Na jednu vstupenku na dvě akce v Humpolci

Na úterý 19. a na středu 20. připravili v Humpolci dvě upírské akce, první se odehraje na Malé scéně Mikáda a druhá pak na hradě Orlíku.

První nabídne československý horor Hrabě Drakula, který stojí za to vidět. Démonický Ilja Racek donutí diváky několikrát si sáhnout na krk, je to první a jediný český film o Drakulovi a na filmovém žebříčku si stojí hodně vysoko. Navíc, pokud film uvidíte, následující den v divadelním představení na hradě pochopíte spoustu dalších drobných narážek a pobavíte se ještě víc.

Divadelní představení Zločin na Lipnici nabídnou divadelníci na hradě Orlíku, aby zde natočili film o Drakulovi, ale při natáčení se začnou dít divné věci…že by se Drakula vrátil? Komedie v podání kolínského divadla je plná záhad, tarantinovských zápletek, ale hlavní roli tu hraje vtip a nadsázka.

Obě představení začínají ve 20.00.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Street Food Festival v Pělhřimově

St Čvc 20 , 2022
V sobotu si dejte od vaření pauzu! U Máje a okolí budete moci ochutnat speciality a dobroty světové kuchyně. 😁 Budeme rádi, když přijdete s rodinou, přáteli, ale třeba i sami a podpoříte svou návštěvou tak první Street food festival v Pelhřimově!
Street Food Festival v Pělhřimově

Témata