Náklaďák srazil v Humpolci chodkyni. K nehodě vzlétl vrtulník

Humpolečtí policisté šetří dopravní nehodu, při které byla v pondělí ráno při střetu s nákladním vozidlem zraněna chodkyně. Kvůli závažnosti zranění byl nutný letecký transport do nemocnice.

Nehoda se stala v pondělí 13. března kolem půl deváté hodiny ráno na ulici Okružní v Humpolci. „Při dopravní nehodě došlo ke střetu nákladního vozidla s chodkyní, která přecházela vozovku. Vlivem střetu došlo ke zranění chodkyně, která byla letecky transportována do nemocnice v Praze,“ informovala mluvčí policie Michaela Lébrová.

Dechové zkoušky účastníků dopravní nehody byly negativní. Co nehodě předcházelo a jaký byl její průběh, policie zjišťuje.

Čtěte dále:   Předčasné oslavy konce roku. Pil sedl za volant, chytili ho v Humpolci

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Koncentrované ztišení i hluboký poslech. Do humpolecké 8smičky se odstěhoval zvuk

Út Bře 14 , 2023
Umělci z Polska, Německa, Rakouska a Česka ohledávají schopnosti zvuku formovat prostředí. Jak může zvuk vypovídat o současném stavu světa? ArtCafé moderuje Anna Luňáková. Čtěte dále:   Předčasné oslavy konce roku. Pil sedl za volant, chytili ho v Humpolci
Umělci z Polska, Německa, Rakouska a Česka ohledávají schopnosti zvuku formovat prostředí. Jak může zvuk vypovídat o současném stavu světa? ArtCafé moderuje Anna Luňáková.

You May Like

Témata