Ochranná zóna kvůli ptačí chřipce zasáhla i obce na Vysočině

24

Několik obcí na hranicích Kraje Vysočina s Jihočeským krajem spadá do ochranné zóny stanovené v souvislosti s výskytem případů ptačí chřipky.

Nachází se v tzv. desetikilometrovém pásmu od ohniska, kde jsou přijímána pouze preventivní opatření. „O vývoji situace v sousedních krajích jsme pravidelně informováni zástupci Státní veterinární správy, kteří také provádí příslušná místní šetření a vyhodnocují nákazovou situaci,“ uvedl Martin Hyský, radní Kraje Vysočina pro oblast životního prostředí a zemědělství.
 
 
Čtěte dále:   Tipy na víkend na Pelhřimovsku. Do Humpolce jede zahrát Brabec a Svěcený

Petr

24 thoughts on “Ochranná zóna kvůli ptačí chřipce zasáhla i obce na Vysočině

     1. Všude mimo Humpolec je normální, že staré střídají mladší. A obejdou se u toho bez urážek. Manažer po určité době trpí syndromem vyhoření, a nemá už co společnosti nabídnout. Proto je střídán. Jen v KLDR a v Humpolci se čeká na vyšší moc.

     2. V demokracii se respektuje vitez voleb, stejne jako volebni obdobi.
      Leda, ze by se uz nekdo videl na radnici.
      V medicine se tomu rika metastaze.

     3. Klid, volby jsou už příští rok. A zájemců bude jistě dost,když vidím u článků tolik chytrých lidí,kteří by to jistě rádi dělali lépe… Snad najdou tolik odvahy jít na kandidátku… Nebo třeba chtít pracovat v kontrolním a finančním výboru..

     4. Nejde snad o to „jít na kandidátku“, ale přesvědčit lidi, že jsem ten nejlepší, aby mi dali hlas! Pak se teprve můžu ukázat jaký jsem pašák v zastupitelstvu, nebo coby starosta. Zatím ti, co nejvíce prudí na kandidátkách byli a vždycky dostali „na prdel“ a voliče nepřesvědčili. A pak to bude zase je plané štěkání a krákání bez zodpovědnosti o ničem!

     5. Přesvědčit o tom, že jsem nejlepší mohu ,když budu kandidovat. V hospodě mohu být plácán přes rameno, jak sem dobrý/á, ale tam hlas dostat nemohu

     6. V hospodě hlasy dostat můžu, ale těch hospod musím přesvědčit hodně, aby mně to dostalo do zastupitelstva. Ale v Humpolci se ukazuje, že politicky nejdůležitější hospodou je Mlýnek……

     7. A víte jaké hospody měly zdejší strany jako centrálu nebo mají? Lidovci hotel Jirmásek, ODS se schází u Kotyzy, ČSSD roky u Kalichu, který však jim zavřeli,takže nemají kde. KSČM se schází v Klubu u kina

     8. Pro někoho je celej život hnusnej, jen samé ústrky a křivdy!
      Upřímnou soustrast!

     9. Vidím, že je to tady samý zapálený ornitolog, a diskuze je k věci!

     10. Tak to jdi zlepšit, strany v Humpolci čekají na novou krev…

     11. Ne, to ne, jen potřebují kádrově posílit,bez ohledu na barvu strany

     12. Tak urcite. Treba takovi komousi, ty maji krev na rukach dodnes. Nastesti uz jsou politicky impotentni.

     13. Ať si vymřou, žádná škoda. Už se naotravovaly dost. Jedině nové strany a sdružení mají ještě šanci.

     14. Což o to komunisti možná vymřou, ale mám strach o ta nová sdružení a strany.. Jestli kvůli lenosti, obavám, a kecům vůbec budou mít členy.. Aby nezašly na ubytě ještě dřív jak komunisté…

     15. No týjo! Bude konec světa? K čemu jsou nám politici? Chod města i státu stejně řídí profesionální úředníci. Politici, lobbisti = veksláci. Aneb s partajní knížkou nejdál dojdeš? Až tady nebudou politici, tak tu bude pozemský ráj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Radniční listy

Po Led 23 , 2017
Leden 2017 Čtěte dále:   Novinky z Jihlavy - 8.–22. 4. 2024

You May Like

Témata