Letní platforma Humpolec

32

Středa, 19.6.2019; Čtvrtek 20.6.2019

Cvičení pro ženské zdraví

Středa 19.06.2019 17:15 – 18:15
Čtvrtek 04.07.2019 17:15 – 18:15
Středa 31.07.2019 17:15 – 18:15
Čtvrtek 15.08.2019 17:15 – 18:15

Místo konání: Humpolec, Letní Platforma Humpolec park Stromovka

Zdravotní cvičení, bioenergetická cvičení, dechové techniky, vše, co by se mohlo stát každodenní péčí o ženské zdraví pod vedením Renáty Altové, celostní fyzioterapeutky, lektorky a asistentky Školy pánevního dna. 

více na: www.platformahumpolec.cz,  www.facebook.com/platformahumpolec

Letní kino ve Stromovce

Středa 19.06.2019 21:00
Středa 03.07.2019 21:00
Středa 17.07.2019 21:00
Středa 31.07.2019 21:00
Středa 14.08.2019 21:00
Středa 28.08.2019 21:00

Místo konání: Humpolec, Letní Platforma Humpolec park Stromovka

Pravidelně jednou za 14 dní bude v parku Stromovka letní kino. Vybrány jsou tyto tituly:
19.6. Cesta z města, ČR, 2000, 104 min, režie: Tomáš Vorel
3.7. Dokonalý trik, USA / Velká Británie, 2006, 130 min, režie: Christopher Nolan
17.7. Dannyho parťáci, USA, 2001, 116 min, režie: Steven Soderbergh
31.7. Matrix, USA, 1999, 131 min, režie: Lilly Wachowski, Lana Wachowski
14.8. Big Lebowski, USA / Velká Británie, 1998, 117 min, režie: Joel Coen, Ethan Coen
28.8. Batman, USA / Velká Británie, 1989, 122 min, režie: Tim Burton

více na: www.platformahumpolec.cz,  www.facebook.com/platformahumpolec

Strollering v parku

Čtvrtek 20.06.2019 10:00 – 11:00

Místo konání: Humpolec, Letní Platforma Humpolec park Stromovka

Přijďte vyzkoušet do parku Strollering® pod vedením odborné lektorky Zuzany Fišarové. Strollering® je outdoorové cvičení na čerstvém vzduchu, jehož základem je sportovní dynamická chůze s kočárkem, která je odborníky považována za nejpřirozenější a nejefektivnější druh pohybu a o to více právě pro maminky po porodu. Správně provedená sportovní chůze dokáže opravdu zázraky. Strollering® efektivně kombinuje sportovní chůzi s kočárkem s kardio-cviky a posilovacími cviky, které jsou úzce zaměřené na problematické partie většiny žen. Je zde tedy řeč o zpevnění břicha, hýždí, stehen a paží. Strollering® je zkrátka jedinečný druh cvičení, u kterého maminka může hubnout, zpevňovat své tělo a to vše za přítomnosti svého děťátka v kočárku či na odrážedle. 

Čtěte dále:   Folková Lipnice

více na: www.platformahumpolec.cz,  www.facebook.com/platformahumpolec

Jóga pro děti je plná zábavy

Čtvrtek 20.06.2019 15:00 – 16:00
Čtvrtek 18.07.2019 15:00 – 16:00
Čtvrtek 08.08.2019 15:00 – 16:00

Místo konání: Humpolec, Letní Platforma Humpolec park Stromovka

Přijďte si s dětmi procvičit tělo i mysl do parku pod vedením Michaely Staňkové lektorky jógy pro děti a dospělé. K čemu je jóga pro děti vhodná? – pomáhá dětem uvědomovat si své tělo a jeho možnosti, respektovat sebe i své okolí v nesoutěživém prostředí – protahuje a posiluje tělo, uvolňuje napětí a upevňuje zdravé pohybové návyky 15:00-15:30 mladší děti 3-6 let 15:30-16:00 starší děti 7-10 let 

více na: www.platformahumpolec.cz,  www.facebook.com/platformahumpolec

Petr

32 thoughts on “Letní platforma Humpolec

 1. Je super, že si letní Platforma zachovala svoji samostatnost. Bála jsme se, že bude „uzavřena“ do zděného objektu kavárny .Takto má stále svůj originální odlehčený „free styl“, pořád může být posunuta kamkoliv jinam po městě – to je fakt super, to nikdo nemá !
  Líbí se mi, že nyní stojí bokem kavárny. Z prostor kavárny je na platformu krásně vidět. Kdo nemá rád posezení na dece, tak může sedět civilizovaně na sedačkách terasy a ještě se u toho nechat obsloužit (snad) milou obsluhou z kavárny. Z.K.
  P.S. dnešní film „Cesta z města“ nechť je inspirací všem – v dnešním uspěchaném světě !

  1. No popravdě nevím… „Machkova autobusová zastávka“ se mi v parku moc nelíbí, navíc je postavená na nově založeném trávníku…..
   Když už město „investovalo“ tolik prostředků do „revitalizace“ parku Stromovka, mohlo se tam postavit i něco kulturnějšího pro platformu. Tato papundeklová „nádhera“ se do parku vůbec nehodí.
   Toliko můj názor.
   Přeji hezký den.
   H.

   1. Plně souhlasím a navíc to na tom trávníku nemá co dělat. To by si tady za chvíli každý mohl dělat co by chtěl. Na základě čeho může tento stánek ničit nový trávník ?

    1. Na zaklade toho, ze pan Machek vyrostl a je predstavitel mesta. Protoze jako stavar plany malovat neumi. Staci se podivat jakou nadrazni budovu navrhl sam sobe.

     1. Závistivý, neschopní pitomci, kteří jen špiní, nikdy nikomu a ničemu neprospěli. Více lidí jako Petr a Tereza Machkovi, ihned by nejen v Humpolci bylo veseleji, svobodněji, dýchatelněji.

     2. Přesně tak !! Machkovi – jste super lidi!! Nenechte se odradit bandou závistivých blbečků !! Dál „pracujte“ pro nás obyčejné občany, dál nám prosvěcujte šedivé dny svými originálními nápady, milým vystupováním a ochotou naslouchat !

     3. Hurrááá!!!! Jupíííí!!!! ste zapomněl doplnit, bez toho to nema grady

     4. Nic proti Machkovy a jeho občanským aktivitám na letní platformě. Je to bohulibé a prospěšné pro celý Humpolec.
      Pouze si myslím, že když se už tolik nainvestovalo do Stromovky, tak se mohlo přidat i na platformu, aby tam nemusela stát takováto ohyzdná „bouda“.
      Jsou města (např. Palackého sady v Písku), kde mají v parcích pro kulturní produkce vybudovaný celkem vkusný inventář.
      Přeji hezký slunečný den
      H.

     5. S pořádáním kulturních akcí v humpoleckém parku přišel Petr Machek sám, nyní to vypadá, že si tento nápad chce vedení města přivlastnit. Bohužel – nic jiného v tom není !

     6. „Nic proti Hralovy“ – podívej se, jak to tvrdé „Y“ vypadá u tvého jména. Hrozně, že ?Tak to Machkovi také nedělej, JU ? Machkovy nápady – tam je tvrdé „Y“ správně.

    2. Na základě toho, že Petr Machek je aktivní a dělá něco pro občany Humpolci, ale to jste asi ještě nepochopili, zajímalo by mě co konkrétně jste pro lidi z Humpolce udělali vy? Za Machkem je toho vidět víc než dost.

    3. Platforma byla na trávníku v parku Stromovka umístěna na základě pravomocně schválené projektové dokumentace, ke které jste se občané měli možnost vyjádřit neb se konala nejedna veřejné schůze na toto téma, a kterou dále mělo řádně prostudovat vedení města, jelikož za finance města zodpovídají !!

    1. Přesně tak, Vedení města chce sprostě vykrást kulturní obsah a Machkovic Platformu zničit !!!
     Machkovi to vymysleli, zrealizovali a již několikátý rok úspěšně provozují. Platforma oživila naše město, je naprosto originální, nízko-nákladová a Vedení města jim to prostě strašně, ale strašně moc závidí ! Tolik úspěchů, za tak málo peněz ?! Hanba Bruknere, Kukrechtová, Kratochvíle a Hralo – krádež za bílého dne a nahánění politických bodů na úkor slušných, obětavých a pracovitých lidí!! Hanba !!!!!!
     Od začátku projektové přípravy rekonstrukce parku byla Platforma namalována stranou (na trávníku! – Bože to je vážně škody – cca12 m2 trávníku, to nezaplatíš!) Nevím, proč se nyní na Vedení tváříte, jako by to pro Vás byla nová zpráva. To jste nestudovali projekt a přiklepli na něj tolik peněz ? Proč jste si toto neohlídali, když je to pro vás tak zásadní ? Kdyby tak šlo „vyvlastnit“ nápad či myšlenku – tak už by jste to udělali, že ! Nedělejte ze sebe blbce !! Z.K.

     P.S. nabízím prostor své zahrady pro umístění Platformy !!

     1. Vedeni mesta, drivejsi zastupitele ani radni projekt necetli to je jasne. Jinak by nedovolili altan za 9,5 mio. Tot z ciziho krev netece.. Diky za tu novou krev jinak by se vubec nic nezmenilo.

     2. A roční nájem pouze 10 tis. Kč ?!? Bez podmínek na provoz ! No to je mazec !

   2. Vedení města se bude nakonec divit, že je kruhák u Vodaku ve tvaru kruhu, když na něj dalo o 11 mil. navíc!

     1. Jo jo. Je to tak. Tak uz priste nevolte ods, kdu csl a jim podobne strany. A hlavne ty jejich lidi bez manazerskych zkusenosti a casto bez poradneho vzdelani ci zahranicnich zkusenosti.

     2. Sikovni lide s manazerskymi zkusenostmi se umi prodat sami.
      Nepotrebuji lezt do politiky.

     3. To je pravda. Ale mohli by proto pomoct mestu. Par takovych lidi treba prave v Hugu je. A pro to mi jsou sympaticti

     4. Už dost té propagace Hugo. Volby jsou minulostí, nyní musí ukázat,zda ta sestava,kterou voliči od HUGO vybrali bude pracovat.
      První lapsus udělali, když v prosinci nepodpořili návrh na navýšení ceny odvozu odpadu na 660 Kč a díky jejich zdržení se cena vyskočila na 780 Kč.

      Nejde jen vždy o zahraniční zkušenosti, ale i zájem kandidovat. Bohužel velká většina do toho nechce jít napříč politickým spektrem.

     5. Zatím se mi zdá, že se Hugo zástupci poctivě připravují na zastupitelstvo, těším se na zítřek jak to tam bude vypadat.

     6. pokud chcete nové lidi do komunální politiky, tak přestaňte rozumovat na humpoláku a vlezte k někomu do strany, hnutí, sdružení, výběr je v Humpolci víc než velký.

     7. Jsem rád, že tady HUGO je, mají zajímavý lidi, myšlenky a rozhodně mi jsou blízký i svým vystupováním a aktivitou, je jedno, že nevládnou, ale jen se rozhlédněte kolik lidí z HUGA začalo pracovat ve všech výborech a komisích, to se nedá vůbec srovnat se STAn, ty zmizeli jak pára nad hrncem. Všechno není jen o zastupitelstvu i tato drobná a neviditelná práce je pro město důležitá a i zde je spousty věcí, které se dají zlepšovat.

     8. V komisích a výborech jsou zastoupeny všechny strany a hnutí. Stan má dokonce předsedu FV…

     9. Ješte tak založit výbor pro obecné blaho s členem z HUGA v čele !

     10. Opět je legrace pozorovat, jak se diskuse pod jakýmkoliv článkem zvrhne na nadávání na MÚ, starostu atd. Už jenom chybí autobusák :))))))))))

     11. Jedna pitomost vedle druhý, naprostý účelový desinformace jak o kruháku tak o platformě.

     12. Platforma je moc pěkná, jen jsem se včera vyděsil, když jsem viděl povalující se bezdomovce, odhazující nedopalky kam se jim zlíbí a veřejné WC asi není pro ně, protože močí kde se jim to hodí, a my si asi sedneme doma na zahradě, abychom se nemuseli válet v pochcané trávě a to nemluvím o maminkách a jejich dětech, fakt super. Asi by se město a policie měli zamyslet, zda má smysl něco budovat z peněz dańových polplatníků, když se tam pak povalují nemakačenka. Měli by alespoň uklízet město a ne se celý den flákat.

     13. Tolik napaditych lidicek je tady, tak dejte navrh jak ten odpad dostat z mesta, aby mu tady psenka nekvetla .)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Šamanské bubnování pro zdraví

Po Čvn 17 , 2019
Čtvrtek 20.06.2019 18:00 – 20:00 Čtěte dále:   Folková Lipnice

You May Like

Témata