Jezdí na kostitřasu a pomáhá dětem. Ivan Burkert míří až na Balkán

V pátek 20. srpna v pozdní odpoledne projel po humpoleckém náměstí cyklista. Ale nebyl to cyklista, kterých vídáme zvlášť teď ve městě spoustu. Tento přijel na vysokém kole zvaném kostitřas, ano, to kolo opravdu nemá žádné odpružení, jmenuje se Ivan Burkert a jezdí pro dobrou věc. Pomáhá tím totiž onkologicky nemocným dětem, více informací najdete na webových stránkách Na kole dětem.

Do Humpolce dorazil z Hradce Králové, kde jeho cesta začala. První zastávka byla na Lipnici nad Sázavou, na tachometru měl právě sto kilometrů. A pokračoval do Humpolce, kde ho uvítala parta jeho kamarádů. Celkem hodlá urazit 3 700 kilometrů, jede totiž až na Balkán.

O tom, jak cesta probíhala, nám bude vyprávět v listopadu 2021 v Mikádu. „Termín domluvíme, až se vrátím. Jestli se tedy vrátím…“, zavtipkoval ještě Ivan Burkert a šlápl do pedálů.

Držme mu tedy palce, ať vše dopadne podle jeho plánů a těšme se na velmi zajímavé povídání o tom, jak se dá na kostitřasu cestovat i pomáhat.

Městské kulturní a informační středisko v Humpolci

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/ctenar-reporter/jezdi-na-kostitrasu-a-pomaha-detem-ivan-burkert-miri-az-na-balkan-20210829.html

 

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Úplná uzavírka provozu v úseku ulice Na Kasárnách

Po Srp 30 , 2021
Od 30. srpna do 10. září 23:59 platí úplná uzavírka provozu na silnici č. II/347 v km 28.215 – 28.255 – ulice Na Kasárnách v Humpolci.

You May Like

Témata