Mladší žákyně z Humpolce jsou třetí nejlepší v České republice

Mladší žákyně oddílu národní házené TJ Jiskra Humpolec se zúčastnily mistrovství ČR. Humpolecká děvčata dva zápasy dokázala vyhrát, ve dvou utkání se soupeřem rozešla smírně a jedenkrát nejtěsnějším možným výsledkem prohrála. Celkově to stačilo na konečné třetí místo.

Získaly tedy bronzové medaile, na které děti z humpoleckého oddílu čekaly 28 let, naposledy medaile z letního Mistrovství České republiky přivezli mladší žáci v roce 1990. Jednotlivé zápasy střídavě rozhodovali s píšťalkou Martínek Vladimír z Chomutova, Škabrada Milan z Louky u Litvínova a Václavik Aleš z Jihlavy. 

  Vedení turnaje a pořadatelé se rozhodli udělit cenu fair play Kateřině Voplakalové z TJ Jiskra Humpolec, která za vyrovnaného stavu v utkání o konečné třetí místo v turnaji přiznala míč soupeři, když rozhodčímu oznámila, že míče se jako poslední dotkla ona. Nejlepší střelkyní turnaje se stala Kohoutová Adéla z TJ Jiskra Humpolec, která dokázala nastřílet 48 branek, Druhou nejlepší střelkyní turnaje byla Ulichová Laura z Krčína a konečně třetí nejlepší střelkyní turnaje se stala Kašparíková Linda z TJ Stará Huť.     

Čtěte dále:   Píšou o Humpolci: Fotbalisté Humpolce bod brali, v Bystřici se hodně zlobili na výkon rozhodčích

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Fotbalisté Humpolce jsou po půl století divizní

Pá Čvn 29 , 2018
Tolikrát byli blízko, dokázali to až letos. Fotbalisté Humpolce jsou divizní. I těm dříve narozeným to dá dost práce, aby si vzpomínky na účast klubu v republikové soutěži oživili. Divizní pauza Humpolce trvala 49 let. Čtěte dále:   A.F.C. Humpolec - FCS Stará Říše

You May Like

Témata