Humpolec si zaslouží podporu od svých občanů

4

Naše město si v soutěži „O nejkrásnější město a obec Čech a Moravy vede z celého kraje Vysočina nejlépe, byť z původního šestého místa v průběhu hlasování kleslo na místo dvanácté.

Soutěž probíhá na internetovém portálu czregion od května, hlasovat v ní mohou návštěvníci těchto stránek. Před časem se Humpolec pohyboval na krásném 6.místě, pořadí se ale zamíchalo a nyní se nachází na místě dvanáctém s 2166 hlasy. Na vedoucí Přechovice ztrácí 5659 bodů, přičemž obec Přechovice má pouze 98 obyvatel.(Pozn. Nelze hlasovat víckrát z jednoho počítače.)


Humpoláci, buďte trochu patrioty a podpořte své město v soutěži!


Aktuální výsledky hlasování o nejkrásnější město a obec Čech a Moravy:


http://www.czregion.cz/nejkrasnejsi-mesto-obec


Hlasovat můžete až do 30. listopadu 2009 (do 24:00hod.) – hlasuje se kliknutím na „Přidej hlas!“ v hlasovacím zařízení pod prezentací města.


 

Čtěte dále:   Ulice Pražská a Na Kasárnách OTEVŘENA!

myska

4 thoughts on “Humpolec si zaslouží podporu od svých občanů

  1. Nejkrásnější ??? A co ten každoročně největší bordel po zimě až do května ? Všude posyp, odpadky, exkrementy …. v době kdy ostatní města na Vysočině mají již dávno uklizeno a která uklízejí i během zimy. Čistota, pořádek, bezpečnost to jsou pro mne hlavní kritéria krásného města. Vše ostatní až potom.

    1. v tomhle bych se Humpolce a jeho technicke obsluhy zastal – bordel, ktery se objevi po kazde zime, kdyz odtaje snih je uklizeny cca stejne rychle, jako v jinych mestech. Uz dva roky jezdim po cele republice a muzu srovnavat ……

      Spise bych se zamyslel nad tim, kde se psi hov*a, odpadky a jine okrasy odhalene odtavajicim snehem berou. V tomto punktu jsme za krasu mesta odpovedni vsichni – a kazdy jeden stejne. Jak si to kolem sebe udelame, takove to budeme mit!

      1. jako že jsou v Humpě větší prasata jak jinde na Vysočině? Já bych řekl, že v regionu jsou všude stejný, jen jinde dělaji jarní úklid o dost dřív a nečekaji na dubnový či květnový přívaly sněhu. A to nemluvím o sousedech co projeli II. sv. válku. Tam zachumelí, oni posypou a jen co to odtaje hned posyp zametou.Nečekají na konec zimy. Holt asi škoda, že jsme taky neprohráli……….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Veřejné bruslení a turnaje na Žabáku v měsících srpen - září

Pá Srp 7 , 2009
Veřejné bruslení není jedinou náplní pro čerstvě zaledovanou plochu zimního stadionu, jak se snad někteří mohou domnívat. Vytěžovací plán zimáku je napěchovaný od rána až do večerních hodin. Do neděle zde má letní kemp osmdesát mladých krasobruslařů, které hned poté vystřídají nadějné hokejistky. V polovině srpna přijedou na soustředění hokejisté […]

You May Like

Témata