Peklo

Co se nám objevilo v naší e-mailové schránce? Dneska se nám objevil jeden velice pěkný o peklu.

Umře hříšník a přijde do pekla. Hned u brány se ho ujme usměvavý, žoviální ďábel a ptá se, do kterého oddělení by chtěl přijít, a protože trochu zmatený hříšník neví, vezme ho na exkurzi.
Otevře první oddělení, kde probíhají nevázané sexuální orgie – všude nádherné ženské, souloží se ve všech myslitelných pozicích a počtech – a všichni chlapi jsou neustále při síle, nikdo se nikdy neunaví.
„Tady jsou záletníci,“ vysvětluje ďábel a vede nováčka do dalšího oddělení, kde zase probíhá velkolepý flám. Všichni pijí, sklenice nejsou nikdy prázdné a oni se nikdy neopijí.
„Tohle je peklo pro pijáky,“ říká ďábel.
Otevře dveře do další části, kde se zase holduje hazardu – karty, ruleta, kostky a každý stále vyhrává.
„To je oddělení pro hráče,“ povídá ďábel.
Pak otevře poslední dveře – a za nimi peklo, jak se o něm vypráví – rohatí čerti přikládají pod kotle, píchají nebohé hříšníky vidlemi, všude ve rozléhá křik a nářek trýzněných.
„Tohle je peklo pro křesťany,“ provídá ďábel. Pokrčí rameny a skoro omluvně dodá: „Voni to tak chtěli…“

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Na novou ochranu AudioCD stačí klávesnice

So Říj 11 , 2003
Tak nám zase zabezpečili CD, paní Müllerová. Ale je to kompakt jak se patří! V autorádiích to hraje, v dévédéčkách i na obyčejné věži. Aj na počítačích si tu muziku můžeme poslechnout, přesně jak říkali. Jenom zkopírovat se to nedá. Nebo snad…? Co to povídáte matko, takhle jednoduše??? No na […]

You May Like

Témata