Milá setkání a dost peněz. Koledníci v Brodě a Humpolci vybrali přes tři miliony

Jako každý rok se Tříkrálová sbírka uskutečnila v ulicích vikariátu Havlíčkova Brodu a Humpolce. Díky tomu byla opět plna milých setkání. Koledníci navštívili mnoho domácností, jejich obyvatele potěšili zpěvem a požehnáním do nového roku.

Tento rok se v rámci Oblastní charity Havlíčkův Brod podařilo vybrat 3 350 977 korun. A jaké jsou záměry tříkrálové sbírky pro rok 2024? Největší část přispěje na nákup osobního automobilu pro Domácí zdravotní péči, která zajišťuje zdravotní péči v domácím prostředí klienta.

Pro nově vzniklou ambulantní službu Nízkoprahu Sešlost se uhradí nájem a energie, taktéž se nakoupí potřebné vybavení pro volný čas, výtvarný a jiný materiál pro práci s dětmi.

Tříkrálová sbírka je nejen možností, jak pomoci lidem v nepříznivé situaci, ale i symbolickým zakončením vánočního času. Děkujeme všem dárcům, kteří na tříkrálovou sbírku přispěli.

 

Čtěte dále:   Tipy na víkend na Pelhřimovsku: Do Humpolce přijede Michal z Kouzelné školky

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Policie po dvoutýdenním pátrání našla třináctiletou dívku. Byla v Humpolci a je v pořádku

Pá Úno 9 , 2024
Policie na Vysočině od 25. ledna pátrala po třináctileté dívce, která pobývá v zařízení pro mládež v Senožatech. V pondělí 22. ledna odešla neznámo kam a přestala se ozývat svému okolí. Čtěte dále:   Starostu Golčova Jeníkova prošetřuje policie, na svou funkci rezignoval
Prvosledové hlídky mají speciální výstroj i výzbroj. Policisté museli projít intenzivnějším výcvikem.

You May Like

Témata