Poděkování zdravotníkům: Školáci jim poslali dopisy s obrázky

5

Žáci Základní školy Hálkova v Humpolci ani v této nelehké době nezahálí a přišli s projektem, jak podpořit zdravotníky v nejpostiženějších oblastech naší země. Děti malovaly obrázky a psaly vzkazy jako poděkování všem zdravotníkům, kteří ze sebe každý den vydávají maximum, aby zachraňovali životy našich blízkých.

Do projektu se zapojili všichni žáci naší školy. Od těch nejmenších žáčků přípravné třídy až po deváťáky. Mezi výtvarnými díly se našly obrázky, koláže i krásné dopisy. Vše s podtextem víry ve šťastný konec těchto událostí.

Do nemocnic po republice bylo rozesláno více jak pět set obrázků. K tomuto projektu se přidali učitelé a ostatní pedagogičtí pracovníci, kteří pro zdravotníky v nemocnici Jihlava a Pelhřimov připravili občerstvení, napekli buchty, zákusky, slané delikatesy a toto obohatili o klobásky, ovoce, zeleninu a jiné pochutiny. Mgr. Tomáš Jůzl, ředitel ZŠ Hálkova, osobně vše předal zástupcům nemocnic Pelhřimov a Jihlava.

Věříme, že tyto malé pozornosti, darované od srdce, potěšily. Cíl byl jediný – všem, kteří neúnavně bojují se zákeřným virem, vzkázat:

DĚKUJEME!!! VÁŽÍME SI VÁS A JSME S VÁMI!!!

Zdroj: https://havlickobrodsky.denik.cz/ctenar-reporter/podekovani-zdravotnikum-skolaci-jim-poslali-dopisy-s-obrazky.html

Čtěte dále:   Na Humpolecku probíhá již třetí vzdělávací projekt hrazený z prostředků Evropské unie

Axl

5 thoughts on “Poděkování zdravotníkům: Školáci jim poslali dopisy s obrázky

  1. Fajn komedie. A kdo ocení jiné pracovníky, nejsou jenom zdravotníci. Kdo ocení třeba zrovna ty rodiče, kteří se díky zavření škol musí o děti starat. A to za nevýhodných finančních podmínek. A třeba ty kteří jsou samoživitelem? Kdo ocení zrovna ty žáky a děti, kterým vláda díky svým nekončícím pokusům, ukradla rok života.

    1. Běžte se podívat do nemocnic, jak to tam vypadá a co zdravotníci každý den zažívají. A není to jen kvůli neschopné vládě, ale také díky disciplíně a morálce tohohle národa. A, ano, závist a nenávist k nám Čechům patří. Jste tu správně!

    2. takze deti neco udelaly a zase spatne. misto diky zase brblani, ze to neni dost. neni to vina tech deti a slusny clovek rekne diky deti. pak muze pokracovat napr tak jak vy ale tech deti se to netyka, ty za to nemuzou.

  2. Je to smutné, ať se udělá cokoli, vždycky se najdou “rypáci”, pro které nebude nikdy nic dobré. Samozřejmě je spoustu lidí, kteří také pomoc potřebují, ale zachránit celý svět prostě najednou nejde, s tím se pane /paní “Rýpale” budete muset smířit a moc by mě zajímalo, jak vaše osoba pomáhá druhým.?!!!!!???

    1. Podekovani asi patri vsem, kteri se z toho vseho jeste nezblaznili a snazi se v tom zmatku vsech platnych a neplatnych , mnohdy nesmyslnych narizeni vyznat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Vysočinské nemocnice spouštějí v Humpolci od 18. března antigenní testování pro veřejnost

Čt Bře 18 , 2021
Vysočinské nemocnice od čtvrtka 18. března nabízejí pro veřejnost v budově Nemocnice následné péče (bývalá okresní nemocnice vedle hřbitova) antigenní test na nemoc covid-19. Čtěte dále:   Letní příměstské tábory 2024

You May Like

Témata