Na Vysočině máme dům hrůzy?!

2

Rodina Svobodova z Bobrové na Žďársku si zažívá posleních několik dní perklo. Od minulé středy se v jejich domě dějí neuvěřitelné věci. V jejich domě létají předměty, tříští se sklo. Na redaktora deníku Vysočina, který přijel na místo natáčet reoportáž dokonce zaútočil věšák na klíče. Hlídkovat přijeli hasiči i policisté. Nikdo si neví s neviditelnou silou rady.


Vysklená okna, nábytek na třísky, létající věšák. Šokující drama už několik dní prožívá rodina Svobodova z Bobrové na Žďársku. Jejich rodinný domek od středeční noci ovládají paranormální jevy. Byt Svobodových vypadá jako po zemětřesení. Rozbitý nábytek se válí po zemi, okna jsou zalepená igelitem. Nové tabulky už si sice majitelé pořídili, ale zpátky je dávat prozatím nechtějí, protože by se vysklily znovu.

Jenže u rozbitých oken to nekončí. V bytě sám od sebe doslova pochoduje těžký nábytek. "V obývacím pokoji máme masivní knihovnu přes celou stěnu. Jednou jsme uslyšeli strašnou ránu a výsledek si domyslete sami. Celý ten kolos ležel na podlaze," kroutí hlavou starší muž. "Pak se zase zřítila lednička a židle se rozpadla na kusy. Už nás také několikrát vytopila voda z koupelny. Kohoutky u přívodu z potrubí se prostě samy povolují," říká dcera Rudolfa Svobody Ivana Machová. Rodina zatím stěží přichází na kloub tomu, co s věcmi pohybuje. "Jsme zřejmě napadeni nějakou silou od spodních vod. Máme na pozemku studnu, asi nás ovlivňují geopatogenní zóny z podloží," říká Svoboda. O tom, že si neviditelnou sílu rodina z Bobrové nevymyslela, se na vlastní kůži přesvědčili i reportéři deníku Vysočina.

Fotoreportérovi se v aparátu přímo v domě vybily čerstvé baterie a poté ho zezadu málem zasáhl vzduchem letící věšák na klíče. "Celá naše rodina je tou energií nabita. Když ten věšáček připevním na dvě skoby, tak se za pár hodin prostě nadzvedne a letí vzduchem," popisuje pan Svoboda. Celé drama vypuklo ve středu večer a od té doby se situace lepší jen pozvolna. "Bojíme se. V jednu chvíli jsem už měla sbalené doklady a základní věci. Mysleli jsme, že nám ten barák spadne na hlavu," dodává dcera. V minulých dnech u domu hlídkovali hasiči a policisté. "Nejedná se ale o přestupek nebo trestný čin, takže naše práce v Bobrové již skončila," vysvětluje žďárský mluvčí Policie ČR Václav Kučera. Statici zase nepotvrzují, že by dům trpěl konstrukční vadou. Svobodovým tak nezbývá než čekat, zda se nevysvětlitelná síla, která se u nich "probudila" vůbec poprvé, uklidní. Zatím kvůli vlastní bezpečnosti bydlí u příbuzných.

Čtěte dále:   Tipy na víkend na Pelhřimovsku. Přijedou Posedlí Dakarem, budou i dechovky

Zdoj: Listy Pelhřimovska

Axl

2 thoughts on “Na Vysočině máme dům hrůzy?!

  1. To je nějaký předčasný aprílový žertík?:)
    Nemohl by fotoreportér vzít vice baterií do aparátu? Nebo by tam mohl zkusit zajit ještě jednou. A vůbec, takové jevy by se určitě lépe zaznamenaly videokamerou. Co se dokáže tím, že se vyfotí skříň, která leží na zemi..

  2. Neviditelná síla, která doslova mává s rodinným domem Svobodových v Bobrové na Žďársku, je odhalena. Tvrdí to odborníci na psychotroniku. Poltergeist, tak se podle nich jmenuje ničivý duch, který má na svědomí padající nábytek, praskající sklo i roztáčení vodovodních kohoutků. A co víc! Zřejmě se vtělil do třináctiletého chlapce – vnuka majitele domu Rudolfa Svobody. “ On na tu sílu dost reaguje. Říká, že ty vlny cítí. Je tím z nás nejvíc postižen,“ říká matka hocha Ivana Machová. Duch dokonce školákovi omotal ručník kolem krku a pokoušel se ho škrtit.

    Zdroj: Deník Vysočina. Více informací se dočtete v zítřejším vydání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Tipněte si, kdy zmizí sníh

Út Bře 28 , 2006
Zajímavou soutěž vyhlásili žďárští ochránci přírody. Kdokoliv si může prostřednictvím e-mailu tipnout den, kdy z monitorovací plochy ve Žďárských vrších zcela zmizí poslední známky sněhu či ledu. Nejlépe tipující získá velice atraktivní odměnu. Čtěte dále:   Vydejte se na Vysočinu vlakem

You May Like

Témata