Nové bydlení v Humpolci 3/4

2

V cyklu článků o nových možnostech bydlení na humpolecku pokračujeme lokalitou „Bytové domy v Podhradě v Humpolci“.
Na bývalé Smrčkově zahradě v Podhradu v Humpolci by měly do února 2006 stát dva bytové domy, každý o zastavěné ploše cca 20,5 x 12,5 m. V každém 12 bytů různých velikostí (1+kk, 2+kk, 3+kk) ve standardním vybavení, tzn. vč. kuchyňské linky, každý byt se svým plynovým kotlem, a vlastním uzamykatelným parkovacím stáním. Dům by mělo postavit SBD Vysočina Humpolec, které vzniklo 16.4.2004.
Lokalita pro zamýšlenou stavbu je velice atraktivní, v řádu desítek metrů je základní škola, v řádu stovek metrů je centrum města a přesto na opačnou stranu naprostá příroda lesoparku pod Orlíkem.
Více informací získáte v sídle SBD Vysočina Humpolec, Husova 70 (budova VD DRUPO), 396 01 Humpolec; p. Princ tel. 565 532 140, 603 517 972, sbdvysocinahu@seznam.czMarketingové materiály hlásají: „Co s volnými penězi? Investujte je do nemovitostí!!!“
„Zdá se, že se ekonomické ukazatelé státu vyvíjí příznivě i když to většina z nás na své kapse příliž nepociťuje.
Doba, kdy budeme vše platit v EURO se nebezpečně blíží. Co se pak stane s našimi úsporami? To je otázka na kterou
dnes nedokáži odpovědět ani renomovaní ekonomové. Nejlépe nakoupit cosi s trvalou a neměnnou hodnotou. Tu zaručují
především nemovitosti. Mít dům anebo několik domů znamená mnohé starosti. Nesrovnatelně výhodnější je byt. Pořizovací náklady jsou mnohem nižší, v bytě může bydlet někdo z rodiny anebo jej lze výhodně pronajmout.
Důležité je aby takový byt byl kvalitní, dostatečně veliký a na tzv.dobré adrese. I v Praze, kde se prodá téměř všechno, nalézáme stovky neprodejných bytů, které nemají dobrou adresu. Dnes málokoho zajímá byt na sídlišti, kde je problém i s parkováním.
Kde je kupříkladu v Humpolci dobrá adresa? Poradíme Vám. Na druhou polovinu dubna tohoto roku je připraveno zahájení výstavby 24 bytových jednotek v lokalitě Humpolec – Podhrad, v parku v blízkosti školy. Budou zde byty o velikosti 1+kk, 2+kk, 3+kk od 38 do 79 m2, převedené hned po kolaudaci do osobního vlastnictví.
Zajímavá je i velmi příznivá cena od 865 tisíc do 1 900 000 Kč. Byty budou mít plné kvalitní vybavení a vlastní parkovací stání. Ještě je jich několik volných, a to je dobrá příležitost pro vaše investice.“

Čtěte dále:   Píšou o Humpolci: Oblíbená zelená je venku i uvnitř. Takové zajímavé bydlení najdete u Humpolce


Zdroj informací: SBD Vysočina Humpolec

olaf

2 thoughts on “Nové bydlení v Humpolci 3/4

  1. Nevím co tohle dělá pod kategorií architektura. Navrhuju založit zvláštní, novou kategorii pod názvem „Paskvily a jiné haluze z Humpolce“. Jak někdo v dnešní době může vymyslet novostavbu, která vypadá jak rekonstrukce čtyřpodlažního paneláku z devadesátých let..nechápu. A vůbec mě mrzí, že něco takového má vůbec povolení vzniknout v takové lokalitě jako je Podhrad, která je „lepší sdresou“. Na „lepší adrese“ bych hledal něco „lepšího“ než jsou dvě bytovky totalitního vzhledu.

  2. No to je humus, ja uz myslel, ze panelakovi „architekti“ uz vymreli, ale jak koukam, nektery se jeste najdou. Jeho jmeno by meli zverejnit jako odstrasujici pripad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Letní tábory na Vysočině 2005

Čt Dub 28 , 2005
V minulých dnech spatřilo světlo světa druhé vydání brožury Letní tábory na Vysočině, kterou vydala Rada dětí a mládeže kraje Vysočina ve spolupráci s Oddělením mládeže a sportu krajského úřadu kraje Vysočina. Čtěte dále:   Mánesovu ulici v Humpolci čekají změny. Dle místních jen k lepšímu

You May Like

Témata