Namyslo: Napadení územního plánu by zablokovalo rozvoj

40

Humpolec – Na humpoleckou radnici se dostala neoficiální zpráva, která se šušká i po městě. Prý se chystá napadení nového územního plánu Humpolce.

Podle informací Deníku mě-la tato iniciativa vzejít od odpůrců plánovaného přesu-
nu autobusového nádraží. Bez nového územního plánu totiž nemůže současné nádraží nahradit obchodní dům a nový terminál nemůže stát v areálu firmy ICOM transport. Jak 
podotkl místostarosta Humpolce Květoslav Namyslo (za ČSSD), bez nového územního plánu se ale nemůže uskutečnit řada dalších projektů.

Důležitý dokument nepřicházel na svět snadno. Nicméně po čtyřech letech práce ho čeká poslední krok. V únoru se dostane před zastupitele, kteří budou hlasovat o jeho vydání. Historii vzniku nového územního plánu města popsal Květoslav Namyslo v dokumentu, který visí na webu města. „Chtěli jsme lidi informovat o tom, jak se situace kolem územního plánu vyvíjela a jaké problémy by jeho napadení mohlo městu způsobit," vysvětlil Namyslo.

zdroj a více na:

http://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/namyslo-napadeni-uzemniho-planu-by-zablokovalo-rozvoj-pe16.html


Zdroj: http://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/namyslo-napadeni-uzemniho-planu-by-zablokovalo-rozvoj-pe16.html

Čtěte dále:   Do Mánesovy ulice v Humpolci vyjedou bagry. Už brzy

Petr

40 thoughts on “Namyslo: Napadení územního plánu by zablokovalo rozvoj

 1. Strašení. Nic víc. Pro rozvoj města je mnohem důležitější obchvat od Pelhřimova na Světlou. Pro ten ti dva důchodci nedokázali udělat vůbec nic.

  1. Stačí z územáku vyndat změnu kolem AN a zbytek schválit a žádný problém městu nehrozí. Z toho ale důchodci nebudou mít profit….

   1. To je celkem silná propaganda. Nějak mi to začíná připomínat Orwella…
    Skutečně by byl zablokován rozvoj, nebo jen něčí vize rozvoje?

 2. Mno, co slo ve meste pokazit, to uz pokazili. Preferovat stavbu jiz pateho obchodniho domu ve meste se sotva 8 tisici obyvatel pred rozvojem bydleni a sluzeb pro mistni obcany je proste BULLSHIT a vola to po prosetreni. Doufam, ze se dockam toho, ze vsichni kdo na Nesmysla a Kuceru nadavaji, pujdou k volbam a vystavi jim cervenou! Modlil jsem se, aby pi. Sterbova ve volbach neuspela, booooze jak ja bych ji vymenil za ta dve individua z radnice.
  Tak ze nebrecte a bezte k volbam!!!!!!

  1. Ale to by lidé nesměli volit ty samé tváře a těmi jsou Namyslové, Kučerové, Bernardové a jiní.

 3. Drahý pane Namyslo, vysvětlete nám občanům, proč v Humpolci nemohla pokračovat úspěšně se rozvíjející a vysoce technologicky založená firma Conteg. Jak jste jí vyšli vstříc, aby rozsáhlé nové výrobní závody postavila v Humpolci, kde to původně jednoznačně učinit chtěla?

  http://www.conteg.cz/O-nas

  Jak píše výše Lukáš, asi máte nějaké soukromé vize rozvoje města. A ti, co do nich nezapadají nebo je dokonce komplikují, mají smůlu. Jako třeba občanský spolek Taekwondo Lacek, který už léta sbírá medaile pro Pelhřimov, protože pro vedení humpolecké radnice nebyl dost dobrý.

  Vysvětlíte nám to se slečnou Slavíkovou, nebo budeme číst opět jen vaše jednostranné účelové masážní texty?

  1. Tedy to je ale keců kvůli pár zastávkám busu, kterým stejně skoro nikdo nejezdí. Nebo, že by to vlastně nebylo kvůli busům ? …..

   1. Vysvětlíte vy proč tu nemohl dál fungovat Conteg, zaměstnavatel s dobrými platy pro desítky místních lidí nebo jen prudíte? Pan místostarosta má obavy o rozvoj a pracovní místa, měl je také když odcházela Voláčkova firma?

  2. Lackovi kopaci do hlav dostavaji, pokud vim, pravidelny prispevek od mesta Humpolce cca 50 tis. Kc rocne. Na strankach mesta Pelhrimova jsem v prispevcich nenasel jedinou korunu, kterou by obdrzeli, ale treba spatne hledam. Neznam jediny humpolecky oddil, ktery by od pelhrimaku dostel byt jen jedinou korunj! Jestli ono to nebude tim, ze maji trenera ucitelem v Pelhrimove?

    1. Rušení stávajícího autobusového nádraží bere pan místostarosta jen jako malou epizodu k plnění velkých plánů neomylného vedení města a jejich přisluhovačů. Považují za urážku mnoha humpoleckých občanů, když jsou označeni za úzkou skupinu
     která brání velkému rozvoji města. Jen naprostý ignorant nebere v úvahu takovou vlnu odporu občanů proti rušení stávajícího AN. Pan místostarosta má za úzkou skupinu i občany, kteří ho volili na kandidátce ČSSD.Vyhrožuje co všechno se stane hrozného pro Humpolec, když všichni nebudou souhlasit.
     V závěru pak vyzývá k jednání. Ale těch jednání jsme zažili několik. Výsledek byl vždy stejný, je rozhodnuto AN se zruší. Nikdy se nevzaly ani náznakem navrhovaná jiná možná řešení. Věřím proto, že ten nesmysl s AN za nejfrekventovanější silnici v našem městě se podaří zastavit.

     1. Nezbyva nez souhlasit. AN je skutecne velky nesmysl a rovnez verime ze se ho podari necim smysluplnym zastavit. At uz to bude obchodni minicentrum nebo
      myci centrum pro automobily. Moc drzime palecky.

     2. Á pán vyhrožuje televizí, copak asi hříšného provedli zastupitelé, že se z toho mají zpovídat před kamerami. Zřejmě se musí obhájit, že mají více rozumu než ta hrstka co na ně pořádá tyto hony. Zastupitelům přeji pevné nervy a nenechte se znechutit takovými hloupostmi !

     3. Jděte už do pr:::dele vy zas:::ný ODSáci ! Jen tady děláte problémy a jste v čele s vaším Kučerou jen zakomplexovaní a nesoudní exoti, kteří už opravdu nikoho nezajímají. Jenže jak je vidět jste pořád na stráži a i zde neustále odepisujete a snažíte se navodit situaci, že spousta občanů má názor jako vy ! Nemá a nebude mít. Už proto, že nedostává od Vysočinských nemocnic, od ICOMU, od Ráců a dalších žádné dary a odměny . A 99 % občanů by si je ani nevzalo !!!!! Nemají totiž výchovu v ODS a ani nejsou vaši straníci. Naštěstí !!!!!!!

     4. na Prazske se zase provalilo jak lzou, hafo kamionu a prej ze jich bude par, zmrdi

     5. ti jsou tak neschopni ze ani nezalozi skupinu na FB, totalni looseri

     6. Ty musis bejt hustej user, hodis sem tvuj profil, at te muzu lajknout, ty fb grupo? Takovyhle vedomosti sem hazet mezi takovy lamy, jako jsme my, jses fakt dobrej .

     7. Ve svý grupě si ty blitky lajkujou jen sami sobě a pak paní Žaloudková. Proč asi?

 4. Kdyby clovek neznal historii tehle pseudokauzy, musel by si myslet, ze v Humpolci ziji pouze cestujici,kteri pouzivaji verejnou dopravu a zasadne nastupuji a vystupuji na aktualnim AN. Protoze se nekolikrat prejmenovany spolek za vlastni zakmy nedostal do vedeni radnice, zkousi to pod zastavou rozvoje Humpolce. Presto, ze byli nekolikrat usvedceni ze lzi a jimi propagovani guru se zistnych zajmu tykajicich se AN, porad tady budou vykrikovat svoje hesla a tvarit se, ze se nic nestalo. Soucasne vedeni mesta neni rozhodne bez chyb, ale tenhle spolek podnikavcu by byla privatizace radnice ve stylu Babise.

  1. Ale jiste ze o zadny AN nejde. Par nenazranejch pamrdu chce ke korytu, par tupejch ovci jim to zere. To je cely.

 5. Rozšíření galvanovny, nová kamionová firma, a to vše v sousedství obytné čtvrti, tak to je pro místní terno. Parádní pracovní místa. Všichni toužíme řídit kamion a dýchat jedovaté výpary v chemičce. To je pane rozvoj s velkým r.

  1. Průmyslovou zónu v lokalitě dnešního překladiště Schenker a galvanovny plánovali už za starého režimu. Takže nic nového pod sluncem, jen chybí ten obchvat města, který by ulevil Okružní ulici

 6. Škoda, že se na humpoleckou radnici nedostala relevantní zpráva, že bude padat sníh. Možná by víkendový úklid naše krásného veřejného prostoru fungoval lépe. Pan Namyslo se místo toho raději zabývá šuškandou?!

  1. Taky jsem si všimnul, že na víkend v žádném ze supermarketů nebyla sleva na vepřové maso…Namyslo a Kučera nezařídí nic!!!

   1. Tak rádi by jste se dostali starostovi na kobylku a ono to nějak nevychází, že ! Raději přemýšlejte co chcete nabídnout lidem z města v příštích volbách, aby jste konečně uspěli vy proroci lepších zítřků. Zatím jste toho mimo hloupé plkání mnoho nedokázali.Nyní je pro rozvoj města důležité schválit územní plán a to rozumní zastupitelé určitě hravě zvládnou. Tak čus členstvo spolku pro zničení Kučery, Namysla a Máchy!!

    1. U pacienta se schizofrenií dochází k rozštěpu mysli a celkovému úpadku osobnosti. Pacient je vztahovačný, neustále pronásledovaný bludy a smyšlenkami, mluví si pro sebe a vytváří si umělý svět. K paranoidním vlivům se přidružují poruchy pohybu (je schopen celé hodiny vydržet v nepřirozené poloze) a vnímání. Je velmi plachý, neustále ztrácí společenskou jistotu a své místo ve společnosti. Trpí bludy a halucinacemi, a to sluchovými, zrakovými, čichovými i hmatovými. Onemocnění se opakuje v etapách a postupně zhoršuje kvalitu života. Často se objevují pokusy o sebevraždu, jež jsou v 10 % případů dokonány.

     1. Snad zastupitelé a zastupitelky ještě jednou zváží své rozhodnutí zda nový územní plán v tomto stavu, kdy lobby těžkých velkopodnikatelů vysloveně tlačí na pilu vůbec přijímat.

     2. Ale tak nebuďte na členy Spolku tak přísný. To že se rozštěpují je jisté, ale údajně v zájmu nás občanů. A plaší a společensky nejistí rozhodně nejsou. Už vloni udali pana místostarostu, teď nabonzovali stavební firmu v areálu firmy ICOM v Okružní a chystají se žalovat u soudu platnost územního plánu! Jsou to zkrátka naši pašáci!

     3. Kabrňáci, pašáci, a všichni spolu ještě nedávno snídali, obědvali, večeřeli a spali. Co se stalo v naší předrahé ódeesce že láska tak tragicky skončila?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zapomenutá řemesla aneb Co skrývají muzejní depozitáře

Pá Led 15 , 2016
Úterý 19.01.2016 – Pátek 29.01.2016 Čtěte dále:   Mikulášská nadílka

You May Like

Témata