Humpolce.

  1. Dohoda mi dává smysl.
   Jsem přesvědčen, že díky dohodě se bude i nadále v našem centru města ….

   Příspěvek byl odmazán Axlem z redakce. Až se milý pane začnete pod své příspěvky podepisovat svým jménem a nebudete sem cpát nesmyslně podpisy pod komentář cizím(y) jménem/y, tak Vám je přestanu zase umazávat!

  2. Ing Jarmila Kasalová HR ředitelka.
   Jen zapomněli napsat, že pracuje pro náš Rodinný pivovar Bernard.

   Se mi zdá, že těch lidí na kandidátce STO a těch podporovatelů a garantů Dohody, je s pivovarem Bernard, spojeno nějak hodně.

   Cui bono?

 65. „Humpolec je moje rodné město a záleží mi na jeho dalším rozvoji k lepšímu. Proto i v příštích volbách dám přednost výběru osobností napříč různými stranami. Líbí se mi možnost dát svůj hlas lidem, které znám, které respektuji a kteří spolu umí spolupracovat.“

  No já a moje okolí to vidí podobně. Výběr napříč stranami, s vyjímkou komárů.

  1. Dohoda pro Humpolec, je dohodou pro další expanzi pivovaru v centru města.

   Babiš a Bernard jsou mistři skvělého a líbivého marketingu.

   Uvidíme kolik voličů to podpoří vs. kolik jich prokoukne.

   23-24.9. Se dozvíme odpověď.

   Pojďme volit, je to naše město a někdo ho spravovat musí.
   Komu dáme mandát na další čtyři roky, záleží jen na nás.

   Bude to těsné, každý hlas může rozhodnout.

   1. „Kandidáti, u kterých máte jistotu, že nebudou zhoršovat hádky, ale spolupracovat“

    Jako opsané z Rudého práva, který že je rok?
    A co bude za spolupráci? Pivo za deset + knížka?

  2. Rovněž využiji výběr lidí, které znám. Piráti+Stan+Ano+Hugo. Díky za ujasnění kdo je kdo, lidé z STO jsou pro mě nevolitelní jako ODS. Přijďte volit, jestli chceme změnu tak je třeba každý hlas.

   1. Bohužel volbou křížkováním nepomůžete konkrétnímu člověku na post zastupitele. To je stará pravda.

   1. Jojo, to už komanči věděli, že to co v roce 1948 ukradli je prožráno a že to bude zase potřeba předat pracovitým lidem aby to vskřísili.

 66. DOHODA PRO HUMPOLEC = intriky (ne)mocných. Lidi, co vladli mestu poslednich 30 let zjistili, ze tyhle volby nemaji vyhrany a tak se snazi a Bernard s Mikulaskem plati milion agenturam pomahajicim s propagaci. Zabava sledovat.

  1. Ta jejich dohoda vypadá, že si už rozdělili mezi sebe funkce a že volby budou jen formalita.
   Nevím jak to působí na jejich věrné voliče, když jim naservírují seznam správných lidí…

   1. Jak tohle může napsat.. Nic předem jasné není a nevyšilujte..Nikdo neví, kdo se nakonec dostane do nového zastupitelstva

 67. Dohoda pro Humpolec.
  Dohoda pro pivovar Bernard.

  Volte ODS + STO + KDU = jistota dohody, která jim bude vyhovovat!

  1. nejen pro pivovar, Kratochvíl bude dál prodávat knížky bez výběrových řízení, Brukner vymyslí s kamarádem náměty jak pustit městu žilou dalších pár milionů za zbytečné studie na cokoli, atd.

   všichni co budou spolupracovat nebudou škodní

   no a my to zaplatíme z našich daní 🙂

 68. Opravdu je humpolecký pravicový volič, tak jednoduše zblbnutelný, že bude věřit dohodě mezi ODS a lidmi jako Kostřicová, Dvořáková, (obě v minulém období kandidovali za Babišovo ANO)Mikulášek (PR manažer pivovaru Bernard a též kandidát ANO), Kaňová (dlouholetá volička Miloše Zemana).

  Nevěřím, počkám měsíc, ale tato dohoda pro Humpolec, jsou jen sladké řečičky, kde není nic opravdového, krom zájmu pokračovat ve vládnutí v Humpolci, jelikož nejvíc je to dohoda pro Standu Bernarda a jeho pivovar.

  Karle Kratochvíle, kde jsou vaše hodnoty? Víte, co je to vůbec pravicová politika? Nebo už je to jen o pragmatismu.

  A vytvoření jakékoliv koalice, která bude poslušně zvedat ruku, jak se jí nařídí!

  Hlavně klid na práci a žádné diskuze.
  Žádné otázky, žádné aktivní občany.

  1. Mají pravdu, je tu chaos. Nedá se tu klidně krást, jako dřív. Kučera pozve modrý tanky, aby tu byl klid.

 69. Doufám, že lidé a kandidáti z KDU mají ještě dostatek rozumu aby nevolili a nepodporovali tuto tzv. „dohodu“. Jiřík Kučerů vylezl z hrobu aby popřel sám sebe, že už nikdy nebude kandidovat. Ještě měli oslovit Honzu Kotna aby podpořil ten paskvil. Tímto pamfletem si hoši z ODS volby prohráli.

  1. Tohleto je profesionální marketingová kampaň. Voliči by si také měli klást otázku, kdo ji platí a proč asi se mu vyplatí investovat kolik statisíců Kč do poutačů na ulici, facebooku apod. Tzv. „oběd zadarmo“ totiž neexistuje.

     1. Jsem rád, že se ČSSD k dohodě nepřipojila. Tím máte mé hlasy jisté.

   1. Wow. Trefné a přesné. Je pravdou, že tak aktivní opozici jako HUGO a STAN město od r. 1990 nemělo. V řadě aspektů předčilo pouhých 5 lidí ve složení Žaloudková, Hrala, Machek, Alenka a Voplakal vládnoucí koalici a radní. Stálo by za to spočítat, kolik podnětů a návrhů k projednání za ty 4 roky představili. Z řad opozice! No a teď nastává čas, kdy se budou sčítat karty a body. Takže proto je řada slabých „politiků“ velmi napjatá, protože se z koaliční lavice může stát rázem opoziční. A to bez ohledu na milióny, které se mohou investovat do kampaně. Uvidíme za měsíc, komu je město nakloněno víc. V opozici to už nejsou platy a odměny za uvolněné pozice.

 70. Jo to bejvaly časy. Lidi se o komunální politiku nezajímali, zastupitelé byli poslušní a vedení si mohlo prohlasovat co uznalo za vhodné.

  Příchodem opozice (HumpolecGo, STAN), se hodně věcí změnilo.

  Chceme staré dobré časy, kdy jsme si mohli dělat, co jsme chtěli.

  Chceme Dohodu pro Humpolec
  Chceme ještě víc zaměstnanců pivovaru v našem zastupitelstvu.

  Čím lépe pro pivovar, tím lépe.
  Všichni slušní lidé to tak chtějí, kdo to nechce není slušný.

  Pryč s HumpolecGo, pryč se STAN, pryč s Piráty, Pryč s ANO, šťourají, podávají trestní oznámení, chtějí výběrová řízení, nechtějí střed zájmů, chtějí efektivně řídit finance atd….

  Volte ODS + STO + KDU = nedovolí nic co troufalá opozice chce prosadit!

  Dohoda pro Humpolec – Vaše jistota, že se nic nezmění.

  1. Kdo nechce spolupracovat, ať se odstěhuje z Humpolce pryč. Už se těším až to od Kučery opět uslyšíme.

   1. Pan Klap by mohl vypravet, jak s nim clovek, ktery se ted chvasta, ze zjedna klid, na radnici v kancelari tehdy jako starosta jednaval.

 71. Hele, odhlednu od politiky, ale vyslovene osklive reklamy s textem dohodaprohumpolec.cz zaplevelily humpolecke lampy. Muze mi nekdo rict, kolik za zo plati mestu jako majiteli ver. osvetleni a kdo to schvalil? Neni to tak, ze si stavajici papalasci z rady priklepli bezplatny pronajem reklamnich ploch?

  1. To je velmi dobrá otázka.
   Ptejte se na radnici, zákon 106 o svobodném přístupu k informacím, kdy vám musejí poskytnout požadovaná data.

 72. Fakt se tady bavim a muj nestranny nahled je, ze Hugny zacinaji trochu ztracet nervy. Ja bych na volice zapusobil s vetsi davkou diplomacie a kampan konkurence bych oplatil vetsi kampani nez maji oni.😉 Samozrejme ne tady.

 73. Vy se bavíte nad Hugem, já zase nad letákem Dohody. Poté, co se mi dostal do ruky, se mi chtělo zvracet z těch řečí, které tam jednotliví aktéři vedou. Škoda, že někteří lidé mají krátkou paměť a nechají se opít rohlíkem. Snad nikdo už nemůže věřit Jirkovi Kučerovi, že chce něco spojovat. Vždyť je to výsměch rozumným lidem v tomto městě.

  1. Nerozčilujte se nad Dohodou, je to jejich volební prezentace, jejich projekt. Volič si jistě vybere a rozhodne. Nebojte se..Pamětníků je dost a ví..
   A pokud máte strach z elaborátu zvaný Dohoda, volte ty, kteří ho nepodepsali. Je jich opravdu většina.

   1. Volič, který chce změnu, má jasno. Ti, co byli nerozhodnutí a vidí milionovou kampaň na přivábení oveček, dostali velmi jasný signál. ODS na celostátní úrovni horuje po deagrofertizaci, humpolecká ODS tlačí svého oligarchu k absolutistické moci. Kučera tu za své éry vyrobil intrikami obdobu národní fronty, kdy opoziční názory neexistovaly. Když přišlo ANO se Štěrbovou, byl nepříčetný a utekl z politiky. Teď se vrací z politického záhrobí aby vrátil čas.
    Všichni, kdo sledovali dění, měli možnost vidět narůstající aroganci vedení. Občan na zastupitelstvu byl jen nepříjmeným hmyzem, který obtěžuje a překáží. Všechny vznosná slova o práci pro občany jsou od těchto lidí prázdná a falešná. Starosta s místostarostou si vedle oficiálního příjmu zajistili „vedlejšáky“. Jeden prodával knížky a sešity školám a školkám, druhý dohazoval kamarádovi městské zakázky. Vše bez jinak běžně užívané veřejné soutěže. Jasný střet zájmů, ale účel světí prostředky.

    Každý se můžeme svobodně rozhodnout, jestli se na toto chceme koukat dál.

     1. To by se muselo zkoumat nabytí majetků u potomků našich radních. Tam je jejich Achillova pata.

 74. Martin Charvát reklamní eso v České republice je autorem Dohoda pro Humpolec.

  Kolik to asi tak stálo peněz? A kdo to platil? To vše z lásky k Humpolci a našim občanům.

  Není potřeba ani napovídat, je naprosto jasné jakým zájmům a jaké firmě bude tato dohoda sloužit.

   1. Jo a na on-line kampaň na sociálních sítích používají

    https://www.instinct.agency/

    Na Humpolec dost profesionálních lidí, kteří se točí kolem Dohody pro Humpolec. Zřejmě dobrej oddíl 😉😂😉

    Tady asi panu Bernardovi na výsledku voleb hodně záleží, možná víc než na Humpolci.

    No jo no za peníze v Praze dům nebo od pražáků profesionální reklamní kampaň.

 75. Kolik už asi Bernarda propagace Dohody stála?
  Zombie Kučera musel vylézt z politického hřbitova, aby ovčané mohli volit staré „prověřené“ tváře.
  Mikulášek není s to, aby veřejně přiznal, že na radnici hájí jen zájmy Bernarda, tak musel do STO.
  ODS = STO = Hnus.
  Letáky cpou do schránek, kde je jasně napsáno, že reklamu nikdo nechce. A nějakej týpek z Prahy se bude rozčilovat nad svým duševním průjmem, tedy pardon, vlastnictvím.

  1. Ale tak opozice má za sebou také bohatého stvořitele, nic mu nebrání v tom zafinancovat podobnou kampaň. Navíc jsou mnohem chytřejší než kdokoliv jiný, takže bych se divil, kdyby neudelali mnohem lepší kampaň za hubičku.

 76. Nikdo tady nekňučí, to se jen konstatuje, že dotoho Standa Bernard sype hodně peněz.

  Za Hugem nebo jakoukoliv jinou stranou nejsou miliony v kampani.

  Je to stejný jak v celostátní úrovní
  Babiš má velký zájem dává velký prachy do Marka Prchala a ten dělá skvělý kampaně. Bernard má velký zájem vládnout dál v Humpolci, dává do toho velký prachy má své eso v podobě Martina Charváta.

  Jak jsme viděli v parlamentních volbách minulý rok, velký prachy vám nedávají jistotu, že ty volby vyhrajete.

  Volič není hlupák!
  ODS + STO nevyhrajou!

    1. 1) Zdenek nemá zájmy stavět ve městě další halu, jako pivovar Bernard, který pro tyto účely vykoupil další rodinné domky v sousedství pivovaru a potřebuje většinu v zastupitelstvu města ke změně územního plánu.

     2) zdenek se určitě nebojí forenzního auditu, který nám konečně objasní jestli se pivovar Bernard obohatil na úkor města

     3) Zdenek již není politicky činný v žádné straně

     4) Zdenek se stehuje i s rodinou do Anglie

     1. To stěhování mi přijde opravdu hezky načasované. Rozdělený Humpolec a aktér hlavní jede dělat byznys za La Manche.

   1. Pokud zde někdo neustále podsouvá, že Hugo říká o humpoleckých voličích, že jsou ovce, tak zapomíná že tito voliči již před čtyřmi roky velice dobře volili a zvolili 4 zastupitele za Hugo a 1 za STAN. Jsem přesvědčen, že v letošních volbách to bude ještě lepší.

    V ANO už nejsou pivovarské loutky, kandidují Piráti, HUGO a STAN obhajují své čtyřleté působení.

    Myslíte si, že po volbách budou mít tyto strany méně zastupitelů než v posledním období. Silně pochybuji!

    Voliči v Humpolci jsou jistě svéprávní a nepotřebují ani nápomocné berličky v jejich suverénním rozhodování.

    Důležité je jít volit!

    23-24.9. Se to rozhodne, kdo bude a jak šéfovat našemu městu.

    Pojďte volit, je z čeho vybírat!

    1. Přejme si, aby po sečtení výsledků voleb měla některá strana či hnutí 5-6 mandátů. Tedy,aby byl jasný vítěz voleb. Pokud se tak nestane, bude jednání dlouhé a složité.

     1. Jednani muze byt rychlejsi nez se zda. Ono tolik kombinaci zase do uvahy nepripada. Ne kazdy chce jit s kazdym. Komunisti treba budou v opozici, ikdyz s jednim blokem a STO jenom zdanlive. U dohody budou komamci do poctu 11 dobry.

     2. Dá se předpokládat, že komunisté získají opět dva zastupitele. Potom by mohli být rozhodující silou pro panování ODS. Při počtu zastupitelů ODS 5, STO 2, KDU 3 bude muset ODS sáhnout po ČSSD (která ráda půjde) nebo právě po KSČM, kdyby zisky mandátů byly nižší a nestačily. No bylo by to extra pikantní, aby nám vládla ODS v koalici s komunisty 🙂

    2. Naprostá pravda, současná pravá opozice (HUGO a STAN) obhajují 5 mandátů.

     Piráty a obrozené ANO rozhodně těch mandátů bude víc než před čtyřmi roky.

     Třeba to nebude vítězství, ale ono s 8-10 mandáty,, vás koalice nemůže tak lehce ignorovat, jako když těch mandátů máte 5.

     Notabene nikde není psáno, že strany HUGO, ANO, STAN a Piráti s podporou ČSSD (pokud se tam dostanou lidi jako Krbec, Loskot, Jůzl), neudělají 11 mandátů.

     Je to hodně vyrovnané. Bude to konečně zajímavá podívaná, každý hlas může rozhodnout.

     23-24.9 přijďte volit! Je to naše město a kandidátů je hodně!

     1. Ano, je tu reálná šance na změnu. Konečně po 30 letech vlády ODS.

 77. citace: „Aby se nám tu dobře žilo, musíme se spolu umět dohodnout.
  V atmosféře hádek a útoků se nedá budovat město.“

  Se slovy nelze než souhlasit. Proč ale tato slova, tento přístup neplatil pro sousedské vztahy pivovar versus okolní rodinné domy? Proč jsme byli svědky nátlaku, silového řešení při rozšiřování pivovaru?
  Proč lidé, kteří si svépomocí postavili v ulici Jihlavská řadovky, nestáli pánům z pivovaru a jejich zastáncům za normální, slušný dialog? Proč byl pan Kaman, který za tyto lidi mluvil na zastupitelstvu umlčován a urážen?
  Kde byla ta lidskost a vřelost, kterou se nám tu nyní snažíte nabízet? Čemu se dá věřit? Vždyť vždy jednáte jen ve svůj prospěch a na sílu. Od teď budete úplně jiní? Jako fakt?

  1. Máte pravdu. DOHODA PRO HUMPOLEC je jedna velká šaškárna placená z pivovaru. Jako věřím, že by mohla mít šanci na úspěch, ale musemi by za ní stát úplně jiný garanti. Ti, co jsou pod ní teď podepsaní jsou už politicky odepsaní. Tady se ukáže, že ani miliony utracených peněz nespasí lidi, co pro město a pro lidi pořádně za 4 roky nic neudělali. Brukner opět ukazuje, že je velký stratég. Věděl, že DOHODA je cesta do pekel, protože si její představitelé samo protiřečí a tak se nepřipojil.

  2. Další možný výklad výše uvedené citace: „Aby se nám tu dobře žilo, musíme se spolu umět dohodnout“. Nabízí se otázka: Aby se dobře žilo komu? Na čem se musíme spolu dohodnout? To zní spíše takto: Kdo není s námi, je proti nám, a to už občané v době totality zažili.
   Další citace: „Dohodli jsme se, že spojíme své síly pro naše město…“, ale hlavně je z toho cítit – ať nám do naší dohody nikdo nemluví!
   „Jsme lidé, kteří mají zkušenosti a víme, že je třeba táhnout za jeden provaz, aby se nám tu dařilo“. Souhlas, tito lidé mají značné zkušenosti, že lze prosadit hlasováním slabou nadpoloviční vetšinou v zastupitelstvu jakýkoliv návrh, často bohužel ve prospěch jedné firmy…
   „Chceme dát lidem možnost vybrat si místní zastupitele, u kterých mají jistotu, že nebudou zhoršovat hádky, ale naopak budou spolupracovat“. Vážení voliči, ano u těchto zastupitelů máte jistotu, že budou pouze zvedat ruku podle pokynů a nebudou se na nic ptát, pouze budou bezproblémově tiše spolupracovat (viz stále se opakující situace ze záznamů z jednání zastupitelstva).
   Ještě otázka na Jiřího Kučeru: Kam se chceš po dvaceti letech vracet? Možná máš v plánu dostat zase komunisty do rady, jako když jsi začínal, asi je budete k uskutečnění své Dohody potřebovat.
   Ale nepodceňujme voliče, vědí dobře, co se děje v našem městě.
   Hlavně přijďte 23. a 24. září volit!

   1. Máte naprostou pravdu. Kučera vyvedl komunisty z izolace. A pak tady každou chvíli čteme výpady ódeesáků plné antikomunistické rétoriky. Nikdo z nich nepřizná, že soudruha Vystrčila a spol právě oni rehabilitovali. Jen proto aby měli „klid na práci“, rozuměj klid na kšefty pro svou partu a kamarády.

 78. Dohoda pro pivovar, která zde vznikla je kvalitní PR projekt Stanislava Bernarda, který přivedl reklamní eso Martina Charváta, který nejen že celou kampaň vymyslel a zrealizoval, ale je hlavní komunikátor za tuto iniciativu.

  Tak jen, aby bylo jasno Bernard a spol nám vykládají řečičky o komunikaci, ale sami nejsou schopní tuto komunikaci zvládnout a musí za ně mluvit pražák.

  Rýzner to psal trefně Babiś má Prchala, Bernard Charváta.

  Nic proti tomu, ale je z toho strašně cítit ten pivovarský zájem na úkor města.

  Komu je to jedno, volí Bernarda, Mikuláška a jim podobný!

  23-24.9 jsou volby, tak se přijďte vyjádřit, co si o politických názorech různých stran a hnutí myslíte.

  1. Nic proti tomu, ale je z vás cítit… taková ta čecháčkovská malost. Kdyby si PR agenta zaplatil pan Ryzner, tak byste tu patrně psal/a, že je to světový byznysmen, který ví, jak to chodí.
   Ale ať už si p.Bernard zaplatí kohokoliv, vás to přeci nemůže na cestě za vítězstvím rozhodit.

   1. Ať si Bernard platí koho chce, za to jak svinsky se chovali představitelé místní ODS a spol v posledních čtyřech letech, pochybuji že je lidi budou volit.

    Takovýmu Kratochvílovi nepomůže, ani kdyby si najali Máru Prchala.

    Ono se nemůžete chovat čtyři roky jako svině a poslední měsíc před volbami udělat PR kampaň a doufat že vyhrajete.

     1. Porušování stavebních zákonů, kdy místo omluvy žádali naši dohodový garanti omluvu od Voplakala a Rýznera, kterří na tyto nezákonnosti upozornili.

      Střet zájmů starosty Kratochvíla.

      Zadávání zakázky Panskodomská, jihlavskému Masterplanu, tato akce stála humpolecký rozpočet 1.500.000,—

      Lhaní a manipulování starosty s finanční kontrolou ohledně černých staveb.

      Pomlouvání spoluobčanů s vytvořením hanopisu, za který jsou zažalovaní tito výtečníci.
      A takto můžete pokračovat dále a dále.

      Těmto lidem jde jen o zájmy pivovaru, kdo si myslíte, že tuto PR předvolební kampaň zorganizoval, Standa Bernard. To pivovar potřebuje zněnu územního plánu, aby mohl stavět v centru města a tito všichni “dohodáři” mu rádi pro jeho expanzi zvednou ruku.

      Bohužel nikdo už si nevzpomene na Bernardův veřejný slib na zastupitelstvu z roku 2016, že potřebuje pozemky za městem pro svojí expanzi, město prodalo za 400kč/m2 a Bernard chce dnes stavět opět v centru.

      Trestní oznámení nezmiňuji, jelikož policie pořád šetří.

     2. Prodávat z pozice starosty knížky a sešity organizacím, které patří pod město, bez řádného soutěžení ceny (!!!) může jen hyena. V kontextu toho že je neprodal někam jinam do okolních měst je to pro normální lidi nepochopitelné jednání. Chcete toto někdo obhajovat?

    1. Stejně tak nemůžete 4 roky urážet všechny, kdo se odváží byť jen pochybovat o vaší neochvějné pravdě a potom očekávat, zw vás půjdou zvolit…

     1. Můžete mi laskavě říci, koho kdy zastupitelé za hugo uráželi?

     2. Krásná ukázka humpoleckých podporovatelů “dohody ODS + STO.

      Vy jim doložíte příklady, které jsou dohledatelné, zaznamenané, ale když je poprosíte o přiklady jejich tvrzení, tak mlčí.

      Jediné co milá pivovarská partičko z ODS a STO umíte, je lhát pomlouvat, chovat se arogantně.

      A pak si myslíte, že když celý Humpolec olepíte reklamou, že vám to lidi opět hodí.

      Tak tyhle časy skončili, vyřiďte to i tomu vašemu reklamnímu pražákovi, co vám odpovídá na fb.

      Opoziční židle vás možná naučí pokoře.

   2. A hlavně přemýšlejte o tom, proč má Bernard potřebu topit tolik peněz v předvolební kampani v Humpolci.

    Má dáti dal.

    Asi kvulli tomu, že bude opětovně zastupitel to nebude.

   1. Pivovar Bernard nikdy neměl akci na pivo. A hle, teď před volbama sleva 5tikačka za hlas dohodě? To nemyslíte vážně. Takhle levno si kupujete dlouhá léta možná přízeň na radnici, ale ne občany!!

 79. A co si vlastně občan města po volbách přeje? Víc pracovních příležitostí, transparentnost nákupu, výkupu či prodeje majetku města, rozvoj příměstských částí, více ploch pro výstavbu RD nebo zamezit klientelistickému postoji vládnoucí garnitury?

  1. Pokud to je jak píšete, tak rozhodně nemůže volit ODS a STO a KDU.

   Pomluvy, lži, porušování zákonů a klientelismus upřednostňující jejich blízké. Výtejte ve světě Standy Bernarda a Jirky Kučery.

    1. Jj to je typická odpověď Jirky Kučery. Pan Klap by mohl vyprávět.

     Mám lepší a jednodušší řešení, změnu na radnici.

    1. Souhlas negramoti z ODS a STO ani neodpovídají na dotazy. Předali fb Praze “prý aby to bylo vše jak má být”.

     1. ti jejich pražští žoldáci už vyhrožují na FB žalobami

     2. Dodelejte si základní školu, ať má váš duševní průjem alespoň úroveň gramatickou, když už postrádá tu semantickou.

     3. Klasika. Když nevíte kudy kam, začnete si psát sám se sebou. Napíšete záměrně mluvnickou chybu a v reakci jí budete napadat. Co dál máte v arsenálu? Výhružky paragrafy a žalobami už jsme viděli.

     4. Jenže Humpolec není Praha. Tady nefungujou pražský cajzle. Pan Bernard bude litovat, že za kampaň vyhodil milión a nepřinesla hodně chtěný výsledek. Nuž, kdo chce kam, pomožme mu tam.

     5. Odepisovat na vlastní příspěvky? To je váš způsob úvahy, do toho mne prosím netahejte. Někteří tu tak skutečně činí.Koneckonců dá se ověřit u redakce, zda tomu tak je.

  2. Na čem tak panu Bernardovi záleží? Určitě ne na rozvoji města pro všechny občany. Jako 25% majitel firmy Rodinný pivovar Bernard (který není ani rodinný, ani nepatří většinově Bernardovi) má jediný úkol od 50% belgických spolumajitelů rozšířit prostor pivovarského areálu a výrobu piva v 12 metrových tancích až ke zdem rodinných domků kolem Církve československé husitské. Prostor k rozšíření již vykoupil, za tři domky zaplatil 17 mil. Kč, včetně Lövyho domu, domu dědečka Franze Kafky. Už v současné době je pivovar Bernard největší pivovar v Kraji Vysočina, navíc provozovaný přímo v centru města.
   A proto pan Bernard potřebuje v novém složení zastupitelstva alespoň slabou nadpoloviční většinu, aby mohl být územní plán v této části změnen ze zóny obytné na zónu pivovarské výroby,
   Ale občané Humpolce se nedají koupit za 5 Kč humpolecké jednenáctky, jim záleží na městě, kde žijou i žili jejich generace předků!

   1. Pan Bernard sedí na radnici aspoň 20 let. Můžete najít, v kolika komisích kdy pracoval? Byl někdy členem rady, když získává tak vysoké počty hlasů? Podílel se na hodnocení veřejných zakázek? Přednesl někdy jako zastupitel vlastní návrh, který by se projednával? Kolik účastí a kolik neúčastí měl? Jak se vyjádřil ke koupi Spolkového domu – známe vůbec jeho názor? Vydrží přítomen po celou dobu schůze, nebo přichází pozdě a odchází dřív? Je to člověk, který pracuje hlavně pro město, nebo spíše pro někoho jiného? Zamyslete se a nenechte se opít pivem s 5Kč slevou.

    1. Pan Bernard se hlavně ve své knize pochlubil, že to byl on kdo zhatil stavbu krytého bazénu. Podle něj je v Humpolci zbytečný. Asi proto, že on má svůj vlastní. Bez zajímavosti není, že seděl v zastupitelstvu které nechalo investovat 3,5 milionu na projekt krytého bazénu. Jestliže zastupitelé ODS ve skutečnosti bazén nechtěli, proč vyhodili tři a půl milionu za projekt? Bylo to hospodárné? Co myslíte?

     1. Žádný projekt na bazén neexistoval, vše bylo ve stádiu úvah

     2. Nebyl to vlastní návrh arch. Rýznera. Nevěřím, že město zadalo vytvořit plán na tak zbytečnou věc jakou je bazén v Humpolci. Máme tři bazény v dojezdové vzdálenosti půl hodiny. Stavět něco podobného u nás je fak nesmysl.
      Brečíte tady co stálo molo v Plačkově,ale to je zlomek ve srovnání s náklady na bazén u nás.

     3. Ale prosím vás, když neznáte základní fakta, tak si je nastudujte.

      Vy tomu nevěříte, ale je to holá skutečnost. Město nejdříve investovalo do studie proveditelnosti, pak projektové studie a nakonec zaplatilo i za projektovou dokumentaci pro stavební povolení od ateliéru OK Plan architects. Na projekt proběhla veřejná soutěž. Vše se dá dohledat.

      Celá akce skončila konstatováním, že se nepodařilo zajistit dotaci. Kdo zodpovědný vyhodí peníze za projekt, když nemá předjednané financování stavby? A jestli se Standa Bernard v knížce chlubí, jak to překazil, proč nepřekazil už plýtvání za projekt? Jak kvalitně odváděl práci zastupitele?

     4. No, myslím si, že si můžete základní fakta nastudovat také. To, že si necháte zpracovat projekt aniž byste měl/ a zajištěné financování je zcela normální, zejména, když uvažujete o dotačním titulu. Většinou se totiž dotace vypisují na projekty, které mají vydané stavební povolení, což jaksi s pouhou studií nejde (viz. stavební zákon č. 183/2006 Sb. a jeho prováděcí vahláška 499/2006 Sb. o obsahu projektové dokumentace). Dokonce je třeba většinou doložit i položkový rozpočet, což zase trochu koliduje s tím stavebním povolením, protože pokud chcete kvalitní nacenění, potřebujete mít dokumentaci pro provádění stavby, nikoliv pouze základ pro povolení úřadem. Nesoudím záměr jako takový, ale postup je to zcela legitimní. Stejný např. zvolil (a dodnes volí) i městys Luka nad Jihlavou – ve stejné době jsme zpracovávali stejný záměr (krytý bazén s wellness) – projekty pak šly v žádostech o dotaci proti sobě. Naštěstí skončil stejně jako v Humpolci a po třech předěláních se udělala čtvrtá a zcela odlišná varianta řešená jiným projektantem s nekrytým nerezovým bazénem financovaná zcela jiným způsobem.
      Zkrátka pokud se chcete ucházet o dotaci, nestačí mávat pouze nějakou omalovánkou a ano, kolikrát děláte i věci „do šuplíku“, abyste je v pravý čas oprášil/ a – v těchto případech je to totiž kolikrát o rychlosti podání, čehož standardním procesem bohužel nedosáhnete.

      frrrr

     5. Díky za doplnění a vyjasnění administrativních postupů. Jistě se shodneme v tom, že do projektu investujete v řádu milionů jen v případě že akci chcete skutečně realizovat.

      Rozpor v jednání zastupitelů a příběhu v knížce tedy zůstává.
      Faktem je ztráta výrazné částky z městského účtu.

     6. A kde máte ten rozpor. Humpolec nechal udělat projekt a o dotační titul se skutečně ucházel – toto vím zcela bezpečně, neb ten projekt zpracovávala shodou okolností na podání stejná agentura, jako ten náš. Projekt fyzicky existuje a za práci bylo zaplaceno. Můžete se bavit o částce, ale to je tak asi všechno a i to bude mít své limity (viz. např. kalkulačka ČKA apod.). To, zda je záměr OK, či nikoliv, se můžeme bavit čistě akademicky – btw ta Luka jsou na tom polohou z hlediska smysluplnosti krytého bazénu podobně – prostě byl dotační titul a někomu to přišlo jako dobrý nápad myšlenku dotáhnout do konce. A ano, stálo to peníze, tak jako všechno.

     7. Díky za potvrzení, že projekt existuje. Ano, leží už 14 let v šufleti. Od roku 2008 se už nikdo o jeho realizaci nepokusil. Někdy se stane, že dotace nevyjde napoprvé. Obce to zkouší vícekrát, a někdy uspějí. Tady se promrhalo cca 3,5 milionu a Standa se po letech v knížce pochlubil jak realizaci bazénu on, moudrý tvrdohlavý muž, překazil.

      Ne, opravdu nevidím kvalitní práci zastupitelů, kteří akci iniciovali, utratili peníze a pak nechali být. Peníze mohly jít na něco užitečnějšího než papír v šufleti.

     8. Na Rybníčku kolem paneláků se každý druhý rok díky vaší péči plavat nebo jezdit na loďkách dá, děkujeme!

 80. Jaký pán, takový krám! To je přeci Dohoda pro Humpolec!

  Pamatujete minulý rok jak Bernard vyhrožoval na dubnovém zastupitelstvu Voplakalovi a Rýznerovi žalobou a soudem?

  https://m.youtube.com/watch?v=2ZtZXuy_AOk&t=4667s

  1hod 17min

  Za to, že upozornili na jeho porušování stavebních zákonů, černý stavby přes celé město a podezření, že se při této akci ještě pivovar obohatil na úkor města. Mimochodem forenzní audit zatrhli představitelé Dohody pro Humpolec, asi aby tady nebyl ještě větší chaos.

  Jaký paradox, uplyne rok a pan Bernard a dalších 14 zastupitelů, jsou zažalováni za lži a pomluvy. Tito garanti úžasné komunikace.

  A ten jejich pražský reklamní PR “guru” pan Charvát ihned ve druhém komentáři na fb vyhrožuje soudem a paragrafama, si myslí že jsou tady všichni vesnický balíci a sednou si z něho na zadek. Též jeho styl komunikace o něčem svědčí.

  Pojďme volit 23-24.9. Je nejvyšší čas skoncovat s klientelisticko pokryteckou partou, co si zvykla v našem městě dělat co se jí zlíbí.

  1. Nechte rozhodnout voliče. To oni mají všechno v rukách. Bude to zajímavé čekání na výsledky v sobotu 24.9. Je jasný, že někteří zastupitelé se už znovu nedostanou do křesla. Ani ti uvolnění podle mého tipu. Já je volit určitě nebudu a dám šanci mladším a nadějnějším.

 81. Dohoda pro Humpolec, je pokrytecký spolek lidí odhodlaných i nadále pomáhat prosazovat zájmy Bernardova pivovaru.

  A Kučera mu jde kamarádsky vrátit službičku, 16 let ho Bernard držel jako starostu a teď potřebuje Kmotr píchnout, jelikož Kratochvíl je extrémně slabý a není ani jistota, že ve volbách uspěje.

 82. Bernard “uplácí” voliče 5 kč slevou na pivo, určitě se nechal inspirovat Babišovským rozdáváním koblih.

  Bernard jen zapomněl, že Babiš přišel na scénu, kdy ODS byla se svojí důvěryhodností na úplném dně.

  ODS v Humpolci je na tom podobně důvěryhodnost mizivá, bohužel jeden z těch kdo se na tom spolupodílel je Stanislav Bernard.

  Pochybuji, že tento krok humpolecké voliče přesvědčí, komu mu to mají hodit. Naopak je to je utvrzení, že tato garnitura zde vládne hodně dlouho (30 let) a potřebuje vystřídat, normální demokratické střídání.

  1. Upřímně, myslel jsem že je to FAKE NEWS.
   A ejhle, dnes ve schránce dva letáky DOHODY, jeden na akční pivo v podnikové prodejně Bernard.
   Takže když budu chtít pivo o bůra levnější, musím tam a podepsat spolupráci? Pak dostanu slevu?
   Podepsat ST.B. ?

 83. Babiš koblihu.

  Bernard 5 korun slevu na lahváče.

  Jsem zvědavý na místní podporovatele ODS, kteří zde opakovaně nadávají voličům ANO, že to jsou uplacený hlasy za koblihu, jak budou tento krok ze strany pivovaru obhajovat, že se jedná o strategický předvolební tah génia.

  ODS teče do bot a je ochotná udělat sebevětší populismus a pokrytecký PR, neb tonoucí se stébla chytá.

  Ovšem nezapomínejme za bukem v tichu čekající Vlasta Brukner s jeho KDU, lidovci potáhnou vždy s místní ODS, jen se “naoko” tváří, že tady nejsou součástí Dohody pro Humpolec.

  Ovšem Brukner a jeho KDU jsou stejní viníci za současný stav, jako místní ODS.

  Rozhodně nevolit lidi, jako je MUDr Bláhová. To je přesně ta slepá ulička, nikdy se o místní politiku nezajímala a všichni si myslí, že když je to paní doktorka, která nám dobře léčí děti, tak, že bude skvělá zastupitelka.
  Jenže ona bude stejná jako Dvořáková, nestíhající lékařka, která má v současné době práce nad hlavu a až příjde do zastupitelstva, tak bude hlasovat jak jí řeknou a Vlasta ten si své ovečky kvalitně pohlídá.

  Z kandidátky KDU bych to přál advokátovi Zajíčkovi. Zastupitelstvo potřebuje vícero lidí znalých právo

  1. Mohl bych se před volbami za vámi zastavit, že byste mi to předvyplnil/a, abych tam nevhodil něco nevhodného? Děkuji předem.

 84. Pořád dokola jeden typ příspěvku.. To že Dohoda stojí za drek to víme, to nepotřebujeme číst dokola.

 85. Docela jsem konsternován z faktu, že hnutí ANO vedené paní Š. zatím jako takřka jediné nedokázalo představit své kandidáty na fcb., kde tak činí překvapivě i KDU-ČSL a samozřejmě STO, STAN, ODS, Hugo a ČSSD. KSČM bohužel zemřela už dávno a nikdy na fc.nekomunikuje.

  Zdá se ,že jeden z hlavních koní voleb a opoziční tahoun kulhá na obě nohy hned od počátku.

 86. Piráti a ANO, ještě nezačali, ale kdo se podívá na kandidátku ANO tak to je bída s nouzí.

  Štěrbová, Křivánek, ale kdo dál, za mě je to velký rozčarování.

  Od Štěrbové jsem čekal víc.

  To co zatím (ne)předvádí, tak to je hodně špatný, jestli někdo utrží solidní volební výprask tak to bude ANO. Stejný debakl, jak v minulých volbách ČSSD.

  ANO 2 mandáty max.

  Jestli někomu, bude moc STO poděkovat za úspěch, tak neumětelství tandemu Štěrbová, Křivánek. Nezapojit Fb před volbami je pohrdání voliči.

  ANO to jede jako KSČM.

  Jestli si představitelé ANO myslí, že budou sedět na zadku a vítězství jim spadne samo do klína, tak se šeredně mýlí.

  Bohužel plakat nad rozlitým mlékem, nikomu nepomůže.

  Tato předvolební kampaň je jiná.

  ODS a STO do toho valí velké prachy, sypající se z kapes pana Bernarda.

  HUGO si jde cestou kontaktního sbírání podpisů.

  ČSSD, STAN a KDU jdou standardní prezentace na FB

  PIRÁTI zatím jeden výstřel, ale jejich kandidáti jsou na soc sítích aktivní, což znamená, že jejich čas ještě přijde.

  ANO a KSČM aktivita nula, nezájem.
  Komouše chápu, těm jde max o 2 mandáty. Ovšem ANO, zatím dragédi, který nejsou schopni, ochotni, udělat něco zajímavého. Kde nic není, ani smrt nebere.

  Bohužel, jelikož jestli tady někdo pomýšlel na změnu, tak potřebuje, aby ANO bylo schopné urvat 4 mandáty.

  1. Ano zisk čtyřech mandátů je vstupní krok k jednání i o koalici, to je v případě každé strany. Čtyři a více..

   Letos poprvé KSČM dva mandáty nezíská.. Není rovněž z koho vybrat. Tým veteránů, bohužel

  2. Dobrý postřeh, co se týče výběru lidí na kandidátku ANO 2011 s podporou nezávislých. Ale nebral bych to jako slabé kandidáty, zdá se, že Štěrbové šlo hlavně o to, aby tam nebyli lidé spojení s rozhodováním radnice buď svým podnikáním (dlouhodobé nízké nájmy či stálé zakázky od města) či svým postavením v organizacích zřizovaných městem. Navíc by to neměli být příznivci klubu fanoušků Standy. Vypadá to, že na kandidátce ANO jsou zástupci všech skupin občanů – voličů, sice žádné celebrity, ale v hlavě to mají zřejmě v pořádku, protože podporují změnu ve vedení radnice.

 87. Všechno je poprvé.
  Zírám obdivně s otevřenou pusou jak velkou kampaň rozjel pivovar Bernard, na podporu Dohody pro Humpolec.
  Billboardy, polepený most, reklamy na veřejném osvětlení, letáky, sleva 5 korun na pivo, grilované kuře, koncerty.

  jen by mě zajímalo,
  PROČ?
  Znáte odpověď?

  1. Prostě volební kampaň…Co je na tom k nepochopení.. Jsou svobodné volby a je na subjektech jak ji pojmou. ANO třeba mlčí, STO a Dohoda jsou vidět..

  2. Troufám si říci, že odpověď znáte.
   Jediné, co můžete udělat pro změnu této situace, je přijít k volbám.

 88. Bernardovi jde o hodně, změní li se politická repre na radnici, je ohrožena jeho expanze pivovaru uprostřed města.

  Volíte li dohodu, oni udělají přesně co slibují.

  Společně se dohodnou!

 89. ODS nevolit, podivejte se co se tady děje. A oni mají drzost ještě se zde promenádovat se žáky ZUŠ na svých mítincích a pak ten hlupák Kratochvíl, řekne, že Dohoda není politická iniciativa.

  Aha tak to je dýchánek milovníků PIVA a jeho podporovatelů.

  Zkouší z nás dělat blbce.

  Nevolit, nejvyšší čas si vyzkoušet opoziční židličky.

 90. Všimli jste si podobnosti jistých akronymů? DPH = daň z přidané hodnoty. Anebo obdobně Dohoda pro Humpolec. Je DpH daň, kterou má teď město zaplatit?