Netradiční dovolenou zažijete na Vysočině

1

Ubytování v korunách stromů, na posedu, ve včelíně či domku nad vodou zažijete na Vysočině. Vysočina Tourism láká návštěvníky na dobrodružnou dovolenou. Na svém turistickém portále nabízí přehled netradičního ubytování.

Vysočina těží z toho, že je venkovským, řídce osídleným krajem s malebnou přírodou a rozšiřuje svou nabídku netradičního ubytování. Ubytovatelé z Vysočiny tak pohotově zareagovali na současný trend, kdy lidé hledají klid a pohodu v lůně přírody, a přitom chtějí vyzkoušet něco nového, neotřelého. „Vznikly tady dvě desítky míst, kde se lze ubytovat mimo civilizaci v lese, na stromě, na vodě, na louce, a to s maximálním pohodlím. A stále přibývají další. Jejich představení návštěvníkům z celé České republiky je cílem naší kampaně,“ říká ředitelka Vysočina Tourism Oľga Königová.

Zájemci o netradiční ubytování na Vysočině najdou seznam všech ubytovacích zařízení na turistickém portále vysocina.eu. Vedle spaní v domku na stromě, v létající chatičce, v lesním apartmánu se saunou na vodní hladině, vinné maringotce, na posedu, ve včelínu či na peci jsou tu i další tipy. Strávení netradiční dovolené nabízejí i chaloupky v pohádkové vesničce, letohrádek s pokoji v prvorepublikovém stylu nebo mlýn s pokoji ve stylu námořnickém, provence i honáckém.

Martina Strnadová

Vysočina Tourism

Přehled netradičních míst najdete na odkaze https://bit.ly/3zAG0MZ

Čtěte dále:   Pozor na změny v Brodě. Kvůli novému obchvatu mění město dopravní značení

Axl

One thought on “Netradiční dovolenou zažijete na Vysočině

  1. No koukal jsem na to a některé z těch míst vypadají opravdu báječně a kouzelně.

    Co mě ale totálně zaráží jsou ty ceny. Kam se glamping posunul a co se za něj nyní platí je opravdu neuvěřitelný. To jsou ceny luxusních objektu v luxusních destinacích ve světě. No, ale zjevně se najde dost lidí co jsou ochotni to za to zaplatit. Jak jsem koukal, tak kalendáře těch objektů jsou pěkně zaplněné.

    No my raději vezmeme stan a vyrazíme někam do bezkempu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Víte, kde na Zálesí krásně straší?

St Čvn 15 , 2022
Nemyslím tím, kde Vám v našem kraji krásně přeskočí v hlavě, byť i toho se zde člověk může nadát. Ptám se, zda-li víte, že se Humpolecko může pochlubit nadpřirozenými bytostmi přímo nadpozemské krásy? Čtenářky drahé prominou, když přiznám, že krásu oněch pohádkových postav, jimž bude věnován tento příspěvek, ocení spíše […]

You May Like

Témata