Najdi si práci na Vysočině

1

Přečtěte si srpnový zpravodaj projektu Najdi si práci na Vysočině podporovaného evropským sociálním fondem v ČR.

Prace na vysocine

Vážené čtenářky a vážení čtenáři našeho elektronického zpravodaje,

dovolte mi v tomto vydání Vás upozornit na jednu velkou akci, která se chystá v kraji Vysočina a v rámci, které se bude náš projekt prezentovat. TÝDNY VZDĚLÁVÁNÍ DOSPĚLÝCH budou probíhat pod záštitou kraje Vysočina a náš projekt zde představí všechny své možnosti, které nabízí.

Náměstí plná vzdělávání
V týdnu od 10. do 14. září 2007 zaplní postupně hlavní náměstí všech okresních měst kraje Vysočina akce se souhrnným názvem Týden vzdělávání dospělých, která se pokusí vytvořit přehled možností dalšího vzdělávání v kraji Vysočina a nabídne i prezentace možností v této oblasti u zúčastněných firem.

Pojďte k nám na návštěvu
Zveme Vás na návštěvu na třebíčské školicí středisko, které mají pod svou patronací paní Romana Nováková a Pavla Císařová, které ze strany svých klientů mnohdy slyší slova chvály a spokojenosti se svojí prací. Pojďte se podívat, jak pod jejich vedením probíhá poradenský týden.

   
Hospodářská komora Jihlava
Bit CZ © 2006, All Rights Reserved

Čtěte dále:   Obchvat chtějí všichni, nikdo ale blízko domu. Brod řeší, kudy dopravu vést

Axl

One thought on “Najdi si práci na Vysočině

  1. dobry den chtela bych se zeptat jestli je tady v humpolec brigada na roznaseni letaku ? jestli ano prosim mohli byste me kontaktovat na muj e-mail kolcice@seznam.cz a napsat tam kde se prihlasit a dalsi informace . dekuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zpravodaj - Najdi si práci na Vysočině

Čt Zář 27 , 2007
Přečtěte si zářijový zpravodaj projektu Najdi si práci na Vysočině podporovaného evropským sociálním fondem v ČR. Čtěte dále:   MHD nabírá kvůli zavřenému tunelu zpoždění. Radši teď jdu pěšky nebo jedu autem, říká jeden z cestujících

You May Like

Témata