Jak se staví LIDL v Humpolci – fotogalerie

9

Diskontní řetězec pokračuje ve své razantní expanzi a jak všichni víme, supermarket má vyrůst také v Masarykově ulici v objektu bývalých Humpoleckých strojíren. Ač zima stále ještě vystrkuje své drápky, na místě budoucího obchodního domu se již začalo pracovat. Zatím tedy ani ne tolik stavět, jako bourat. Humpolák bude při tom všem dění a průběžně vás bude na základě fotodokumentace informovat, jak práce postupují. Dnes začneme poněkud stručněji, ale v brzké době se můžete těšit na další foto.


 Photo by Petr Pršala

myska

9 thoughts on “Jak se staví LIDL v Humpolci – fotogalerie

 1. Lidl sice není ideální obchod, ale aspoň že zmizí to příšerné rezavé monstrum, které nám zde soudruzi zanechali. Škoda jen, že se nenašlo nějaké lepší řešení. Třeba menší bulvárek s kavárnou, nebo něco podobného.

  1. Co jsem slysel, tak se mesto kdysi snazilo odkoupit ty zriceniny strojiren a udajne vybudovat nejaky park ap. ale jako v mnoha jinych pripadech to skoncilo na vlastnictvi mnoha majitelu a asi i nerealnych predstavach nekterych z nich.

   1. Kdyby postavili radši nějakou hypernovu!Nebo bouling co se pokoušeli postavit u másilka(rybníka)!Něco na víkendoví koníček lidí!

 2. Humpolec má suverénně našlápnuto k totálnímu zničení zdejšího drobného podnikání.. Z architektury LIDLU je mi zle… Určitě bylo jiné řešení a z tohoto je mi velmi smutno..

  1. Jen pro přesnost ,nikdo jiný nepřišel ,že by měl zájem s tímto areálem něco dělat .Je zde totiž jeden velký problem a to je tzv.ekologická zátěž , v tomto areálu se například vyléval hydraulický olej do země a to v takové míře ,že by se dnes mohl těžit.Že se toho ujel Lidl je smutné ,ale náklady na odvoz a likvidaci kontaminované zeminy jdou minimálně do statisíců ,proto se nikdo zřejmě po dobu 15 let nenašel.
   somdis

   1. no to neni smutne, to je proste fakt, Lidl je retezec diskontnich prodejen, ktery tady podnika, pravdepodobne uspesne a pravdepodobne uspesne proto, ze nabizi lidem to co chteji. Pokud se nekomu nelibi, tak ma moznost tam nenakupovat a kdyz tam nebude nakupovat cely mesto tam tak ten obchod proste zavre, to je uplne jednoduche. Takze jestli chcete podporovat mistni drobny obchodniky tak nakupujte u nich, jestli vam vyhovuje lidl (nebo treba billa) tak nakupujte tam, ja v tom nevidim zadnej problem.

    Kapik

 3. Neznám podrobnosti,ale musí existovat jakási studie zástavby a tu by mělo město veřejně prezentovat.Doufám jen,že vedle odporné architektury Lidlu zde zbude místo na nějakou zeleň a celek bude působit lépe nežli je současný stav.Jinak nezoufejme časem se Lidl okouká,zboří a opět tam bude park s rybníkem jako tomu bylo kdysi.Za Humpolec krásnější !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Po x letech na sjezdovce, aneb začínám na snowboardu

Ne Bře 12 , 2006
Po téměř 15ti letech jsem se konečně zbavil strachu z verdiktu doktora „Lyže? Přestaneš chodit!“ a vybaven úplně novým snowboardem a chutí se učit jsem vyrazil směr Krkonoše. Samozřejmě s plnou podporou redakce:“ Frantisku – Frantisku, davej bacha, abysme nezustali bez predsedy! :)) Co te to popadlo – na „stara“ […]

You May Like

Témata