Humpolecká grilovačka již tento pátek v parku Stromovka

6

Vezměte v pátek 9/6 rodinu a přátele do parku Stromovka a užijte si pohodovou atmosféru, jakou znáte z grilovaček od Vás nebo známých ze zahrady – dobré jídlo, pití a hudba nebudou chybět.

Do rytmu se budete pohupovat už ve chvíli, kdy bude za mixážním pultem stát DJ Patrick, definitivně Vás pak roztančí kapela Na Mars! se svým letním pop-funkem a závěr večera bude patřit domácímu DJ Kreuzovi.

Jídla i pití bude na místě víc než dost, ale můžete si donést i své vlastní a využít grily přímo na místě. Možná okoukáte i nějaké triky od michelinského šéfkuchaře Romana Pauluse, který za námi dorazí se svou grill show!

Na pasivní i aktivní sportovce všech věkových kategorií čeká nejdelší stolní fotbálek, který jsme sehnali – vejde se k němu 22 hráčů, tak už shánějte lidi do týmu!

Mezi stromy v parku Stromovka to na grilovačce rozbalí bývalý profesionální extrémní sportovec Petr Manďák se svou slackline exhibicí. Chůzi po laně si budete moct vyzkoušet na vlastní nohy i vy během jeho slackline workshopu.

Budete si moct také zahrát outdoorové hry jako je pétanque, ale i méně známé mölkky nebo kubb.

Akci podpořil Kraj Vysočina, Fond Vysočiny z programu Bavíme se na Vysočině 2023.

Sledujte FB událost bit.ly/HumpoleckaGrilovacka a hlavně přijďte v pátek 9/6 do Stromovky.

 

Těšíme se na vás!

Axl

6 thoughts on “Humpolecká grilovačka již tento pátek v parku Stromovka

  1. Ty jo v pátek grilovačka, v sobotu food mánie. Z Humpolce se stává takový gatronomicko festivalový ráj! 😉

    Mimochodem, byl jste někdo již v tom veganském Bistru 269 na Vystrkově? A pokud ano, jaké to tam je?

    1. No koukám že na Googlu mají opravdu docela vysoké hodnocení. Samá pochvala. Tak tam asi fakt budeme muset zajet na kontrolu a recenzi. 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

FOODMANIA 2023

Út Čvn 6 , 2023
NEJVĚTŠÍ FOOD FESTIVAL NA VYSOČINĚ! 🥘   👉 To nejlepší ze světového street foodu ochutnáte v sobotu 10.června na 4.ročníku rodinného festivalu FOOD MANIA v parku Stromovka v Humpolci.

You May Like

Témata