Pouťová dechovka v Kališti u Humpolce. Lidé si užili muziku a setkání s přáteli

Dlouhou dobu se čekalo, až se rozvolní proti koronová opatření, aby se mohli uskutečnit různé kulturní i sportovní akce. Poslední červnový víkend potvrdil, že se i příznivci smysluplných písniček v podání dechových hudeb na Vysočině dočkali a svojí účastí potvrdili, že se těšili jak na muziku, tak i na setkání s přáteli, které všem moc chybělo.

Obec Kaliště u Humpolce v čele se starostou Vlastimilem Beznoskou připravila na zmiňovaný Pouťový víkend narychlo sestavený program pro různé věkové skupiny, který vyvrcholil v neděli dne 27. června odpoledním vystoupením populární dechové hudby Vysočinka, s kapelníkem Tomášem Vodrážkou. Tato kapela hraje písničky různého repertoáru a také na přání, čímž zaujme jak mladší, tak i starší posluchače. Kapela se zde představila v tradiční sestavě, s pěveckou dvojicí Dana Bezstarostová a Ondřej Kolčava, kterým vše dobře naladil zvukový mistr Pavel Koloros. Vysočinka zde vystoupila v tříhodinovém programu, který uváděl sám kapelník tenorista Tomáš Vodrážka.

Podle slov starosty Vlastimila Beznosky se Pouťové akce v Kališti u Humpolce vydařili a byl spokojen, že lidé zaplnili i připravená místa na vystoupení dechové hudby Vysočinka, které bylo připraveno nečekaně. O to víc potěšilo přítomné, že bylo zajištěno občerstvení a servis v přilehlém pohostinství a Kulturním domě.

Závěrem bych chtěl vyjádřit poděkování mediálním partnerům, ČRo Vysočina a Deníku, za vstřícné informace k tomuto kulturnímu vystoupení, o kterém se tak dozvěděli včas i zájemci ze širokého okolí na Vysočině.

Karel Novotný

Misionář dechové hudby

Pouťová dechovka v Kališti u Humpolce.
Pouťová dechovka v Kališti u Humpolce.
Čtěte dále:   Sněhurka a sedm trpaslíků - divadlo pro děti

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Výstava Lidé odvedle v Humpolci

St Čvn 30 , 2021
Vernisáž interaktivní výstavy Lidé odvedle se koná ve čtvrtek, 1. července v 16.00 v nově otevřeném centru Mikádo na Havlíčkově náměstí v Humpolci. Čtěte dále:   Humpolec nezapomíná
Výstava Lidé odvedle v Humpolci

You May Like

Témata