Kradu – kradeš – krademe?

3

Co není přilepeno, jest v Humpolci ukradeno.

Další vozidlo bylo odcizeno v Humpolci


Ve středu 2.dubna v době od 19:00 do 23:45 hodin odcizil neznámý pachatel osobní vozidlo Toyota Avensis combi, které bylo zaparkované v ulici Lnářská v Humpolci. Škoda byla vyčíslena na 495 tisíc korun.


 


Neopatrnost se nevyplácí


Případem odcizení tržby se od včerejšího dne zabývají humpolečtí policisté. Řidič dodávkového vozidla včera v odpoledních hodinách přivezl do obchodu v ulici Na Kasárnách v Humpolci zboží. Zboží vyložil z dodávky, tu však dostatečně nezajistil.  Poté se zdržel asi deset minut v obchodě a po návratu do vozidla si všiml, že mu neznámý pachatel odcizil ze sedačky vozidla ledvinku s tržbou ve výši 55.565 korun.


 


(Zdroj: http://www.mvcr.cz/)


 


 

Čtěte dále:   Neviděli jste ji? Policie hledá třináctiletou dívku z Humpolce

myska

3 thoughts on “Kradu – kradeš – krademe?

  1. My prece nekrademe. To vsechno oni. A kdyz porusujeme zakon, tak ho neporusujeme, ale jedname na zaklade naseho zvykoveho prava… :)))

    1. Pochybuju že „oni“ budou krást Toyotu – to auto bylo určitě skoro nový a ukradeno na objednávku…
      a ten druhý případ „příležitost dělá zloděje“

      Nechci se „jich“ zastávat ale tohle bych na ně neházel a ani ty opalovací krémy 🙂

  2. Řidič dodávkového automobilu asi nesmutní,pro něj 55 tisíc nejsou peníze když je nechá ležet na sedadle?to není krádež ale blobost lidská!!!!já mít takové peníze najednou u sebe tak se klepu strachy kde mi je kdo může sebrat!a nosím je blízko u těla!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Ráj čtyřkolek v Humpolci

Pá Dub 4 , 2008
Ráj čtyřkolek Senožaty a QUAD TEAM Pacov pořádají v autokrosovém areálu v Humpolci QUAD WEEKEND Jaro 2008 aneb májovou jízdu, a to od 1. do 3.května. Pořadatelé zvou všechny příznivce motoristického sportu! Čtěte dále:   Neviděli jste ji? Policie hledá třináctiletou dívku z Humpolce

You May Like

Témata