Jak to chodí na hotelové škole předvedou sami studenti

Střední škola hotelová a vyšší odborná škola v Pelhřimově zve na Den otevřených dveří v úterý 25. listopadu 2014. Od 8 do 16 hodin uvidíte ukázky rautu i slavnostní tabule, barmanskou show, výuku cizích jazyků, práci v cukrářské dílně a například také prezentaci piva

Kromě těchto pracovních dílen, které povedou studenti spolu s vyučujícími, se dozvíte více informací například o oblíbených zahraničních praxí. Při prohlídce školy se podíváte do moderně vybavené kuchyně, vlastní školní jídelny, multimediální učebny i chemické laboratoře. Součástí zázemí školy je mimo jiné domov mládeže, ubytovna, fitness centrum a jazyková škola.   

Žáky devátých tříd bude zajímat čtyřletý obor s maturitou Hotelnictví, nebo tříleté učňovské obory Kuchař-číšník a Cukrář/cukrářka. Studentům s maturitou na dni otevřených dveří představí obor vyšší odborné školy, a to Management hotelového provozu se zakončením absolutoriem a titulem diplomovaný specialista (DiS). Tato pelhřimovská soukromá škola s dvaatřicetiletou tradicí se může pochlubit širokým uplatněním svých absolventů, a to i v takových odvětvích jako jsou manažeři stravovacích zařízení či hotelů nebo pracovníci v oblasti cestovního ruchu. Při rozhodování o dalším studiu je dobré vědět také o novinkách, které škola pro deváťáky a maturanty připravila. „Pro budoucí studenty prvních ročníků máme dobrou zprávu, a to bezplatný první ročník studia. Přijetí ke studiu navíc nebude obnášet mnohdy stresující přijímací zkoušky, od kterých máme jako soukromá škola od státu ještě v příštím roce úlevu, takže ji využijeme, upřesňuje ředitel školy Mgr. Libor Capák.

Pokud den otevřených dveří nestihnete, můžete si domluvit individuální termín prohlídky školy. Pro více informací je možné se obrátit na zástupce ředitele školy pro teoretickou výuku Mgr. Ondřeje Carvu na telefon 723 181 374 či email ocarva@hs-pe.cz.

Aahotelpe.JPG

Aahotelpe__1_.JPG

Aahotelpe__2_.JPG

Čtěte dále:   Humpolec na videu: Starý Humpolec

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Vážná dopravní nehoda u Želiva, vůz začal po nárazu do stromu hořet

Po Lis 24 , 2014
V pátek v 17.41 hod přijala obsluha linky tísňového volání Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina hlášení o dopravní nehodě osobního vozidla Renault Clio s následným požárem na komunikaci u obce Želiv na Pelhřimovsku. Podle ohlašovatele narazil vůz při nehodě do stromu. K události vyjeli profesionální hasiči ze stanic v Humpolci […]

You May Like

Témata