Koncert Lenka Dusilová akustické sólo

1

19. 10. 2022 – Návštěvnické centrum BERNARD. Lenka není zvyklá stagnovat a opakovat se. Stala se ikonou odvážného a novátorského popu. Ve svých sólových vystoupeních experimentuje s loop machine, stylovou otevřeností, hráčskou erudicí a rozšířenými nezaměnitelnými vokálními technikami.

 

Na scéně je aktivní od šestnácti let, kdy na sebe strhla pozornost svojí energií, prožitkem a výtečným hlasem. Na přelomu milénia patřila ke skutečným hvězdám českého poprockového mainstreamu. Ze středního proudu hudební zábavy se ale v letech osobního zrání rozhodla odejít k vrstevnatějšímu stylu. Stal se z ní mimořádný úkaz české hudební scény, kdy z pozice rockové a popové hvězdy putuje k osobnímu vyjádření, jež svobodně přijímá impulzy z nejrůznějších stylů a mimohudebních zážitků. Pro svůj nezaměnitelný vokál byla hostem na řadě desek a koncertů předních muzikantů české scény.

 

Vstupenky na hudební večer s Lenkou Dusilovou pořídíte na recepci Návštěvnického centra, online na https://www.navstivtebernard.cz/cs/akce/koncert-lenka-dusilova-akusticke-solo nebo v MěKIS Humpolec.

 

Těšíme se!

Čtěte dále:   Zahájení předprodeje na vánoční koncert Janka Ledeckého

One thought on “Koncert Lenka Dusilová akustické sólo

  1. Tak co, byl někdo? Jaký to bylo? Nepodělí se někdo kdo tam byl o zážitky a nenapíš malou recenzi? 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Píšou o Humpolci - IDNES.CZ: Třebíč už má o koalici jasno, Humpolec zvolil úplně nové vedení

Po Říj 3 , 2022
Ačkoliv povolební vyjednávání ve většině měst Vysočiny stále pokračují, v řadě z nich už se rýsuje alespoň základní složení koalic. K dohodě již dospěli například v Humpolci. Čtěte dále:   Ulice Pražská a Na Kasárnách OTEVŘENA!

You May Like

Témata