Neuvěřitelná ztráta tří bodů Humpolce a nová posila v akci

8

V sobotu 26.8. se odehrálo další kolo krajského přeboru, ve kterém se představila mužstva Pelhřimova a Humpolce.

Za Humpolec poprvé nastoupila i ghanská posila, o které již Humpolák informoval. Všichni byli velmi zvědavi, jaký výkon převede, ale mnozí byli určitě zklamáni, jelikož Abdul Mohammed Rahman odehrál tento zápas průměrně až podprůměrně a ani trošku to nevypadalo, že by někdy hrál nejvyšší fotbalové soutěže v Itálii či Švýcarsku.

Na zápas nepřišlo mnoho diváků, odhadem jich mohlo být tak kolem stovky. První poločas měli pelhřimovští hráči navrch, ale branku se jim vsítit nepodařilo a ve 38. minutě po centru Píchy sice Wiener branku netrefil, ale zařídil pokutový kop, a tak Humpoec vedl 0:1. O druhém poločase měl naopak více šancí Humpolec a po dalším pokutovém kopu vedl nad Pelhřimovem 0:2 a vypadalo to, že si v klidu odveze z okresního města tři body. Ovšem Pelhřimov necelých pět minut před koncem zápasu snížil na 1:2 a ve 3. minutě nastavení, po chybě humpoleckého golmana, srovnal na 2:2, a toto skóre již zůstalo konečné.

Humpolec se svým výkonem nebyl rozhodně spokojen, a tak si bude určitě chtít napravit reputaci na domácím hřišti. Tímto vás Humpolák zve na nedělní zápas, který se hraje od 16:30.

8 thoughts on “Neuvěřitelná ztráta tří bodů Humpolce a nová posila v akci

1. No sice přišli v součtu o 2 body, ale tak nejak obecne proste prisli o tri. :-)) A v listech Pelhřimovska – vysočina se Abdul Mohamed Rahman objevil v sestave 3.kola, takze kazdy ma jinej nazor na jeho (ne)oslnivy vykon. PP

1. Kdeže to ten Abdul kpal tu bramborovou ligu? Myslím, že na lavičce seděli lepší fotbalisti !!!!

1. Abdul Mohammed Rahman působil v italské Sampdorií Janov nebo také ve Švýcarsku v FC Chiasso a FC Zug. No az se sehraje tak to snad bude lepsi…PP

2. No, v tý Sampdorii asi kpal tak základy pod latríny, ale fotbal asi těžko. Podle toho, co předváděl, má tak na pralesní ligu. Jeho výkony byly asi natolik uchvacující, že se dostal až do Humpolce. Kdoví, co stál. To musel bejt ranec !!!!

3. hostování chlape, Humpolec k němu přišel pomalu jak slepej k houslim,takžš žádný závratný sumy se nekonaly

4. To je taky dobře, za takouvou „posilu“ škoda peněz!