Kdo zastřelil lamu?

12

Na Školním statku přišli o samečka lamy krotké.

Zřejmě bezcitný člověk zastřelil samečka lamy v Humpolci na Školním statku. Tato smutná událost se stala v době od 10 hodin 19. října do 6 hodin 20. října. Neznámý pachatel vzduchovou puškou prostřelil 4 okna na školním statku, a pak ještě zastřelil samečka lamy. Školnímu statku tak byla způsobena škoda ve výši minimálně 10 tisíc korun. Humpolečtí policisté věc šetří jako podezření ze spáchání trestného činu poškozování cizí věci.


O samečkovi lamy krotké, kterého získal Školní statek ze Zoologické zahrady Ostrava, jsme na Humpolákovi informovali zde :


http://www.humpolak.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=3382


 


 

Čtěte dále:   Na D1 začal platit zákaz předjíždění kamionů. Policie hned zahájila kontroly

myska

12 thoughts on “Kdo zastřelil lamu?

     1. Prosím, buďte opatrní se spekulacemi a fámami. A v žádném případě sem nepište jména (budu nucen takové příspěvky odstranit). Jakmile bude případ uzavřen, zveřejníme výsledky šetření.
      Děkujeme

  1. no ono to totiž bylo měsíční mládě. ale jinak to prý byl opravdu na šrot zlitý zaměstnanec statku

 1. Nepořádek, kam jen oko dohlédne. Tak to vypadá v nejbližším okolí stezky pro pěší okolo humpoleckého rybníka Cihelna, zejména pak v tamním odpočinkovém koutku. Kromě maminek vyzbrojených kočárky si jej vyhlédly partičky vesměs nezletilých mládežníků, které tam obyčejně nechodí jen posedět. Již několikrát jsme řešili poničení tamních hracích prvků, je tam poházených spousta odpadků, zhodnotil současný tajemník humpolecké radnice Jiří Fiala stav kritického místa. Pracovníci technických služeb dostali rozkaz celý prostor stezky uklidit.

  Za sebe musím říct, že tohle je něco, co mě neskutečně štve. Nejen že je tam okolo nepořádek, ale navíc ty odpadkáče házejí i do Cihelny. Městu gratuluji k pěkně udělanému místu, ta „jungle“, která tam byla dřív, to byl opravdu děs.Murlo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Volím Standu Bernarda, říká Max Kašparů

St Říj 22 , 2008
Neúspěšný kandidát KDU-ČSL do senátu, populární pelhřimovský psychiatr a spisovatel Jaroslav Max Kašparů, doporučil pro druhé kolo svým voličům na Pelhřimovsku a Jindřichohradecku volit kandidáta ODS Stanislava Bernarda. Čtěte dále:   Chlapec do školy nedošel, ráno ho v Humpolci srazilo auto

You May Like

Témata