Inspirace online kuchařkou projektu Vaříme společně

Významným a originálním výsledkem dvouletého projektu čtyř středních škol z Kraje Vysočina a stejného počtu škol z francouzského Région Grand Est s názvem Cooking Together nebo také Vaříme společně je kuchařka skvělých francouzských a českých receptů. Vychází v nákladu 800 kusů, ale ke stažení už je také v elektronické podobě.

Kuchařka obsahuje osmdesát stran receptů, které se vařily na školách. Jejími autory jsou učitelé vyučující odborné předměty v roli kuchařů a realizační tým projektu. Recepty popisují v obou zemích často regionální nebo jiným způsobem typické pokrmy, v případě domácích specialit byl důraz kladen na využití regionálních produktů. Texty oživuje mnoho barevných fotografií pořízených přímo při vaření, dokumentují nejen výsledky práce, ale také samotný průběh vaření. Každý recept je uveden v češtině, francouzštině a angličtině. Každý zájemce tak má možnost si recepty vyzkoušet a nechat se inspirovat francouzskou i českou kuchyní.

Kuchařku je možné stáhnout na níže uvedeném odkazu:

 

Odkazy

Čtěte dále:   Máte rádi smažák? Ten opravdu dobrý je luxusní, drahá záležitost.

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Krajské volby na Vysočině vyhrála ČSSD, stejně tak i v Humpolci.

Po Říj 10 , 2016
Sociální demokraté slaví potřetí po sobě vítězství v krajských volbách. Čtěte dále:   Máte rádi smažák? Ten opravdu dobrý je luxusní, drahá záležitost.

You May Like

Témata