Pelhřimovskou rallye přerušila tragická nehoda

V jihlavské nemocnici v sobotu skončil osmatřicetiletý řidič, který se účastnil rychlostní zkoušky na pelhřimovskou rallye. Během jízdy najel na pařez a poté narazil do stromu. Lékaři jeho stav označili za kritický. Jeho spolujezdci ani divákům se však nic nestalo.

„Nehoda se stala nedaleko Velkého rybníka. Řidič vozu Ford Escort byl převezen do nemocnice a rychlostní zkouška byla zrušena,“ potvrdil ředitel závodu Pavel Nedvěd.

Muže museli z vozu vyprostit hasiči. Lékař anesteziologicko-resuscitačního oddělení dodal, že mužův stav je natolik vážný, že musí být převezen do nemocnice v Brně – Bohunicích.


Další soutěže prvního ročníku Rallye Pelhřimov, které se účastní 55 posádek, poté pokračovaly. Jde o první podnik osmidílného seriálu Českomoravského poháru v rallye.

Novinky

Čtěte dále:   K dobrému podzimu dopomohly fotbalistům Humpolce především vydařené domácí duely

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Steel Center Europe

Út Dub 13 , 2004
Nová hala v Humpolci na Pražské ulici vyrostla na pozemku, který bylo třeba přes zimu upravit. Stavební stroje ještě pracují, dělají se dokončovací práce, ale firma již shání zaměstnance. Čtěte dále:   K dobrému podzimu dopomohly fotbalistům Humpolce především vydařené domácí duely

You May Like

Témata