Oznámení o záměru pronájmu uvolněného bytu

Informace z městského úřadu.

Město Humpolec na základě usnesení Městského zastupitelstva v Humpolci ze dne 12. 4. 2000 zveřejňuje tímto záměr pronájmu uvolněného bytu č. 33 o vel. 1+0 v byt. domě čp. 1313 v ul. Na Rybníčku v Humpolci.

Jedná se o byt I. kategorie, který se sestává z těchto místností:


Označení  prostor:                                                       Výměra v m2
1. obytná místnost                                                            19,96
2. koupelna a WC                                                             2,43
3. předsíň                                                                          3,67
4. sklep                                                                             1,30


Započitatelná plocha bytu činí celkem 26,71 m2 . Nájemné bez služeb a vybavení bytu je stanoveno ve výši 450,- Kč měsíčně.


Žádosti (předepsaný tiskopis) na byt je možné si osobně vyzvednout na OMH, nebo na podatelně, a podat po dobu určenou pro zveřejnění na úřední desce, prostřednictvím podatelny na MěÚ v Humpolci. Žádosti, které nebudou řádně vyplněny, podepsány apod. nebudou bytovou komisí hodnoceny ani Radou města Humpolec projednávány. O přidělení bytu rozhoduje rada města svým usnesením. Uchazeč stanovený usnesením rady města uhradí na účet města, před podpisem nájemní smlouvy, zálohu na nájemné včetně služeb a vybavení bytu, a to na období 6-ti měsíců předem. Bližší podrobnosti ohledně pronájmu bytu podáme na Odboru místního hospodářství při MěÚ Humpolec, nebo v realitní kanceláři SINPRO.


Za Město Humpolec: Ing. Tomáš Křišťan, místostarosta

Čtěte dále:   Zahájení Humpoleckých Vánoc

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolečtí šachisté vedou tabulku

Út Pro 16 , 2003
Krajská soutěž – skupina západ, 4. kolo: Gambit Jihlava B – Sokol Bedřichov B 1.5:6.5, Sokol Kamenice – A Spartak Pelhřimov B 2:6, SB Světlá nad Sázavou A – MC Software Humpolec 3:5. Čtěte dále:   Píšou o Humpolci - iDnes.cz: V Humpolci rezignovala starostka Štěrbová, stála i u zrodu […]

You May Like

Témata