Jízda s velikonočním zajícem – sraz čtyřkolek

Jaro je v plném proudu a dny se prodlužují, nejen proto jsme pro Vás opět připravili další víkendové setkání v tomto roce a to v pořadí II. Sraz čtyřkolek s názvem ,, Jízda s Velikonočním zajícem „. Akce se uskuteční v předvelikonočním čase a to 12.4. 2014 od 09:00 hodin. Tento sraz je pořádán Rájem čtyřkolek s.r.o. ve spolupráci s Quadweekend týmem o.s.je určen určen jako vždy, pro všechny příznivce a majitele čtyřkolek bez rozdílů jejich pohlaví nebo značky čtyřkolky

Jaro je plném proudu a dny se prodlužují, nejen proto jsme pro Vás opět připravili  další víkendové setkání v tomto roce a to v pořadí II. Sraz čtyřkolek s názvem ,, Jízda s Velikonočním zajícem ".  Akce se uskuteční v předvelikonočním čase a to 12.4. 2014 od 09:00 hodin.  Tento sraz  je pořádán Rájem čtyřkolek s.r.o. ve spolupráci s Quadweekend týmem o.s.je určen určen jako vždy, pro všechny příznivce a majitele čtyřkolek bez rozdílů jejich pohlaví nebo značky čtyřkolky.  

      V areálu Ráje čtyřkolek s.r.o. v Humpolci v části Brunka  1519, je pro Vás připraven bohatý program počínaje výlety po krajině, soutěžemi a v neposlední řadě gastronomickými hody v podobě předuzených vepřových kýt na rožni, špekáčků a klobás z udírny  i labužnických polévek (česnečka a dršťková).  K dispozici bude jako obvykle srub s kapacitou 80 osob, přilehlý offroad areál s trialovými tratěmi a bahenním korytem.   Součástí programu bude rovněž amatérský zábavný závod spojený  se střelbou  z paintballových zbraní, určený pro všechny bez rozdílu zkušeností nebo značky čtyřkolky. Samozřejmostí je pohodlné parkování v těsné blízkosti našeho areálu a to i pro karavany. Ubytování pro skupiny nebo jednotlivce je rovněž plně k dispozici.

  Registrační poplatek na místě činí pro dospělou osobu částku 300,- Kč,  pro dítě do 15 let svého věku je registrační poplatek ve výši 150,- Kč.  V poplatku je zahrnuta zmíněná strava po celý den , plné využití offroad dráhy, účast v soutěžích.                                                 

   Vaše přihlášky na Sraz čtyřkolek pod názvem „Jízda s Velikonočním zajícem“, prosím zasílejte nezávazně v elektronické podobě formou emailu na adresu akce@rajctyrkolek.cz, kde Vám rovněž zodpovíme veškeré dotazy. Email označte heslem ZAJÍC. Informovat se rovněž můžete na tel.+420724326989.

   Areál se nachází v obci Humpolec v části Brunka čp. 1519. Exit 90 – dálnice D1, směr Humpolec, z Humpolce dále směr obec Kaliště.  Brunka je první obcí v tomto směru po výjezdu z Humpolce

Asraz4kol.jpg

zdroj: www.infohumpolec.cz

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

KOKOS párty v Miami, Humpolec

St Dub 9 , 2014
Obsluha NAHOŘE BEZ + STRIPTÝZ, již tento pátek – 11.4.2014 v clubu Miami v Humpolci. Akce na drinky, vstup ZDARMA.

Témata