Na Pelhřimovsku chybí policisté, v celém kraji dohromady pětasedmdesát

5

Na Vysočině chybí sedmdesát pět policistů. Potvrdila to policejní mluvčí Dana Čírtková. „Určité podstavy v současné době máme prakticky na každém obvodním oddělení, případně dopravním inspektorátu. Také například na pohotovostně eskortním oddělení ve Velkém Beranově. Jedná se ale o jednotky policistů a tato volná místa průběžně doplňujeme v rámci cíleného náboru,“ řekla Čírtková s tím, že obyvatelé Vysočiny se o své bezpečí bát nemusí.

Nalákat potenciální nováčky se snaží policie pomocí nejrůznějších aktivit. Namátkou lze vybrat například Den s Policií České republiky či akce pro střední školy. Policie zároveň spustila interaktivní náborový web. „Vedeme pohovory s uchazeči, kteří projevili zájem o práci u policie. Zájemci získají mimo jiné informaci, na jaká služební místa mohou být zařazeni,“ vysvětlila Čírtková.

Celý článek zde: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/na-jihlavsku-chybi-policiste-v-celem-kraji-dohromady-petasedmdesat-20211018.html

Axl

5 thoughts on “Na Pelhřimovsku chybí policisté, v celém kraji dohromady pětasedmdesát

    1. Soudě dle jejich chování v rannich hodinách před školou bych řekl, ze číslo 75 vyjadřuje spise jejich celkové IQ.

      1. Neockovani nejsou třídní nepřátelé, ale – s výjimkou těch, kteří mají objektivní zdravotní rizika – asocialni, nesolidární sobci. Bohužel žijeme v době, kdy názor nějaké biopizdy chroupajici obilné klíčky při měsíčku přijme vice z nás než názor v oboru vzdělaných lidí s osobni zkušeností s péčí o umírající na chřipečku.

        1. Ale tak ockovanec se preci nemusi niceho bat. Naopak virus muze v pohode, bez testu a jineho omezeni roznaset dal. A cim vice davek, tim vice vyhod. Ze je to nelogicke, sobecke a asocialni ? Ale no tak … A ze mas v sobe vice prirozenych protilatek nez po desate davce ? Ale no tak… Opravdu je nutne ockovat kazdeho ? Ale no tak …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Stejná písmena, stejný vizuální styl. V humpolecké 8smičce vysvětlují, jak na to

Čt Říj 21 , 2021
Sjednocený vizuální styl ve městech na veřejných prostranstvích nám pomáhá lépe se orientovat. V 8smičce v Humpolci vysvětlují jak.
Stejná písmena, stejný vizuální styl. V humpolecké 8smičce vysvětlují, jak na to

You May Like

Témata