Podpořte Humpolec v anketě Zlatá jeřabina!

4

Až do 17.dubna můžete hlasovat v anketě Zlatá jeřabina – Cena kraje Vysočina za nejlepší kulturní počin roku 2008, která je krajem Vysočina vyhlašována ve dvou kategoriích: kulturní aktivita a péče o kulturní dědictví. V první kategorii byl nominován divadelní festival „Honzlův Humpolec“, v té druhé pak restaurování oltáře v humpoleckém tolerančním kostelíku. Podpořte obě nominace i vy svým hlasem!

Bližší informace o probíhající anketě naleznete na internetových stránkách kraje Vysočina, tematická stránka kultura a památky. Doplňující textové a obrazové informace naleznete přímo u jednotlivých akcí v rámci hlasování u hlasovacího formuláře.


Výsledky veřejné ankety budou vyhlášeny 12. 5. 2009; prvním třem kulturním počinům v každé kategorii bude Zastupitelstvem kraje Vysočina udělena spolu s oceněním i finanční odměna.


Podmínky hlasování:


Svůj hlas můžete dát vždy jen jedné akci v každé kategorii


Každý má právo hlasovat pouze jedenkrát


Vyhlašovatel ankety si vyhrazuje právo ověření platnosti zaslaných hlasů a případného vyřazení prokazatelně neplatných hlasů.


 


2 typy hlasování:


 


Elektronické – k úspěšnému hlasování je nutné vyplnit formulář ve spodní části seznamu soutěžních akcí a opsat číselný kód. Do e-mailové schránky, kterou uvedete ve formuláři, vám bude zaslána informační zpráva a na základě jejího potvrzení dojde k započítání vašeho hlasu.


Hlasovací formulář


 


Písemné – pomocí vyplněného hlasovacího lístku, který bude uveřejněn v březnovém měsíčníku Kraj Vysočina. Pouze originál hlasovacího lístku bude započítán jako platný hlas. Tyto hlasovací lístky zasílejte na adresu:


Krajský úřad kraje Vysočina


odbor kultury a památkové péče


Žižkova 57


587 33 Jihlava


– s označením „Zlatá jeřabina“


 


Anketa, jejíž pátý ročník vyhlásil kraj Vysočina, si klade za cíl propagovat kulturní dění v našem regionu a poukázat na množství kulturních památek, které se zde nacházejí. První tři vítězné kulturní počiny v každé kategorii budou oceněny při slavnostním vyhlášení ankety, které se uskuteční 21. května 2009 v Horáckém divadle Jihlava.

Čtěte dále:   Silničáři letos opraví silnice v Pelhřimově, Humpolci i mosty. Podívejte se kde

 


Z řad hlasujících bude vylosováno 6 účastníků ankety, kteří získají publikace vydané z grantového programu Edice Vysočiny a bude jim současně nabídnuta možnost zúčastnit se slavnostního galavečera, v jehož rámci vystoupí operní pěvec Jakub Pustina a další hosté.


 


(Zdroj: http://www.kr-vysocina.cz/ )

myska

4 thoughts on “Podpořte Humpolec v anketě Zlatá jeřabina!

  1. Já bych tam ještě zařadil řádění pana Štěcha, který kolem kina honil s růží v ruce ženský kolem kina. Viděli jsme to dvakrát a vždy nás i ostatní moc pobavil. Mr. Bean by se mohl učit. Jen mne napadá co by asi musel mít při této aktivitě v ruce někdo od ODS ?

      1. nevím proč sem do nepolitického tématu taháte senátora,že by nějaký příznivec poraženého kandidáta???

        1. Ale vy asi nerozumíte srandě. Pak by to mohlo vypadat, že se nějakýmu bolšánovi šláplo na kuří voko. Třeba já nevím proč by Štěchova agitka u kina nemohla bejt braná jako kulturní vložka. Nesmíte za vším vidět jen politiku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Plavecký bazén zatím nebude

St Bře 11 , 2009
Pro všechny „čvachtomily“ přichází špatná zpráva – město Humpolec odkládá stavbu krytého plaveckého bazénu na neurčito. Nezískalo dotaci z Regionálního operačního programu Jihovýchod, kterou byla realizace projektu podmíněna. Čtěte dále:   Starostu Golčova Jeníkova prošetřuje policie, na svou funkci rezignoval

You May Like

Témata